След махане на трите сливици...

  • 3 496
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Здравей, махах си сливиците през февруари. Тези бели "налепи", които виждаш на мястото на сливиците са съвсем нормални. Лекарят не ви ли каза, че ще стане така. Те ще паднат от само себе си и в никакъв случай не трябва да ги буташ. За храната, предполагам знаеш.
Лорка,а на теб беше ли ти изписан някакъв антибиотик?

# 16
  • Мнения: 3 456
Да, имах изписан АБ. Професорът изрично ми забрани да правя каквито и да е гаргари, за да не паднат налепите по-рано от необходимото, защото мястото може да се инфектира, но все пак аз съм на 28. При децата възстановяването става много по-бързо.

# 17
  • Мнения: 511
не сме правили гаргари ,не сме пили антибиотик,но много течности поне литър и половина на ден,имате ли температура още,пие ли вода а с храната как е

# 18
  • Мнения: 485
не сме правили гаргари ,не сме пили антибиотик,но много течности поне литър и половина на ден,имате ли температура още,пие ли вода а с храната как е
Ами поддържа ми около 37,2 и то предимно вечер или сутрин,през деня сме горе-долу добре.Но говорът му е ужасно променен,все едно му е тотално запушен носа,питам го как е, а той ми казва че му е трудно да диша през него.Храним се с кашава храна,а вода и сокове пием доста.Лекарят който ни оперира е много натоварен и ни каза да дойдем за преглед след десетина дни,дотогава все има да се притеснявам,вие на колко дни ходихте да му следят състоянието след операцията?

# 19
  • Мнения: 3 456
не сме правили гаргари ,не сме пили антибиотик,но много течности поне литър и половина на ден,имате ли температура още,пие ли вода а с храната как е
Ами поддържа ми около 37,2 и то предимно вечер или сутрин,през деня сме горе-долу добре.Но говорът му е ужасно променен,все едно му е тотално запушен носа,питам го как е, а той ми казва че му е трудно да диша през него.Храним се с кашава храна,а вода и сокове пием доста.Лекарят който ни оперира е много натоварен и ни каза да дойдем за преглед след десетина дни,дотогава все има да се притеснявам,вие на колко дни ходихте да му следят състоянието след операцията?
А има ли болки? Това , което се сещам, че можеш да направиш е да му направиш микробиолог. изледкане на гърлрн секрет. Ще предупредиш да , че му е правена операция , за да не трият мястото много. Аз си правих такова изследване 10 дни след операцията, защото все още имах ужасни болки и поддържах Т 37,2-37,3. Микробиоложката ми взе секрета много внимателно- уверявам те нищо не усетих. Така ще провериш, дали няма някоя бактерия . При мен например излезе някаква и на антибиограмата излезе, че АБ, който пиех, изписан от професора не действаше на тази бактерия. Пих друг АБ и се оправих доста бързо, но до тогава беше истински ад.
 Все пак повтарям, че аз съм голям човек , нещата са различни

# 20
  • Мнения: 3 835
Ние след операцията, не сме ходили, но ни махнаха само 3-та сливица. Вие при кой лекар сте, как така е толкова зает!  Shocked  Отиваш с детенце в болницата, където са го оперирали, и искаш да го прегледат, защото имаш притеснения. Длъжни са, не могат да ти откажат! Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 511
ами ние ходихме на 7 ден на преглед,нашия говор също беше променен, говореше като жена,но нямахме температура,професора ми обясни че температура се вдига от недостатъчен прием на течности,но ти казваш че тои пие,така че настояваи за преглед може нищо да няма но за твое успокоение и заради детето заведи го и настоявай длъжен е да го прегледа този които го е оперирал

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
telerika - не знам какво да кажа... Въобще не е имало такова нещо при дъщеря ми. Вадила съм й 1-во само 3-тата, а след 2г. и останалите 2 сливици. Но не е пила АБ след процедурите, нито е вдигала Т.
Белите петна са т.нар. следоперативни бели рани (или нещо от сорта). Това не са налепи заради болест или ангина, а предполагам, че детето ти поддържа следоперативна Т. Просто организмът му се бори с вмешателството... нищо чудно и да са го инфектирали при операцията...
Бяхте ли на контролен преглед при д-ра, който му е махнал сливиците? Той/тя какво казват за това състояние?

Общи условия

Активация на акаунт