Пазаруване от answear.bg - Тема 2

  • 71 826
  • 871
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 9 463
Тази точно и аз я заглеждам отдавна и ту я слагам, ту я махам от кошницата. Дълга ми се види за С размер и моите 162см. Та я мисля и аз тази рокля.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 559
100% полиестер в/у цялото тяло,посред лято Rolling Eyes поне на мен не ми звучи добре

# 33
  • София
  • Мнения: 9 463
То така прозвуча, все едно цялото лято ще съм облечена с нея... Някои модели за поли и рокли се движат по хубаво, когато са именно от изкуствена материя. Такъв модел, направен от памук и лен ще виси надолу и пада тежко, поради тежестта на влакното. Идеята на такъв модел е игриво да се носи материята около тялото при движение. Всеки материал си има своето приложение. Надявам се, смислено го обяснявам.

# 34
  • Мнения: 6 936
Идеята на такъв модел е игриво да се носи материята около тялото при движение.
Ясна е идеята, но особено тук, където живея, е такава жега, че като ми залепне, отиде игривото носене около тялото 😄
Преди години живях на морето и там редовно бях с полиестер лятото, но тук не мога и да си помисля. В крайна сметка всеки носи това, с което се чувства добре.

Аз върнах полата Medicine, защото констатирах, че ме прави на бъчва, задържах си манговската и съм много доволна. Сега си търся цикламен топ за нея.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Всеки решава за себе си, разбира се Hands V
Коментирах,да не би да не е обърнато внимание на съдържанието.
А иначе има и примеси,не само 100%.Има и други материи /казвам го без да размахвам пръст/.

# 36
  • Мнения: 14 486
Идеята на такива модели е да са от коприна, дори и изкуствена. Неслучайно е толкова намалена.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 629
Миналата седмица за първи път връщах в answear, не си пуснах заявка, а директно ги пратих от офис на Спиди с приложените товарителници. Дали е ок така? В профила все още нямам нищо отбелязано по това връщане.

# 38
  • Мнения: 1 072
Миналата седмица за първи път връщах в answear, не си пуснах заявка, а директно ги пратих от офис на Спиди с приложените товарителници. Дали е ок така? В профила все още нямам нищо отбелязано по това връщане.

О.К. е така. Ще го отбележат. Имай търпение.Трябва да се попълни номер на банковата сметка на документа, който е вътре в плика на пратката и на него отбелязваш какво връщаш. На плика отгоре залепваш само товарителницата за връщане.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 629
Благодаря много, dudi Heart

# 40
  • София
  • Мнения: 9 463
Идеята на такъв модел е игриво да се носи материята около тялото при движение.
Ясна е идеята, но особено тук, където живея, е такава жега, че като ми залепне, отиде игривото носене около тялото 😄
Преди години живях на морето и там редовно бях с полиестер лятото, но тук не мога и да си помисля. В крайна сметка всеки носи това, с което се чувства добре.
Аз такава рокля бих обличала за вечерно излизане. И не само. Навсякъде има жега. Всеки си преценява и си знае гардероба и стила.
Идеята на такива модели е да са от коприна, дори и изкуствена. Неслучайно е толкова намалена.
Това съвсем не е така. Веднага търсим причина за намалената цена и някакъв дефект.... Аз си купих кожено яке тия дни на 70 % и е естествена кожа.  Да. Естествена.
Носили ли сте рокля от коприна? Аз - да. И то от черничеви буби от Масимо Дюти.. И тя беше много намалена тогава на 70%... е и? Дефектна е била коприната, ли?

# 41
  • Мнения: 14 486
Не свързвам намаление с дефект, а точно с евтина материя.

На Масимо Дюти колко струваше роклята от черничеви буби….щото и аз имам копринени рокли на МД, както и рокли и гащеризони на Патриция Пепе 100% естествена коприна, не са били по 50-100 лв. намалени.
Сори за спама.

# 42
  • София
  • Мнения: 9 463
Не свързвам намаление с дефект, а точно с евтина материя.

На Масимо Дюти колко струваше роклята от черничеви буби….щото и аз имам копринени рокли на МД, както и рокли и гащеризони на Патриция Пепе 100% естествена коприна, не са били по 50-100 лв. намалени.
Сори за спама.
Беше намалена от 220 на 59 или 69лв, губи ми се вече.
Скрит текст:
Ето  ми я: хвърлих я след 4то обличане, мачкаше се безобразно и я бях закачила на една чанта странично и направих бримка. Кратка беше радостта ми:

Пазя снимки и на модела


Няма са ползвам този код B26422B954CB
-20% отстъпка през следващите 7 дни за ненамалени

Последна редакция: чт, 14 юли 2022, 16:22 от kopche

# 43
  • Мнения: 6 936
Носили сме рокли всякакви, но да се върнем на темата за сайта.
Давам резултат от рекламацията на моята рокля-върнаха сумата. Останах с много приятно чувство на удовлетворение.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 599
Някой получи ли тази рокля https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZhbnN3ZWFyLmJ … zbXNnNDUwMzE3MTM= 
Аз също я заглеждам и ѝ се чудя, дали е дълга, че съм 160 см висока и да не я настъпвам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт