Жена ми влюбена в колега

  • 7 749
  • 203
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 65
НЕ ПРАВИ НИЩО! Какво си реши, защото ти няма как вече да повлияеш на това нейно решение, вие сте живяли заедно и та те е преценила..... Най-голямата глупост е да покажеш, че знаеш всичко и НЕ СЕ КАРАЙТЕ...не влизай в тоя филм за нищо на света.... после ще ми благодариш

# 31
  • Мнения: X
Че защо да не ходи в неделя в офиса? Както каза авторът, на нова работа е, която я устройва като пари, условия и т. н., Напълно възможно и реално е да иска да се докаже, за да я харесат.

# 32
  • Мнения: 18 381
Да, да беше казала, че отива да пие кафе с приятелка. Хм, горката женица, явно не й се полага просто време за себе си.
Ако каже, че отива да се разходи сама и да обиколи магазините, нашият автор квоо? Sunglasses От тях явно се излиза само с уважителна причина.

Кажи какви колеги има жена ти, какво знаеш за тях. Ако нищо не знаеш, жената е въображаема.

# 33
  • Мнения: 20
Ясно се вижда , че жена ти е изневерила  .Просто и кажи , че си научил за изневярата  , ако си окей ,ако може да
простиш може да  продължите заедно.
Но при условие трябва да напусне работа , то на работа се случват 90 % от изневерите.

# 34
  • Мнения: 65
Ясно се вижда , че жена ти е изневерила  .Просто и кажи , че си научил за изневярата  , ако си окей ,ако може да
простиш може да  продължите заедно.
Но при условие трябва да напусне работа , то на работа се случват 90 % от изневерите.
абсурд! Не трябва да го прави! Тя ще отрече всичко и ще го изкара параноик и отидоха отношенията....и то ще е заради него...после ще трябва да се оправдава и да й се моли, което жените намират за слабост и ще си направи още един плюс за оня...
п.п. тя ще види темата и видиш и ти промяна в отношенията Mask

# 35
  • Мнения: 12 909
Не е истина, Шерлок Холмс щеше да се пукне от яд, като види каква дедукция гони народа.
Чете "Летище" => тайно кара самолет.
Гледа клипчета за бобри => тайно рупа дървесина.
Споделя снимки с храна => ще отваря ресторант.
Хайде по-сериозно! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 3 021
Бре, тия жени, дето не знаят, че историята им е видима Simple Smile

# 37
  • Мнения: 65
Не е истина, Шерлок Холмс щеше да се пукне от яд, като види каква дедукция гони народа.
Чете "Летище" => тайно кара самолет.
Гледа клипчета за бобри => тайно рупа дървесина.
Споделя снимки с храна => ще отваря ресторант.
Хайде по-сериозно! Simple Smile
отново глупости, хората с токъв стаж и още повече с такъв стил на писане, усещат всяка промяна

# 38
  • Мнения: 4 605
Имайте предвид, че на нея ще и бъде доста трудно, почти невъзможно, да се справя финансово с двете деца и себе си, ако аз изляза от семейството.
Защо? Ако се разделите с жена ти, смяташ да абдикираш като баща ли? Или ще даваш минимална издръжка и от там нататък проекто бившата да се оправя?

# 39
  • Мнения: 17
Кажи какви колеги има жена ти, какво знаеш за тях. Ако нищо не знаеш, жената е въображаема.
Има колеги около нейната възраст, двама мениджъри по-големи, около 45г. С добри позиции и заплати, единия е семеен и за него са ми съмненията

# 40
  • Мнения: 3 286
Иска ми се да пусна в Гугъл от любопитство "как се изневерява", "обича ли ме жененият колега", ама ако вземе мъжът ми да види тези сърчове... Scream

# 41
  • Мнения: 856
Кажи какви колеги има жена ти, какво знаеш за тях. Ако нищо не знаеш, жената е въображаема.
Има колеги около нейната възраст, двама мениджъри по-големи, около 45г. С добри позиции и заплати, единия е семеен и за него са ми съмненията
Аз имам един въпрос - жена ти ходила ли е и преди в офиса през почивните дни или сега е отишла за пръв път?

# 42
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 169
Все в един момент има първи път ..

# 43
  • Мнения: 20
Ясно се вижда , че жена ти е изневерила  .Просто и кажи , че си научил за изневярата  , ако си окей ,ако може да
простиш може да  продължите заедно.
Но при условие трябва да напусне работа , то на работа се случват 90 % от изневерите.
абсурд! Не трябва да го прави! Тя ще отрече всичко и ще го изкара параноик и отидоха отношенията....и то ще е заради него...после ще трябва да се оправдава и да й се моли, което жените намират за слабост и ще си направи още един плюс за оня...
п.п. тя ще види темата и видиш и ти промяна в отношенията Mask




Жена ти се чука с един от мениджърите  , явно  изпълнява всички техни желания.

# 44
  • Мнения: 18 381
Еее, то не се изневерява заради заплатата... Smile

Едит: А с двамата не може ли? Thinking Какво казва кристалното кълбо?

Общи условия

Активация на акаунт