Дядо Мраз потропва, с подаръци ни стопля - Видин 6

  • 10 830
  • 233
  •   1
Отговори
# 165
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Диди,що си скрила пацата на детето,а?
искам и мен така някой да ме къпе в корито Grinning
Само паци гледаш ти, безсрамнице Mr. Green
Не съм я скрила, просто мацата там е паднала Laughing
Какво ти е на теб, кви проблеми имаш? Hug

# 166
  • Мнения: 2 657
Епа какви,все едни и същи-циците са ми проблемни Twisted Evil

# 167
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Ах тези цици  ooooh!

 Честита Баба Марта на всичкиииии  Hug

 Все се каня да пиша ама като не се наема веднага после забравям  Embarassed
 Мойто диване вече ми е до пъпа и ми правят място в автобусите  ooooh! такоз Шкембе имам чак да ви паднес шапката  ooooh!

 Йо как е малкия хубавец  Mr. Green много ми липсвате ама скоро хич няма да мога да мръдна насам.... що не хванеш милото под рака и Дете и не дойдете малко насам  Hug  bouquet

# 168
  • Мнения: 2 657
Меги,няма как,трябва да свършим първо ходенето по лекари ooooh!
На 17-ти имам 4ас в Монтана при завеждащ онкология в София PeaceАз резултатите си ги знам,пак фиброаденом и мастопатия на лявата,но ще отида да ме види и той и да си изкаже мнението Peace
после ме 4ака ходене с Люби в София на операция ooooh!

# 169
  • някъде
  • Мнения: 4 956
 Sad

# 170
  • Мнения: 302
Малее, Йо, какво става с вас Sad

# 171
  • Мнения: 2 657
Нема страшно-не бойте се-не ми е за първи път Peace
Трети фиброаденом ми излиза за два месеца след операцията Twisted Evil
Люби има херния,но и това не е страшно Peace

# 172
  • Мнения: 302
фибро...кво?  newsm78 малко съм невежа  Embarassed
Много страшно ми звучи и тази херния, направо ужасяващо.. особено като е на детето.. леле... ти май си много смела, аз досега да съм оревала комплекса  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 2 653
Йо, вържете си по една голяяямааа мартеница за здраве и да ви свършат дано много скоро проблемите!

# 174
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Йооооо какви са пак тези работи  Sad Хайде време е вече да се оправяте, че идва лято и няма да ми боледувате я  Hug  bouquet

# 175
  • Мнения: 2 657
Пебле имам буци-топ4ета дето ми излизат само на едната гърда-поне за сега де все на лявата Twisted Evil
Фиона,наки4ила съм се като коледна елха-ама....

Както ме бъзикаше доктора,белезите едвам се ли4ат от операциите,та ще мога да ходя без горнище....ама само ако ме поканиш на морето Mr. Green JoyЮот тука не щем да ми гледат циците Laughing

# 176
# 177
  • Мнения: 2 910
Йо, какво става с теб, пак ли операция ще ти правят Sad. Нямат ли спирка тези гадини Confused А на Люби операцията кога ще е, не я ли бяхте запланували за преди няколко месеца  Confused

# 178
  • Мнения: 2 910
...

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 14:25 от reniuga

# 179
  • Мнения: 2 657
Честит Рожден Ден на Марти на Ренюга Hug
Да е жива и здрава и много послушна!
Весел празник и много целувки!


Ами за сега няма да ми правят,защото нещо не ми се занимава точно сега.Но в близките няколко месеца ще трябва да легна отново-ама мисля с местна,за да ми покажат,какво вадят Peace

Не все още не сме ходили с Люби,тъй като предпочетохме времето да се поотопли,а и се консултирахме с лекара и не е проблем да се из4ака два три месеца Peace

Общи условия

Активация на акаунт