Диетата на Рене Зелуегър-2 част

  • 35 917
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 334
Анни,
и аз си мислих да си купя пастет,но после реших,че едва ли са пропуснали да сложат захар и консерванти.И даже не разглеждам етикета му. Знаеш ли колко въглехидрати има,ако не са много и аз да си взема Wink
А майонезата и тя има малко захар,но не успявам да намеря без.... ти каква марка си купуваш?
Направо ми стана зле като бях в супермаркета-във всичко тъпчат захар. Кажете ми марката на диетичната лютеницата,която си купувате,моля.
Пастета ми го препоръча една приятелка спазвала тази диета и ми каза,че го е включвала в менюто си,както и майонеза на Краси Пловдив newsm78 мисля,че беше.Лютеница ям домашна приготвена от мама Hug без захар,но в крастевичките и туршийте има захар и  съответно не прекалявам.То според мен няма начин да не се поеме малко количество въглехидрати,та само шоколада е с 2гр. Wink
Герчо, кюфтета може, само ако си смляла месо. От тия готовите кайми е възможно да има соя и пак да почнеш от начало.
Значи пак съм в издънка, щото вече излапах 2 готови от съседното ресторантче. Embarassed Embarassed Embarassed

Ани, червеното вино не мисля че е голямо прегрешение, спомням си от таблицата с въглехидратите, че на 100 мл. бяха 0,5г. А ти от колко време правиш тази диета и какъв е резултата при тебе? Питам те, защото менюто ти ми харесва, не гладуваш, даже и малко алкохол пийваш.

Не  мисля,че си се издънила толкова много.През уикенда хапнах и аз кюфтенца при мама и тате и разбрах след това,че баща ми е сложил малко хляб /казва,че е нищожно количеството/ в каймата при приготвянето й.Продължавам да си топя мазнините Party
Започнах диетата от 16.11.06 и трябва да свърша на 09.12.06 затова си позволявам и винце вече Embarassed иначе в началото  се възддържах.До момента съм свалила 3 кг.,но искам още 4,дали ще успея с 1 тур на диетата незнам newsm78.Ще я правя отново,но мисля,че лятото определно е перфектно за тази диета,защото има изобилие от пресни зеленчуци,а сега не стига,че са скъпи,но и на вкус са ужасни,затова се принуждавам да ям туршийте,а не защото са ми страст. Wink
Успех Hug

# 16
  • Мнения: 3 334
Момичета, може ли да ви попитам нещо. Чета, че хапвате пържена риба - ама как я пържите без брашно или галета, не залепва ли? Embarassed
ами аз я пържих във фритюрник или в тейфлонов тиган.............не залепва.Правих си и в гювеч със лук и доматен сос....много ми хареса.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
само да се запиша в новата темичка

# 18
  • София
  • Мнения: 70
velibeli, супичката никак не е лоша, особено когато мама ти я готви  smile3504

Иначе ще го преслушам този шоколадец  Laughing

Gercho, няма да се отказваш! Hug Има една руска поговорка "Тише едешь, дальше будешь"Simple Smile Стискай зъбки, нищо че става бавно! С теб сме!

Ухххх.... много искам да се включа, но ме е страх да не върна кг. сега, след зеленцето  newsm12
Но пък като се замисля, ако по Коледа и Нова година съм на този режим (на Ренето де) пак ще мога да си хапвам и няма да се чувствам изолирана както обикновенно се случва когато другите "гмуцат", а аз ближа чаша минерална вода  smile3514
 newsm78
Вие какво ще кажете, как се виждате по празниците?

# 19
  • Мнения: 3 334
Вие какво ще кажете, как се виждате по празниците?
smile3514 smile3511 smile3516 определено тежко ще ми бъде да се храня разумно,но ще се постарая да се въздържам поне от тестените неща,въпреки,че как ще устоя на коледните лакомства като лучник,баклава и т.н или например новогодишната баница.................ще се постарая,но не мога да обещая и ме е страх да не стана на прасе.Затова след празниците ще съм с вас отново за да се вталя за пролетта и лятото. Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 587
Майонеза и аз хапвам на Краси Пловдив. А вместо лютеница си купуваме с мъжа доматено пюре на Олинеза. Пише, че има само домати и сол. Много е вкусно.

# 21
  • Мнения: 345
и от мен добре дошла на Мишонда Hug

аз си карам на диетката похапвам си,и тук има много шоколади Фъфли и куп лакомства в диетичкия магазим(коiто е точно до нас)всеки ден минавам покрай него,но всякаш ако сложа нещо сладичко(дори и диетично) в устата веднага ще mи проличи-мои страхове


да се отчета за нес че хептен се отплеснах  smile3555
закуска:чай
обес:омлет
вечеря:заешко със салата


и един въпрос мога ли да си хапвам губи


аз за празниците  Mishonda се виждам наистина на  Animal Pig

# 22
  • Мнения: 477
И аз това се питах днес,ама си хапнах гъбки!

# 23
  • София
  • Мнения: 966
Здравейте
и аз да се запиша

# 24
  • Мнения: 3 372
Добро утро  bouquet
Гъбите са позволени, яжте колкото си искате Peace
От днес съм сериозна Peace
За сега пия кафе и ще хапна малко кърначета за после незнам, ще докладвам Peace
Успешен ден

# 25
  • Мнения: 1 492
Добро утро и от мен Hug
Радвам се, че гъбките са разрешени, щото снощи хапнах порядъчно от тях. Купих си и шоколад Елегант, мислех да хапна едно парченце, но като хапнах веднъж не можах да спра-изядох го целия, даже се скарах на детето, че си взима от него Embarassed
Днес ще хапвам на обяд - сварени яйца, малко пуешко филе, салата от зеле.
За довечера ще правя нещо със свинско месо, ама още не съм измислила с какво Tired
Някакви идеи, освен зеле???

# 26
  • Мнения: 3 372
може с гъби, моркови, чушки, лук  и доматен сок Peace Задушено става супер

# 27
  • Мнения: 1 492
Благодаря  newsm51

# 28
  • София
  • Мнения: 2 846
Свинското може и с праз - става страхотно.
Или пък кавърма - лук, чушки, чесън...

# 29
  • Мнения: 3 334
Купих си и шоколад Елегант, мислех да хапна едно парченце, но като хапнах веднъж не можах да спра-изядох го целия, даже се скарах на детето, че си взима от него Embarassed
hahaha hahaha Joy все едно за мен си писала Laughing
Затова купувам шоколади отделно за малката,ама тя напук от моя иска Crossing Arms,а аз съм малко егоист Embarassed,нали само това ми остана за да задоволя апетита си към сладкото Wink
Да се отчета какво хапвах вчера:
луканков салам,зеле с майонеза,шоколад,пилешки крилца,чушки от туршия /печени,белени/,кис.крастевички,но определено с тези консерви не прекалявам,че имат малко захар.
Днес не съм измислила за обяд,но за  вечеря ще правя рулца /нещо като руло стефани/ от кайма,а стават и с пържоли:
Да споделя как ги приготвям,ако иска някой да си направи.......стават страхотни.
Взимам нормална топка кайма и я разтилам,по средата  слагам варено яйце,кис.крастевички,шунка или филе,гъби или както се казва,кой каквото иска от позволените неща...............на мъжо слагам и топено сирене/.Завивам каймата и увивам рулата със зелев лист /кисело зеле/.Запичам ги във фурна като сипвам малко вода със разтворен бульон в тавата.
Успешен диетичен ден и от мен Hug

Общи условия

Активация на акаунт