Болка в гърдата

  • 984
  • 4
  •   1
Отговори
  • гр.Свищов
  • Мнения: 28
Здравейте , имам лека болка в гърдата от към средата на гръдния кош . Ходих два пъти при един и същ мамолог и той ме гледа и каза ,че няма нищо . После ходих при друг мамолог и той ме гледа на ехограф и пак каза ,че няма нищо и най вероятно е между ребрена невралгия . Не напипвам бучки , вече се побърквам какво може да е това чудо . От време на време болката е в средата на гърдата ...вече съм отчаяна

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 13:47 от valia_jt

# 1
  • Мнения: 46 515
И аз имах такава болка. Ходих на кардиолог, за всеки случай и на невролог. Точно невралгия се оказа.

# 2
  • Мнения: 1 522
Какво ли не ме е боляло с месеци на нервна почва. Могат да се появяват всякакви болки по тялото, силни, продължителни с месеци, без да им физиологична причина. На нервно-психична основа или пък нещо мускулно, или невралгия точно - а именно болка без остановена причина. Проверяваш при лекар всички органи в близост до болката - сърце, гърди, бял дроб, алабала и ако всичко е точно, опитай да релаксираш и да не я мислиш. В един момент ще отмине, ако наистина е на психична основа.

# 3
  • гр.Свищов
  • Мнения: 28
Какво ли не ме е боляло с месеци на нервна почва. Могат да се появяват всякакви болки по тялото, силни, продължителни с месеци, без да им физиологична причина. На нервно-психична основа или пък нещо мускулно, или невралгия точно - а именно болка без остановена причина. Проверяваш при лекар всички органи в близост до болката - сърце, гърди, бял дроб, алабала и ако всичко е точно, опитай да релаксираш и да не я мислиш. В един момент ще отмине, ако наистина е на психична основа.
Бели дробове са добре , сърцето е гледано и то .Гърдите три пъти на ехограф . Ако има значение и АГ минах ... Забравих да спомена ,че от време на време ме боли и ръката ,като спя и изтръпват ми ръцете

# 4
  • Мнения: 1 522
Не съм лекар. Говори с личния. Или е някоя сложна неоткриваема лесно болест или е на психична основа.

Общо взето на нервна почва могат да се появяват много симптоми - болки, изтръпвания, виене на свят.

Просто направи най-доброто на което си способна да се изследваш, прегледаш при лекари специалисти и ако 4-5 различни специалиста не открият нищо, насочи се към психиката. Потърси психолог, пий някви билкови успокояващи - валериан, валидол. Спортувай. Слушай музика.

Има два варианта - или има физическа болест или е на психична основа. Опитай се да разбереш кой вариант си ти и го лекувай.

Пусни си и някви по-разширени изследвания - кръвен профил, липиден профил, захар, инсулин, да видиш да няма нещо по-странно.

Общи условия

Активация на акаунт