Тренировки в домашни условия - 117

  • 40 921
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 776
Днес горна част в къщи от Iron.Тази програма като,че ли за мен е правена -почивки,времетраене ,натоварване -всичко....
Аз изобщо не ги мисля тези неща с мазнините и прочие,но гледам да се храня добре на 80 % ...

# 76
  • Мнения: 1 402
Мезоморфен тип в чист вид се среща много рядко, до колкото съм чела, всички сме комбинация от трите типа, като единия доминира малко повече.
Орхидея, до колкото разбирам, те притеснява, че ще станеш прекалено обемна горе... Аз бих оставила увеличаването на тежестите за есен-зима и на пролет бих провела една диета с лек дефицит за изчистване и нормално количество кардио. Такова нещо перфектен баланс между силови и кардио, не знам дали има...по скоро на храната трябва да се обърне внимание първо.
Аз съм подкарала IRON, ама не смея да се обадя, че нали аз най-много мрънках от тренировките на Каролин 😊...това обаче ми пас а перфектно.

# 77
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 768
Отчитам днес ден 74 от Съмъртайм 3 Total body tabata https://youtu.be/MgO1zGtB1Tc
Хареса ми тренировката.

# 78
  • Мнения: 1 177
Два дена почивах. Единия беше по календар, а другия наложителен след висенето по летищата и недоспиването.
Вчера - Hammer Conditioning + 20 Мин спининг.
Днес - Chisel Cardio + 15 min leg Chisel.
И двата дена тренирах в 3 часа, което беше голяма грешка. Бях забравила какво е да се тренира в такива жеги. Едва издържах днес и ще ми е за урок. Дано утре стана навреме и успея да тренирам преди работния ден да е започнал.

Орхидея, и аз съм същата. Имаше дни, в които тренирах пред огледалото и когато правих упражнения за горна част се плашех от вида си. Широк гръб - малка глава 😂. За съжаление, много бързо оформям тази част от тялото и затова не мога да преценя в кой момент да намаля тежестите. Положителното е, че тук имам само 5/6 кг гири и няма да мога да тренирам с по-тежки на този етап, така че може и да понамалят пропорциите. 😃

# 79
  • Бостън
  • Мнения: 13 633
Соматотипът има винаги значение! И според мен е определящ и за диетата и за комбинациите от видове тренировки - един преобладаващ мезоморф ще има нужда от повече кардио, по-малко тежести и много по строга диета за да постигне същия резултат като на някой с преобладаващ ектоморфен тип. И ще му е много по лесно да задържи мускулите, но ще се бори със всеки грам подкожна мазнина. Ектоморфът ще си запази лесно ниския процент подкожни мазнини, но ще се бори за всеки грам мускул. А на горките ендоморфи им се налага да се борят до кръв и за двете.

И да, Арсен е права, че сме смес от трите вида с преобладащ един по-често. Макар че аз цял живот съм мислила, че при мен преобладава мезоморфната компонента, а като отидох да ме измерят ме докараха до балансиран тип - приблизително равни проценти и на трите (екто, мезо, ендо)

# 80
  • Мнения: 1 221
Днес след кратка почивка от дългия работен ден съм на ден 2 Iron day 2 upper body - ръце, гръб, рамо.

# 81
  • Мнения: 328
Благодаря! Много сте полезни, както винаги.
Аз не знам какво ми преобладава, но съм забелязала, че винаги по-лесно задържам резултатите, в които се харесвам, отколкото да ги достигна.
Винаги трупам отгоре-надолу и свалям обратно. Изглеждам едра в горната си част повечето пъти. Най-хубаво и балансирано тяло съм имала след тренировки тип инсенити.
 За храната, разбира се, че сте прави, просто телето в мен още не се е наритало в тази директива, макар да ям балансирано, явно ми трябва дефицит стабилен. Знам, че реша ли го веднъж, съм като скала, но само да го реша...нали. Но, да...Ще гледам повече в чинията и ще засиля кардиото, защото го няма почти никакво напоследък.


