Ползвате ли епилатор? Един въпрос за него! newsm12

  • 1 604
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 169
За подмишниците и триъгълника не мога и да си помисля много боли опитах но ....  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 16
  • Мнения: 3 050
За подмишниците и триъгълника не мога и да си помисля много боли опитах но ....  Stuck Out Tongue Winking Eye
и аз така -и дори се чудя до колко е възможно там да се използва-все пак на всеки различно реагира кожата-аз никога не бих се решила #Crazy на болката а и като знам че може нещо да засегна Tired

# 17
  • Мнения: 146
Свалям всичко с епилатор, крака, подмишници и почти целия триъгълник дори и сега когато съм бременна. За да не ви боли първо си обръснете интимните части защото късите косми се свалят по-лесно и безболезнено, добре е преди епилация да сте затоплили кожата за да се отворят порите /примерно вземете топъл душ/ и давайте смело боли само първия път. Аз ползвам епилатор от6 -7 години и съм ужасно доволна.  от тогава не съм влизала в козметичен салон за обезкосмяване и космите ми много се разредиха и изтъняха сега се епилирам  веднъж на месец и половина. Успех!

# 18
  • Мнения: 14 489
Свалям всичко с епилатор, крака, подмишници и почти целия триъгълник дори и сега когато съм бременна. За да не ви боли първо си обръснете интимните части защото късите косми се свалят по-лесно и безболезнено, добре е преди епилация да сте затоплили кожата за да се отворят порите /примерно вземете топъл душ/ и давайте смело боли само първия път. Аз ползвам епилатор от6 -7 години и съм ужасно доволна.  от тогава не съм влизала в козметичен салон за обезкосмяване и космите ми много се разредиха и изтъняха сега се епилирам  веднъж на месец и половина. Успех!

айде бе!!!преди 5 години си купих епилатор, най-новия тогава модел на филипс, със сума ти приставки за обезболяване, като реших че ще си чистя и под мишниците. големи болки бяха, три години търпях и накрая пак със самобръсначка. мен дори на краката ме боли като имате предвид че космите ми са сравнително редки и светли. а триъгълника не мога да си представя да пусна епилатор Naughty да не говорим че забелязах че космите ми оредяват но за сметка на това пък стават много здрави и още повече ме боли като ги скубя. за информация от 14 годишна около 10 години си чистех краката с пинсета и никога не ме боляло.

# 19
  • Мнения: 97
Аз ползвам епилатор ,но за триъгълника ходя на козметик.

# 20
  • Мнения: 1 558
Първите пъти боли, но докато свикнеш.
След баня и непосредствено след цикъл боли значително по-малко.
Аз го ползвам от доста време там и вече почти не ме боли  Laughing
Peace

Общи условия

Активация на акаунт