Как да приспивам сина си ...

  • 1 013
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 455
Ами оставяш го на леглото и така,но трябва да си упорита.Ще реве една седмица и ще свикне.При нас баткото също трудно заспиваше и съм го приспивала на спалнята по един час така да 2 годинки.Бях откачила накрая.Откакто тръгна на ясла издебнах момента и го сложих сам в леглото-не посмя да излезе(бях махнала решетката) Сега като ляга сам и не съм при него заспива за пет минути.

# 16
  • София
  • Мнения: 270
Не мисля, че е голям проблем. Така ще е до известно време.  Peace
Моята дъщеря като бебе също много е люшкана, приспивана на ръце, на люлка.. на столчето за хранене, дори. С времето и нейните предпочитания се сменяха, и нашите подходи също.
Пробвай да го потупваш по дупето ритмично. Това я приспиваше моята, като стана прекалено тежка.

# 17
  • Мнения: 2 388
Аз в момента съм в такава акция. Четири нощи по 2 часа рева  и ръмжа като затворено животинче. идея си нямаш как сърцето ти се къса, ама трябва да си по-голям инат. Снощи за първи път заспа след 10 минути неинтензивен плач.
Стискам ти палци. Трудно е, но не се отказвай
 

# 18
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Значи дъщеря ми до 6-ти месец заспиваше сама.После майка ми я научи да я приспива в количка,защото много плачеше от зъбките.Ей,направо ми идваше да я гръмна,обаче пред свършен факт...Само като си видеше количката и се унасяше веднага.Обаче аз на около девет месеца взех нещата пак в мои ръце и за два-три дни я научих да си заспива в кошарката.Слагам я,изпива си млякото и после пея една песен за приспиване и тя е заспала.Има дни,когато скача и преди да заспи си играе-нямам против.След петнайсетина минути заспива.

# 19
  • Мнения: 39
Започнах с люлянето,защото до 4 месец така и не прие биберон.Мисля си ,че с него щеше да заспива по лесно.Дори като го кърмех не заспижаше докато сучи.Пробвала съм да лежи до мене и да го тупам по дупето,но нищо става и сяда на дупето и вика ,,А-а-а".Ще се мъча да го оставам да заспива сам и да го изтърпяваме като плаче.

# 20
  • Мнения: 6 461
Гушкам го с гръб към мен за да не ме гледа ,защото започва да се смее .И за 5 минути е заспал.
Като имаш на предвид,че и ние бяхме на ръце.

# 21
  • у дома
  • Мнения: 965
И мойта щерка я научиха бабите да се приспива на ръце, но поне бях седнала...
Да ти кажа честно, в началото много им се сърдех, но после, като го виждах детето как се унася в ръцете ми спокойно, като ангелче, чаках с нетърпение да се приспиваме. Не ми пречеше, полюшвах я леко и и говорих нежно. Това бяха най-спокойните ми минути от деня...
Лятото като се стопли и на нея вече й беше горещо и сама се отказа. А сега като искам да я гушкам не ми дава  Confused

Общи условия

Активация на акаунт