И ако на някой му се чете малко спам за ММ
Скрит текст:
Ектоморф с не лоша доза мезоморф. Има тяло - "жените ме мразят" - ако не е под краен стрес ситуацията е следната: ям колкото и каквото си поискам, не качвам мазнини почти никога никъде, обаче ако реша да тренирам, правя релеф(без много обем) за 3 седмици...За мъж може да не е перфектно, ама аз много се дразня, че може така Grinning

# 82
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 768
Добро утро. Днес малко размених тренировките и направих тази, която е за утре Хийт цяло тяло, ден 76 от Съмъртайм 3 https://youtu.be/bUeycyueShM

# 83
  • Мнения: 13
Добро утро!
Осмелявам се да се включа в темата за съвети и мотивация. Опитвам се да подобря храненето си и да включа малко движение в ежедневието (тъй като работя зад бюро и леко се обездвижих в последно време). Та целта ми е не само отслабване, а и тези неща да останат като част от рутината ми. Та имам един въпрос: някой може ли да предложи тренировка, която според него е добра, но по възможност да е под половин час? Разгледах коментарите и видях, че повечете отделяте повече време за тренировките си, но се надявам да има нчкой с идеи и за по-кратички.

# 84
  • Мнения: 998
Добро утро в петък!

Днес все пак правих ден 21, Епик 2 - хиит тренировка без подскоци:


Снощи, след като я прегледах, установих, че е по силите ми и реших да не криввам от програмата. В крайна сметка се оказа, че не е брутален хиит. Е, в 2-3 комбинации не можах да работя с темпото на Карълайн, но съм доволна от себе си Wink.
След това имах време и допълних със следното:


Правя я за пореден път, защото обичам да работя върху баланс и контрол, а тук тези две компоненти са от значение.


Този стречинг го правя поне веднъж седмично и ми е любим. Действа ми отпускащо и успокояващо.

Хубав ден и приятен уикенд!

# 85
  • Мнения: 10 026
Добро утро!
Осмелявам се да се включа в темата за съвети и мотивация. Опитвам се да подобря храненето си и да включа малко движение в ежедневието (тъй като работя зад бюро и леко се обездвижих в последно време). Та целта ми е не само отслабване, а и тези неща да останат като част от рутината ми. Та имам един въпрос: някой може ли да предложи тренировка, която според него е добра, но по възможност да е под половин час? Разгледах коментарите и видях, че повечете отделяте повече време за тренировките си, но се надявам да има нчкой с идеи и за по-кратички.


Здравей!
Програмата Т25 на Шон Т е идеална. Старичка, но работи. Би трябвало да я има на първа страница. Всяка тренировка е 25мин.

# 86
  • Мнения: 1 584
Възрастта настъпва със страшна сила. Понякога наистина много ме плаши. Старая се да приемам нещата философски, спокойно, но невинаги се получава Cry

Убийствен цикъл ме връхлетя, такова чудо не ми се е случвало десетилетия. През последната година ми идва веднъж на 2-3 месеца, нормално до оскъдно, а сега е ужас и безумие.
Вчера - първи ден, почивах от тренировки, бях страшно отпаднала. Имах тежък ден на работа, наложи се да пътувам за една презентация. Стиснах зъби, справих се, върнах се навреме вкъщи и успях да направя една 20-минутна йога с Боховката, предназначена точно за тези дни. Веднага ми просветна.
Тази сутрин ми беше по-свежо и изпълних ден 24 от FUEL - цяло тяло. Намалих малко тежестите и се получи добре. След това повторих вчерашната йога, защото ми повлия вълшебно.
Сега пия кафе с две бисквити дайджестив с черен шоколад и си мисля, че остаряването е работа, която трябва да се свърши с достойнство... Уф, тъжничко ми е...
Оплаках се. Сега горе главата.
Хубав петък и страхотен уикенд, момичета Blush

# 87
  • Мнения: 998
Vetrena, пий големи количества витамин С.

# 88
  • Мнения: 4 097
Здравейте и от мен,
след дълго прекъсване във вашата тема, се записвам отново.
Отчитам само тренировка за корем днес.

# 89
  • Мнения: 4 776
Днес корем,бицепс и трицепс...имам мускулна треска навсякъде  от краката във фитнеса ....мисля да почивам уикенда

Общи условия

Активация на акаунт