КАУФЛАНД - тема 59

  • 51 309
  • 897
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Здравейте!Дали мога да върна продукт само с дигитален касов бон,без хартиен?

# 16
  • Мнения: 54 420
Не. Трябва хартиен.

# 17
  • София
  • Мнения: 16 035
Има ли опция примерно да си купя месо, да го платя и след касата да си го омириша едно хубаво и ако не ми харесва веднага да го върна?
 
Купуваш месо от витрината, отдалечаваш се от опашката и развързваш плика. Омирисваш си го както си знаеш, оглеждаш го и ако не ти хареса го оставяш обратно отгоре на стъклената витрина. Без да се обясняваш с продавачката, продължаваш си пътя към друг щанд или регали. Те ще го върнат в общите тави и ще го пробутат на следващия. Накрая плащаш само това, което си одобрила. Така и с каките от информация нямаш обяснения, и време не губиш.

# 18
  • Мнения: 13 806
Благодаря за новата тема.
Днес не можах да намеря от шарените кани от меламин. Въобще нямаше от тези серии нищо-нито чаша нито купа нито кана. Азз ли нещо не съм дочела в брошурата или толкова бързо са свършили.

# 19
  • Мнения: 6 699
В Младост има цял щанд с въпросните лимонови артикули - кани, чинии и купи - влизайки в магазина веднага след зеленчуците. Още в началото на магазина. Имаше много бройки.
Щанд силно казано, но е изнесено на самата пътека и е брандиран с лимони. Няма как да се пропусне щанда.

# 20
  • Мнения: 27 520
Мариат, можеш да си помиришеш спокойно и да го върнеш или оставиш до витрината...🙂
Днес видях редовната цена на поркетата- 13,99 лв/кг била. Преди беше с 2-3 лв по-ниска...
Това колело на "наградите" (детелинките...по-скоро)...ЗАЩО не иска да изчезва от началната ми страница в приложението?😅😆😁
ЗАЩО няма тоалетна хартия Фамилия 48 ролки?!🤔🤨🙄 Вчера също не можах да забележа, макар да не съм търсила при тоалетните хартии, но по коридорите все щях да видя, ако имаше, а и там редят обикновено...
Взехме някои неща днес- лук 5 кг в мрежа, свински дроб по 2,50 лв/кг, чушки Сиврия, краставици, още няколко неща...След касите се върнах да взема няколко кг тиквички, но късно се усетих, че чантата ми останала при майка ми, а в мен е само портмонето за монети...Е, наброих на касата 3,14 лв по 1, 2, 5, 10, 20 стотинки...Имаше и един цял лев за разкош...😆 Кауфланд е единственият магазин, в който много ми се радват, когато им плащам с толкова много стотинки!😄
Тиквичките с редовна цена 0,99 лв/кг ли са? Дъщеря ми много обича печени тиквички, може да се изхранва с това с дни (разбърквам само с мазнина и малко сол, редя по възможност така, че да са на един ред и пека 30-40 мин или до готовност)...😃 Именно заради нея се върнах за тиквичките, защото ми звънна по телефона, че изяла "цялата тава" с печени тиквички...☺️ Само така и панирани яде тиквичките, но откакто прояде печени тиквички, панирани почти не съм правила. Много са ни вкусни по този начин, дано цената им се задържи такава по-дълго...
Една жена на съседната каса спореше, че лукът от 5 кг в мрежа НЕ бил намален с Кауфланд кард (тя карта нямала), много ясно си го пишело на табелата, че цената си била 3,49 лв за 5 кг...лют спор...😁 Ама как само спореше с касиерката...Накрая касиерката (много любезно и търпеливо момиче) я прати на Информация да и' върнат парите за лука (където трябва да са и' обяснили, че цената всъщност си е с картата)...Според мен, точно в Кауфланд много добре си личи коя стока е намалена с картата...👌

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 01:19 от dolce miele

# 21
  • Мнения: 10 210
Долче, при нас има т.х., майка ми е взела. Аз съм се засилила утре да пазарувам, ако не вали. Добре, че заваля още сега, че вече ми припадаше.

# 22
  • Мнения: 27 520
По-интересното за мен е, че при нас на мястото, където друг път слагат промо опаковките с т.х. Фамилия, днес имаше...бутилки с минерална вода!🤔🤔🤔 Даже и от водата за бебета имаше там- насред останалите тоалетни хартии! Много, много странно...стоеше все едно са искали да запълнят дупка...Отделно, че и до коридорите нямаше Фамилия...

# 23
  • Мнения: 13 806
В Младост има цял щанд с въпросните лимонови артикули - кани, чинии и купи - влизайки в магазина веднага след зеленчуците. Още в началото на магазина. Имаше много бройки.
Щанд силно казано, но е изнесено на самата пътека и е брандиран с лимони. Няма как да се пропусне щанда.

Разбрах къде може би са. Благодаря!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 711
Къде мога да намеря кондензираното мляко (за торта ми трябва)?

# 25
  • Мнения: 4 692
При нас е срещу яйца, масла , млечни - на регал заедно със сухите млека, UHT сметани и млека. Също може да погледнеш там където са подредени местните по държави - при руските ми се струва съм го виждала.

# 26
  • Мнения: 27 520
Aко не е при сухите млека и сметаните, може да е и до стената около кафетата (при нас е в другата част на магазина, до стената с кафе и качучино- има сметана в каничка, сухи сметани и др. подобни; май по-течното кондензирано мляко стои близо до кафетата, та може и от другото, гъстото, да са сложили).

# 27
  • Мнения: 2 885
Днес много изгодно взех кучешка храна с Кауфланд карта. Килограмът излизаше  под 3лв.

# 28
  • Мнения: 13 806
В Младост има цял щанд с въпросните лимонови артикули - кани, чинии и купи - влизайки в магазина веднага след зеленчуците. Още в началото на магазина. Имаше много бройки.
Щанд силно казано, но е изнесено на самата пътека и е брандиран с лимони. Няма как да се пропусне щанда.

Разбрах къде може би са. Благодаря!
Отново не ги намерих днес и ходих да  питам на информация. Мястото където ме заведоха посмъртно нямаше да го забележа. Взех си две с лимони. Каъо не намирам бамбукови ще ползвам тези.

# 29
  • Мнения: 27 520
Аз ще се оглеждам за бамбукови...Дали пускат в Кауфланд?

Общи условия

Активация на акаунт