КАУФЛАНД - тема 59

  • 51 308
  • 897
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Царевицата хубава ли е? При нас изглеждаха много зле и бяха останали последни бройки и не взех

# 31
  • Мнения: 54 417
Кайсиите са хубави, розовите домати също. И руска салата за 1.20/кг купих. Не съм голям фен, но цената ме изкуши. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 27 515
При вас на каква цена е авокадото в мрежа 500 гр?🤔

# 33
  • Мнения: 2 373
Rуска салата за 1.20/кг купих. Не съм голям фен, но цената ме изкуши. Simple Smile
Голяма грешка. Двата вида салати от тои тип в разфасовки по 1 кг са минали покрай салатите. Няма майонеза, няма колбас. Соя, нишесте и други пълнежи. От салатите дето предлагат фирми в различни магазини има само една марка, но на повечето места е по-скъпа от чистото месо. Предпочитам месото то и като си го гледа човек в двора е сигурен, че не е тумблирано с течности.

# 34
  • Мнения: 54 417
При вас на каква цена е авокадото в мрежа 500 гр?🤔

Сега не знам, миналата седмица купих такова, 2.50. Днес го почнах Simple Smile

# 35
  • Мнения: 27 515
Дева, и аз купих, но продължавам да се чудя защо беше на такава цена...преди гонеше цената на кило месо...🙂

# 36
  • Мнения: 999
Тази лютеница Нар маг, която утре ще бъде намалена, хубава ли е? Май някой я беше коментирал тук. Идва на добра цена иначе.

# 37
  • Мнения: 35 110
Дева, и аз купих, но продължавам да се чудя защо беше на такава цена...преди гонеше цената на кило месо...🙂
Май зимата е скъпо, лятото е евтино авокадото

# 38
  • Мнения: 27 515
Чак такава цена на авокадото в мрежа не помня...

# 39
  • Мнения: 3 961
Има ли опция примерно да си купя месо, да го платя и след касата да си го омириша едно хубаво и ако не ми харесва веднага да го върна?
 
Купуваш месо от витрината, отдалечаваш се от опашката и развързваш плика. Омирисваш си го както си знаеш, оглеждаш го и ако не ти хареса го оставяш обратно отгоре на стъклената витрина. Без да се обясняваш с продавачката, продължаваш си пътя към друг щанд или регали. Те ще го върнат в общите тави и ще го пробутат на следващия. Накрая плащаш само това, което си одобрила. Така и с каките от информация нямаш обяснения, и време не губиш.

Ако го върнете на Информация, няма да го пробутат на никой и ще го бракуват. Така поне ще знаят, че има проблем с месото, защото едва ли миришат всяко месо, което продават.

# 40
  • Мнения: 54 417
Чак такава цена на авокадото в мрежа не помня...

Долче, не е ниска цената. 5 лв./кг. Другото, по 700 г е 3.50, на кг пак е 5 лв. Даже в Лидл днес беше 3.25 за 700 г.
Е, било е и по-скъпо, 4 лв./700 г.

# 41
  • Мнения: 27 515
Дева, доста отдавна не го бях виждала на такива редовни цени. Поне в Кауфланд цената по етикет е редовна, няма червен етикет, няма задраскано...Дори в магазините за плодове и зеленчуци беше по поне 7 лв/кг  и пак беше под цената за кг в Лидъл и Кауфланд...Не казвам, че по принцип е евтино 5 лв/кг за плод/зеленчук, но като за авокадо е доста добре. Доскоро най-евтино ми беше дребното авокадо на промоция в Т-маркет по 89-99 ст/брой, в Л. и К. цената на авокадото беше станала такава, че дори не поглеждах към него...😉

# 42
  • Мнения: 54 417
Редовните цени не ги знам, Долче. Само намалено го купувам. Той и джинджифилът надхвърли 10 лв., но днес беше 5, в Кауфланд. От Т маркет и по 4 съм купувала.

# 43
  • Мнения: 27 515
И намалените цени на авокадото с мрежа доскоро не ме устройваха и ги подминавах...😃

# 44
  • Мнения: 588
Относно ТХ Фамилия, при нас имаше днес и от бялата и от ароматизираната. Нямаше особено търсене като друг път. Ходих за друго, но понеже не бях пеша реших все пак да взема, но пакетът ми се стори по-лек и ролките някак по-малки...
Реших, че си въобразявам Stuck Out Tongue Closed Eyes
Извинявам се ако вече е коментирано, но пък ако не сте забелязали нека ви "зарадвам" с резултатите от последвалата проверка вкъщи:
Ролките постепенно са се смалили от 150 къса на 135, а сега вече са скромните 130 къса. Може би изглежда малка разлика, но при пакет от 48 броя, това са около 7 липсващи ролки и съответно поскъпването е доста по-голямо от очевидното WorriedWorriedWorried


Общи условия

Активация на акаунт