На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 41

  • 75 984
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 662
Благодаря, различни ще са маратонките. За очилата явно няма да стане, защото плануваме само една нощувка.

# 721
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 113
Последните години само от Турция са ни маратонките. На децата взимаме поне по два чифта. Очила миналата година имахме възможност да направим за ден, но не в Одрин. Проверете, зависи от диоптри, стъкла.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 5 992
Някой купувал ли е веро за съдове от Мигрос, да препоръчате някакво? Само без Fairy, че страшно ми изсушава ръцете и спрях да го използвам.

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
Ползвам Феъри, но почти нищо не мия на ръка и затова нямам дългосрочни наблюдения.
Сега се каня да пробвам Прил, че е в едни големи туби и излиза изгодно:
https://www.migros.com.tr/pril-sivi-bulasik-deterjani-4kg-elma-p-1d33869

# 724
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 662
От години използвам само Прил. Сега взимам с портокал, но от бутилките, тъй като рядко мия на ръка и тубата ще ми стои много време. Майка ми си взима от тубите.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 5 992
Да, и аз загледах Прил и може би ще взема него, ако някой друг не препоръча нещо по-добро.
И аз не мия на ръка, но понякога се налага някакви дребни неща и кожата на ръцете ми става много зле след дългосрочно използване на Феъри.

# 726
  • Димитровград
  • Мнения: 813
Някой купувал ли е от Турция аналог на Креон и на каква цена?
Oт години купувам  Pankreoflat
Около 60 лири е в момента.

# 727
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 719
За мен Феъри е по-добро от Прил, но аз също не мия почти нищо на ръка. С едно веро карам над половин година. Разфасовка около 800мл.

# 728
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 928
Взимала съм и Феъри, и Прил, зависи какво има в момента промоционално. Мия само на ръка, нямам миялна и мога да кажа, че и двете измиват добре и няма проблем за кожата на ръцете ми (това е индивидуално). Ако имате наблизо магазинче с турски стоки, Прил мисля, че има и малки разфасовки. Опитайте как ще се отрази на Вашата кожа конкретно и дали ще сте доволна от измиването.

# 729
  • Мнения: 2 259
Здравейте Simple Smile Другият месец ще ходим до Одрин да гледаме брачни халки. Можете ли да препоръчате бижутерии ако сте купували злато и сте доволни? Благодаря Simple Smile

# 730
  • Мнения: 24 816
Моля ви, споделете кои камери работят, защото тези от първи пост не са актуални!
Явно през Малко Търново няма да се минава още известно време, но през  Лесово или Капитан Андреево е удачно да се мине т.е. няма да се чака с часове

# 731
  • София
  • Мнения: 23 135
Рамацоти, на КА пак е фраш.
Напиши в Гугъл - камери Капъкуле и гледай какво става. Имам предвид за влизане в Бг, ако това питаш.

# 732
  • Мнения: 24 816
И за излизане, и за влизане питам. не ми се губят часове в чакане, а все още е ужас по границите. Чаках гастърбайтерите да се изнесат, но сега пък българите се юрнаха наново

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 6 246
Всички сайтове с камери взимат инфо от едно място.
На Лесово е най-спокойно в момента.
https://trakya.ticaret.gov.tr/yayinlar/canli-kameralar

# 734
  • София
  • Мнения: 70
Някой скоро правил ли е очила? Какъв срок дават за получаване?
Също да попитам правят ли проблем за внасяне на оригинали стоки, ако примерно взема три кутии маратонки?
Поръчах очила в Одрин в оптика PolarOne, направиха ми ги за 10 Мин.

Общи условия

Активация на акаунт