Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 8

  • 39 701
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Asmegin и аз отдавна се точех на последната тениска в тъмнокафяво и вчера получих известие, че има, пък и на супер цена. Лошото е другата седмица излизам в отпуск и незнам ако я поръчам до офис на Еконт, дали ще ми я задържат 2 седмици.

Когато бяхме болни от Ковид и нямаше кой да ми вземе поръчката в офиса стоя 7 дни. Казаха, че автоматично им се генерира връщане обратно.

# 751
  • София
  • Мнения: 425
Точно затова се въздържам, няма да съм в България. Иначе има кой, но незнам понякога искат лична карта за да вземеш пратката.

# 752
  • Мнения: 8 759
Друг човек може да вземе пратката, от Еконт се обаждат само за потвърждение.

# 753
  • Мнения: 2 484
Последната тениска я имам и в друг цвят. Супер е. Аз днес чакам 5 пратки...

# 754
  • София
  • Мнения: 425
Друг човек може да вземе пратката, от Еконт се обаждат само за потвърждение.

Благодаря Ви момичета, ще я поръчам до офис и ще изпратя някой да я вземе. Пък ако ми се обадят няма проблем.

# 755
  • Мнения: 1 600
djidji123, наистина е на супер цена Simple Smile Тя дори ще е по-евтина с 20% намаление, аз използвах някакъв код за 10%, защото другите неща поръчах по-късно. Никога не съм поръчвала тениски на тази марка (а много ги харесвам, но са си скъпи), та взех 2 бр. да видя, как ще е размерът. Някой друг може да ти вземе пратката без проблем Simple Smile

Пълнолуние, супер Simple Smile Похвали се после, какво си взе, и как са нещата Simple Smile А относно тениските, отговарят ли размерите?

# 756
  • Мнения: 20 157
Миналия път така процедирахме, дъщеря ми взе пратката, като преди това ми се обадиха по телефона от офиса. Питах ги преди това точно защото нямаше да съм в София, казаха че така процедират. Но човека трябва да си носи личната карта.

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Днес ми дойде едната пратка с пуловера Simple Smile бързи са...няма ме, ама заръчах на колежката да взима и складира Wink

# 758
  • Мнения: 1 600
И аз очаквам една пратка днес, би трябвало да пристигне до 13 ч.Simple Smile
Тъкмо получих и от Синсей, разопаковам чашите сега Simple Smile

# 759
  • Мнения: 7 224
Аз преди две седмици взимах чужда пратка, обадиха се на човека за потвърждение и ми я дадоха.

Днес моето яке Ragwear е пристигнало в Еконт заедно с други дреболии, любопитно ми е да го видя и пробвам, но съм болна в карантина. Имам още една пратка от понеделник в същия офис. Ако ММ не успее да ги вземе в понеделник, ще моля някой приятел да мине през офиса.

# 760
  • Мнения: 20 157
Есме, събирам сили за разопаковането 😄
Какви чаши поръча?

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 3 217
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА!

Последна редакция: ср, 27 юли 2022, 11:50 от bubanka

# 762
  • Мнения: 2 484
Asmegin Малко ми е трудно да кажа дали си отговаря дадени нещо на размера, защото от различните марки имам различни размер S, M и дори L. Според мен на тази марка си отговарят нещата, малко дългички ми идват, но не прекалено. Имам едина тяхна тениска и бързо и поизбеляха цветовете. Тази съм я носила 2 - 3пъти и още си е наред след пране.

Линка към новата тема не ми се отваря обаче.

Общи условия

Активация на акаунт