Кактуси

  • 1 917
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте,купих е прeсадих два кактуса,като от тогава не съм ги поливала.Демек три дни единия,втория го пресадих днес.Огрява ги слънце,пряко, от ранен обяд до късен следобед.
Прeсадени са със специална пръст за кактуси с хумус и пясък. Справям ли се добре?
 На другата снимка са по-стари кактуси които пак днес пресадих,единият е на 2 години,другият на 10.
На първата снимка са новите,на втората старите. Реших да прeсадя единия в лейка,защото ми се стори красиво и копмактно.
Благодаря!

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 21:46 от Глухариос

# 1
  • Мнения: 594
Тук обсъждаме цветята като цяло. Задайте си въпроса направо в групата. А аз съм качвала кактуси на майка ми на 24 години.
https://m.bg-mamma.com/?topic=1450204

# 2
  • Мнения: X
Аз имам 9 кактуса, някои са на една година, някои на две. Гледам ги в стаята пред прозорец. Честно казано, почти не полагам грижи😃Поливам веднъж в месеца. Пресаждам ги всяка година.
Идеята с лейката е много хубава.

# 3
  • Мнения: 28
Аз имам 9 кактуса, някои са на една година, някои на две. Гледам ги в стаята пред прозорец. Честно казано, почти не полагам грижи😃Поливам веднъж в месеца. Пресаждам ги всяка година.
Идеята с лейката е много хубава.
Много благодаря!
Страх ме е ,че не махнах торфа с който ги продават в магазина и направо така ги пресадих и не знам дали няма да им стане нещо.

Общи условия

Активация на акаунт