На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 41

  • 75 987
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 136
Божеее, как щяхме да тръгнем само с лични карти. Добре, че чета тук. Мислех, че няма нужда да взимам паспорта на дъщеря ми.

В момента в посока Бг на КА има много малко коли. Помислих, че имам халюцинации, но няма грешка. Grin

# 691
  • Мнения: 1 256
Тонка, според мен са отбити на изчакващия паркинг. Виж на камера 4 от ляво в загражденията има доста спрели коли според мен.

# 692
  • София
  • Мнения: 23 136
И на камера 4 не видях коли при загражденията. Пак ще отворя. Реално не ме вълнува чак толкова, заради резервния вариант през Гърция.

# 693
  • Мнения: 1 256
В 17,37  имаше влизащи коли там. Направо не мога да повярвам, че няма опашка, като знам как чакахме точно 6ч съвсем скоро.

Последна редакция: ср, 31 авг 2022, 08:42 от morskibriz

# 694
  • София
  • Мнения: 1 186
Да помогна малко с паспорт и пълномощно.
Ние ще пътуваме на 10 с нощувка ще съм брз бащата, та звънях да питам с декларация сме и тя има лична карта защото е на 17 г. Ама ми казаха ако имате най добре всичко носете, копия на акта за раждане и на декларацията.
Наложи се да правя пълномощно за кола на каката, защото ще сме с повече коли, две от тях са на мое име. Аз ще карам едната, а каката втората, та вадих пълномощно-и на бг и на английски/ в което ясно е упоменато, че ще шофира колата в Турция. Не трябва легализация, защото пълномощното е дори и с воден печат, но казаха за всеки случай и на това копие. Та имам по 3 броя от всичко, че вече знам ли и аз .. ще кажа с гаранция като се върна

# 695
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
И аз гледам камерите тези дни и се чудя защо на Лесово е празно два дни подред, а на МТ е стълпотворение и то в посока Турция. Потокът просто не спира.

# 696
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 662
Аз следващите две - три седмици не бих пробвала през МТ.

Момичета кажете читав хотел с паркинг в Лозенград или Люлебургас.

# 697
  • Мнения: 5
Здравейте!
Някой  случайно да е посещавал магазин за градинска мебел в Одрин ?
Име ,местонахождение Simple Smile
Благодаря предварително !

# 698
  • Мнения: 6 742
Аз следващите две - три седмици не бих пробвала през МТ.

Момичета кажете читав хотел с паркинг в Лозенград или Люлебургас.

За Лозенград ми препоръчаха хотел Мода. С отлични отзиви е в букинг, а във фейсбук групата за Лозенград служител на хотела ми писа и се договорихме за цена. Проверете в букинг или фейсбук за паркинг.

# 699
  • София
  • Мнения: 70
Божеее, как щяхме да тръгнем само с лични карти. Добре, че чета тук. Мислех, че няма нужда да взимам паспорта на дъщеря ми.

В момента в посока Бг на КА има много малко коли. Помислих, че имам халюцинации, но няма грешка. Grin
На 22.08 минахме през Лесово, двама възрастни и дете на 15 г. всички с лични карти.

# 700
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 114
Може ли да ми кажете от какъв тип магазин купувате къна? Благодаря ви!

# 701
  • Мнения: 6 067
Може ли да ми кажете от какъв тип магазин купувате къна? Благодаря ви!
От магазин за подправки и билки съм купувала аз - в покрития пазар в Одрин има много добре зареден такъв, дори момчето говореше приличен български.
За хотел - ние сме много доволни от Лозенград хотел, на супер място е, има и паркоместа отпред, пред хотела, но закрит паркинг, или ограден - няма, ако това се търси.

# 702
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 114
Благодаря!

# 703
  • Мнения: 5 069
Здравейте, от кога намаляват колите по границата, защото с мм искаме да направим едно ходене до Одрин?

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
От няколко дни на Лесово е мъртвило, няма никакви коли.
Разпознахте ли се:)
Скрит текст:

В "Мигрос" и БИМ има промоции на Faber Castel. Много добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт