Изпитани сайтове за парфюми - юли 2022

  • 62 135
  • 567
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Благодаря за новата тема!

Аз съм разочарована от Нотино, защото допреди месец Shunkoin Xerjoff беше 230лв и аз му се чудих дълго време, а сега е 399лв. Ами ще чакам пак да му намалят цената.

# 32
  • София
  • Мнения: 220
lili_78, в Елинор излиза 286 лв. с код. Но не знам дали те устройва тази цена.

# 33
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Благодаря за хубавите думи на всички! Боря с един стар таблет, не съм му свикнала, сто и петдесет пъти го губих текста, но се получи накрая Sunglasses

Въпросът за запис беше дали ви се е променило мнението, имах предвид по-скоро в положителна посока, но гледам, че повечето са го разчели като "разочаровани ли сте?" Mr. Green здраве да е, важното е хубави оферти да има!

# 34
  • Мнения: 5 080
Като запис мога да кажа, че съм разочарована от перманентната си колебливост искам или не даден парфюм  😆 Поръчвам, на сутринта с кафето пак мисля, междувременно някоя приятелка почва да ме доразколебава и бам - отказвам го. После като се изчерпи на сайта и пак го искам 😆 Аман

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 15:32 от Фръц!

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 617
Notino /  намаление и безплатна доставка
https://www.notino.bg/boucheron/serpent-boheme-parfjumna-voda-za … zheni/p-16075794/
и по-ниска цена в MAKEUP
https://makeup.bg/product/539107/

# 37
  • Мнения: X
Боря с един стар таблет, не съм му свикнала, сто и петдесет пъти го губих текста, но се получи накрая Sunglasses
Затова заслужаваш овации всеки път за желанието, с което правиш всяка тема въпреки... и за труда, който влагаш. 💐

Фръц!, ах как добре те разбирам... 🤗

И на всички останали благодаря за споделените оферти! Големи сте! Особено някои от вас 😎💗

# 38
# 39
  • Мнения: 913
Като запис мога да кажа, че съм разочарована от перманентната си колебливост искам или не даден парфюм  😆 Поръчвам, на сутринта с кафето пак мисля, междувременно някоя приятелка почва да ме доразколебава и бам - отказвам го. После като се изчерпи на сайта и пак го искам 😆 Аман
може би Ви е време малко да спрете с парфюмите, за да усетите какво наистина искате:)

# 40
  • Мнения: 919
Здравейте, приятно се изненадах от парфюм бг - светкавично обслужване и парфюми шоп - много добри цени и много мило обслужване. Пак те обаче ме и ядосаха, защото ми отказаха поръчка няколко дни след като я бяха потвърдили вече, и съответно изпуснах намалението в делириум..... Мейкъп също намирам за много неприятни с този навик, ако "забележат" че следиш нещо да качват цената. И то се по стотина лева, а на следващия ден-пак намалена, а ла wizzair.

# 41
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Фръц!, с твоя пост за запис си оправих настроението не само за деня! Така ме накефи! Да не си посмяла да спираш (или да се променяш),  тази тема без твоите покупки и колебания няма да е същата.
Сори за спама.
По темата - много ме впечатли експедитивната доставка на Parfium.bg, както и любезното обслужване (по вайбър ми писаха и там комуникирахме), наистина приятно - без излишно натрапване или другия вариант - пълно мълчание.

# 42
  • Мнения: 3 684
Мегалодонът на добра цена :  https://www.ausliebezumduft.de/orto-parisi-megamare.html

# 43
  • София
  • Мнения: 1 973
Радика - благодаря за новата хубава тема Flowers Tulip

Записвам се с бърз позитивен отзив от Notino. Получи се поредна спонтанна поръчка на сляпо Simple Smile Жена ми ме попита имам ли нещо от нотино, защото тя поръчва за себе си козметики/корейски по спомен/. Връщам й - ми едва ли нещо ще изкочи, но ще погледна. И буквално докато го казвам това, тя офертата сама ми кацна на човката:
Masaki Matsushima Bois d'Hinoki продукт, 80мл за 44лв
Скрит текст:


и моята бутилка

Шокиращото е, че направихме поръчката преди обяд вчера, тази сутрин е била в шкафчета на самооблусжване на Спиди Open Mouth Доставка за по-малко от 24 часа - браво нотино!
Самия парфюм е прекрасен! Animal Heart Eyes Cat

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 2 336
Notino отново безупречни, оферирано в четвъртък, в събота вече получено 30 мл.  
  Elie Saab le parfum in white от Мол Парадайс . Много добра цена +безплатна доставка и просто Доволна 😊

Последна редакция: сб, 02 юли 2022, 16:57 от Lady Royal

Общи условия

Активация на акаунт