На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 41

  • 75 986
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 35 200
Аз първия път наистина бях като в небесно лозе и се чудих какво съм напазарувала. Ама втория заложих основно на козметика и препарати... И храна Wink

# 706
  • Мнения: 793
Може ли актуална брошура на Мигрос

# 707
  • Мнения: 27
Може ли актуална брошура на Мигрос

Сабахлям ще има нова

# 708
# 709
# 710
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
За да не съм като оня Ганьо, дето купува неща, без да знае за какво са, да ми разясни някой сведущ какво е това:
https://www.migros.com.tr/antebella-antep-fistigi-kremasi-200-g-p-8ae324

Нещо като фъстъчено масло, ама от шам фъстък, или нещо друго?

# 711
  • Мнения: 471
Точно, крем от шам фъстък. Купувала съм, но на друга марка, много ми хареса,  супер вкусно. Малко по-сладко  е, но е много хубаво.

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Здравейте!
Някой  случайно да е посещавал магазин за градинска мебел в Одрин ?
Име ,местонахождение Simple Smile
Благодаря предварително !
Здравейте,като излизате от Одрин по посока Истанбул по стария път около 2-3 километра след Мигрос на едно кръгово в дясно има магазин за градински мебели.Не помня името,но ще го видите на самия път е.Отвън има доста столове,пейки,маси,тенти.Вътре има уникални столове-но и цените им бяха скъпички.Нямам представа какви са цените на градинските мебели.

# 713
  • Мнения: 2 020
Здравейте, не сме пътували към Турция отпреди пандемията. Сега доколкото знам не се изискват тестове за ковид, а паспорти се изискват само за децата. Преди пишехте за някакъв HES номер, сега изисква ли се?

# 714
  • Wonderland
  • Мнения: 702
За да не съм като оня Ганьо, дето купува неща, без да знае за какво са, да ми разясни някой сведущ какво е това:
https://www.migros.com.tr/antebella-antep-fistigi-kremasi-200-g-p-8ae324

Нещо като фъстъчено масло, ама от шам фъстък, или нещо друго?
Като течен шоколад от шам фъстък е. Много е добро, но избягвам да го купувам, че мога да изям цялото бурканче. Иначе правя на детето бутерки с него.

# 715
  • Мнения: 3 289
Здравейте, не сме пътували към Турция отпреди пандемията. Сега доколкото знам не се изискват тестове за ковид, а паспорти се изискват само за децата. Преди пишехте за някакъв HES номер, сега изисква ли се?
Не се изисква.

# 716
  • Мнения: 6 742
Някой купувал ли е от Турция аналог на Креон и на каква цена?

# 717
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
На първа страница, линка към лекарствата. Името е същото.

# 718
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 662
Някой скоро правил ли е очила? Какъв срок дават за получаване?
Също да попитам правят ли проблем за внасяне на оригинали стоки, ако примерно взема три кутии маратонки?

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 561
Някой скоро правил ли е очила? Какъв срок дават за получаване?
Също да попитам правят ли проблем за внасяне на оригинали стоки, ако примерно взема три кутии маратонки?

Правихме очила в Atasun optik https://www.atasunoptik.com.tr/  в Люлебургаз през Юли. Готови са след 4-5 дни.
Маратонки, дрехи и други обувки винаги купуваме по няколко чифта, но са различни модели и различни номера - за лично ползване, на членове на семейството Simple Smile и не са ни правили проблем. Ако са няколко чифта един и същи модел, може да решат, че са с цел продажба. Незнам, дали биха направили проблем.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 10:44 от GJK

Общи условия

Активация на акаунт