Проблем с Акне

  • 330
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте мами , имам прекрасен младеж на 13г. но навлиза в пубертета и започнаха първоначално да му излизат малки пъпчици а сега вече са много .Ходихме на дерматолози казаха ни ,че е акне.Какво ли не ползвахвме но без ефект.Някоя от вас сблъсквала ли се е с това и може ли да ми даде съвет ?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 076
Моят син се бори с акне вече 10 години, лечение няма, от мазилата като че ли най-помага крем с бензоил пероксид,  но повечете кремове по-скоро помагат по-бързо да завяхнат пъпките, после избиват нови....от витамините - цинк, вит.Е и вит.Д,  всички дерматолози казват да не се консумират захарни и млечни изделия, лятото печенето на слънце също помага
има отделна тема за акнето

# 2
  • Мнения: X
На ординари серума с цинк или този с алфа и бета киселините, показват в голяма степен резултат, но не са за чувствителна кожа, понеже много изсушават.

# 3
  • Мнения: 13 873
Здравейте мами , имам прекрасен младеж на 13г. но навлиза в пубертета и започнаха първоначално да му излизат малки пъпчици а сега вече са много .Ходихме на дерматолози казаха ни ,че е акне.Какво ли не ползвахвме но без ефект.Някоя от вас сблъсквала ли се е с това и може ли да ми даде съвет ?
Заповядай тук. https://m.bg-mamma.com/?topic=1449095

# 4
  • Мнения: 1 355
С дъщерята кръстосахме лекари и какво ли не сме правили и вече знам, че това не се лекува...

Общи условия

Активация на акаунт