Лидл 165 - юлски раздумки

  • 71 153
  • 1 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
DayNMay, какви са тези нектарини за 1.99? 500гр ли са?

# 31
  • Мнения: 3 543
Килото е 1,99, насипни, испански пише че са.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 21 683
Може и кило да са на 1.99лв.  Онзи ден взехме праскови на 3.99лв/кг от Ф.

# 33
  • Мнения: 20 178
Да се коригирам, оказа се, че са ми отговорили, стандартното бла бла....пощата неща ми е била забила, та не ме е известило.

# 34
  • Мнения: 589
Извинявам се за лекото отклонение, но този лидълски купон успя да ме разсмее...
Или може би аз нещо не го разбирам както трябва?

# 35
  • Мнения: 35 130
Идеално. 5 тротинетки за 55 лв

# 36
  • Мнения: 589
Направо да си вземем за цялото семейство... Simple Smile

Междудругото тези тротинетки бяха в брошурата 20-26.06, как така пращат купон за отстъпка с валидност до 03.07? Тоест пращат го следващата седмица, защото нали купоните имат само по 6-7 дни валидност.
Ако човек все пак иска да го ползва трябва да обикаля и да търси дали и къде има останали бройки или какво?

О, извинявам се, сега погледнах пак в поста на lenak и виждам, че е писала, че са за следващата седмица. Значи все пак са "останали", макар че в нашия филиал не видях да има.

# 37
  • Мнения: 10 210
Ще взема от нектарините, специално за тях отворих темата, само да не стане като с похвалата на тези от К - пълна скръб са, но в някой филиал явно са били хубави.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 170
Направо да си вземем за цялото семейство... Simple Smile

Междудругото тези тротинетки бяха в брошурата 20-26.06, как така пращат купон за отстъпка с валидност до 03.07? Тоест пращат го следващата седмица, защото нали купоните имат само по 6-7 дни валидност.
Ако човек все пак иска да го ползва трябва да обикаля и да търси дали и къде има останали бройки или какво?

О, извинявам се, сега погледнах пак в поста на lenak и виждам, че е писала, че са за следващата седмица. Значи все пак са "останали", макар че в нашия филиал не видях да има.
Преди време имах подобен купон за детска кола с педали. Подарих го на жена от темата, но остана неизползван. Сигурно не е намерила. Тези коли бяха от брошура от преди 2-3 седмици.

# 39
  • Мнения: 459
Да ви попитам как пренасяте сладолед до вкъщи. Лидл ми е близо и когато съм с колата купувам и докато го сложа в камерата си е ок. Когато съм пеша, не смея да купя. А тези дни ми я няма колата и всяка седмица промоция на сладолед🙄. В хладилна чанта, от тези еднократните, които има в магазина дали ще стане?
Имам един замразител в камерата. Слагам го в термочантичката. Понякога в още една чантичка увивам, двойна осигуровка.

# 40
  • Мнения: 2 379
От утре ли са разпродажбите или от четвъртък?. Станало време да разчистват пак складовете. В приложението има раздел 1-2 лева но нищо уау. Ограничи ли се предлаганото само до стоките на снимка от брошурата усещам как ще се повтори предишната разпродажба.

# 41
  • София
  • Мнения: 22 825
Къде са обявени тези разпродажби?!

# 42
  • Мнения: 6 730
Къде са обявени тези разпродажби?!

В брошурата - стр.28

# 43
  • Мнения: 3 543
Ще взема от нектарините, специално за тях отворих темата, само да не стане като с похвалата на тези от К - пълна скръб са, но в някой филиал явно са били хубави.
Избери ги по-червени и меки ако има.

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Взехме нектарини, вино, бира, диня 10кг, салата колсло - 30, хванах служителка която лепеше стикери - 30 на месото и се залепих за нея биволски Кюфтета, телешки стек и телешки бургер, някакво блек ангъс някакви Кюфтета и наденици... Тъп пазар, но 50+лева.
Водоструйката нещо не вдъхновява ММ, вика ми е я връщам. Аз му пожелах успех с връщането. Не е толкова силна, колкото очакваше. А в немския лидл е с рейтинг 4.7.

Общи условия

Активация на акаунт