Доставка от Best Secret

  • 115 732
  • 1 797
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 114
Няма да се разсърдя периодично да ми липсва по нещо и да получавам ваучери. Blush

# 76
  • Мнения: 550
Само с пощите е връщането.Там очите на четири,че работят полуграмотни хора(без да обиждам някого).Поръчките си ги получавам на служебния адрес.Върнах артикул в пощата близо до нас и на следващия ден си я получих в пощенския клон до служебния адрес.Как не можаха да прочетат кой е подател,кой получател все още нямам обяснение.

# 77
  • Мнения: 36 113
Дами, напомням, че поканите за бест сикрет са реферални линкове и по тази причина са забранени за публикуване в бг-мамма.

# 78
  • Мнения: 2
Здравейте! Направих поръчка на 07.01. и все още я чакам. На 13.01. е влязла в България, а от 16.01. се намира незнайно в кой ъгъл на някой от офисите на Express one. Звънях им безброй пъти( почти всички телефони са изключени), на един ми вдигнаха и казаха, че ще издирват пратката и ще ми се обадят. Това беше преди 3 дни. Ходих до местния офис- не е постъпвала при тях и не могат да ми кажат нищо повече. Нямам думи просто. Не поръчвам за първи път. Досега не съм имала такъв казус. Днес вече писах и на Best secret.
Имали ли сте подобно забавяне? Мисля да се обърна към Комисия за защита на потребителите, ако няма развитие до края на седмицата.

# 79
  • София
  • Мнения: 428
Не ми се е случвало, дано я намерят. Обикновено като влезе в България след 1 най-много 2 дни е при мен.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте! Направих поръчка на 07.01. и все още я чакам. На 13.01. е влязла в България, а от 16.01. се намира незнайно в кой ъгъл на някой от офисите на Express one. Звънях им безброй пъти( почти всички телефони са изключени), на един ми вдигнаха и казаха, че ще издирват пратката и ще ми се обадят. Това беше преди 3 дни. Ходих до местния офис- не е постъпвала при тях и не могат да ми кажат нищо повече. Нямам думи просто. Не поръчвам за първи път. Досега не съм имала такъв казус. Днес вече писах и на Best secret.
Имали ли сте подобно забавяне? Мисля да се обърна към Комисия за защита на потребителите, ако няма развитие до края на седмицата.
Едно към едно имах същото преживяване с МБМ експрес уан. Писала съм тук няколко страници назад.
Осем дни им отне да ми доставят пратка от София в София.

# 81
  • Мнения: 5 114
Втората ми поръчка тази, за която използвах ваучера за 200лв, е изпратена. Сега остава и да дойде и мога да дам отзиви за нещата. Защо няма тема за БС, както има за АЮ с отзиви и размяна на кодове?

# 82
  • Мнения: 257
Моята пратка, която пуснах за връщане на 14ти е напуснала страната и от тогава ни вопъл, ни стон...

# 83
  • Мнения: 54 835
Има тема, Ирен. Пазаруване от немски сайтове.
https://m.bg-mamma.com/?topic=696492.15

# 84
  • Мнения: 5 114
Обща тема е според заглавието. Може да я прегледам.

# 85
  • Мнения: 1 325
Нещо странно стана вчера: на 25- ти януари поръчката ми е приета от Австрийските пощи, всичко точно, обработва се, и изведнъж, късно снощи при проверка на статуса на поръчката- изненада!- пише, че следва връщане към подателя ( Бест Сикрет)...
И от тук започва моето чудене защо..., каква може да е причината...?  Досега с нито една пратка не ми се е случвало подобно нещо( още повече, че седмица по- рано съм пуснала друга поръчка от БС, с която всичко е наред и утре( най- вероятно, като ѝ гледам тракинга), ще я получа...

# 86
  • Мнения: 5 114
Джиджи,, доставката в момента е безплатна или поне така ми пише в приложението.

# 87
  • София
  • Мнения: 428
Джиджи,, доставката в момента е безплатна или поне така ми пише в приложението.
При мен вече не е. Безплатна е само първия път, когато поръчаш.
Даже след това си направих нов профил с нов мейл, но честно казано, не си спомням
дали ми даде безплатна доставка. Но, като ги събереш 2-3 работи и става над 79лв.
Иначи хич не ми се дават 9,50 за доставка.
Иначе, да винаги пише  безплатна доставка и връщане, но не е, само връщането е безплатно.

# 88
  • Мнения: 5 114
Може. На мен и двете ми поръчки бяха над 80лв. Значи ще пускам по няколко неща на веднъж. Ама то, като изберем нещо за бебето и ММ  като си хареса, бързо се стига сумата.

# 89
  • Мнения: 550
Джиджи,, доставката в момента е безплатна или поне така ми пише в приложението.
При мен вече не е. Безплатна е само първия път, когато поръчаш.
Даже след това си направих нов профил с нов мейл, но честно казано, не си спомням
дали ми даде безплатна доставка. Но, като ги събереш 2-3 работи и става над 79лв.
Иначи хич не ми се дават 9,50 за доставка.
Иначе, да винаги пише  безплатна доставка и връщане, но не е, само връщането е безплатно.
Пускат понякога и безплатна доставка без минимална стоиност,но не съм виждала много отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт