Отговори
# 1 515
  • Мнения: 8 228
Ston, ние пускаме през компа, с кабел.
В различни стаи са компютрите и телевизора. Досега ползвах един външен хард диск, който свързвах с телевизора през usb. Сигурно 5-6 години си работеше без проблем системата. По-рано много гледаха, защото и телевизорът е 3д и по едно  време си падаха по такива филми. Сега не знам какво му стана на пущината, че отказва да възпроизвежда файлове, които със сигурност сме гледали. Аз не си бях пускала сигурно от две години филм. Ще ми се отново да гледаме заедно. Сега възпроизвежда само файловете с по-малък обем, а там качеството не е толкова добро. Разглезих се с ония от по 20+ГБ

# 1 516
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Такааа, да докладвам.. за Миньоните, нямаше информация, прекрасната, очевидно Тик ток  не я информира, бързо и качествено...обачеее, аз направо я сразих със знанията си и посочих източника "Мамите от седмокласната"...
мдамм,  сега ще ходим да гледаме Топ Гън, да видим....

# 1 517
# 1 518
  • Мнения: 2 418
И аз подскочих,да не би да съм изтървала класирането,а то за кино си говорите.Явно има замисъл за облеклото на Миньоните,но уви, у дома не е на дневен ред за тийнчето.Водих малките вчера,емиии залата беше пълна с хлапета 7-8-9г.,с по един родител,но да,филмчето не е лошо(и пуканките също).

# 1 519
  • Мнения: 22 842
Моят малък син месец вече мрънка, че искал костюм за “Миньоните”.А за бала на брат си едва го накарах да обуе панталон, риза и сако само за снимките.
Но пък големият днес си изглади ризата от бала, облече костюма и тръгна да ги гледа.Опита се да ми обясни защо трябва да е официален…май не се получи много или аз не схванах.😄
Та моите са информирани добре явно:Де да бяха така и с всичките си ангажименти.🤷🏻♀

Общи условия

Активация на акаунт