Жена ми влюбена в колега

  • 7 727
  • 203
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,
Пиша тук с цел да си изясня картинката, в която попаднах ненадейно и евентуално да чуя странични мнения по въпроса.
Семеен с две деца съм. Нито богати, нито бедни, нормално семейство с нормални проблеми, гледано отвън донякъде идилично. Това разбира се всеки знае, че е невъзможно и ние не правим изключение. Имаме си своите проблеми, като цяло мислех че се справяме задоволително.
Със съпругата ми ни се наложи да минем през няколко неуспешни опита за деца, костващи ни много в емоционален план. През цялото това време сексът и близкия контакт между нас се разредиха доста, постоянните грижи за малките изместиха грижите за нас самите.... Не бяхме правили секс от няколко месеца вече..
След многото смени на работни места за нея преди една година най-накрая си намери подходяща като професия, място и заплащане такава. Всичко изглеждаше нормално, докато преди два месеца не отидоха на тийм билдинг с преспиване, за което нямах притеснения - имах и пълно доверие... Гледах децата без проблем, както винаги съм помагал в това и в домакинството. Тя се върна леко гузна, което отдадох на липсата на такива събития при нея досега...
Въпреки, че до този момент не бях се съмнявал и за миг, в мен се прокрадна съмнение и посегнах в телефона и.
След тийм билдинга беше започнала да търси и разглежда теми тук и в Гугъл: "секс с колега", "връзка с женен мъж", "влюбена в колега".... И товарния влак мина през мен....
Може би ме усети на следващия ден , че съм притеснен и ме пита какво има. Казах и че след пътуването била променена и се държала странно, имало ли е нещо там ? Отвърна рязко и категорично, че е абсурдно това, че ме обича както преди и иска да е с мен.
Кажете ми сега какво да мисля аз ?
Има влечение само към някого и се притеснява дали е взаимно? Или вече си има паралелна връзка?
Мога ли да и вярвам ?

Имайте предвид, че на нея ще и бъде доста трудно сама да се справя финансово с двете деца и себе си, ако аз изляза от семейството и е възможно заради това да я е страх да признае.

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 13:38 от VelinNi

# 1
  • Мнения: 3 748
Имай предвид, че сексът си е брачен стожер и ако си забравил брачното ложе "за няколко месеца", трябва да се извиняваш на жена ти, вместо да я обвиняваш. Да приемеш някого за даденост е съсипало не една връзка.

# 2
  • Мнения: 3 217
Според мен пише книга и сега събира информация в Гугъл как да направи героите убедителни.

# 3
  • Мнения: 6 196
Може да имаш баджанак, но може и да се вкарваш сам във филми. Просто я следи по от близо, ако има нещо ще си проличи.

# 4
  • Мнения: 21 547
И аз чета всички теми тук за секс с колега, а дори нямам колеги.

# 5
  • Мнения: 19 991
Куче дето лае, не хапе.
Търси в гугъл какво да прави с колегата ли? Joy Не е добре работата. Много спъната изглежда.

# 6
  • Мнения: X
Явно е имала забежка. Имах един познат, който казваше, че намеси ли се трети човек, сексът става по-страстен…

# 7
  • Мнения: X
+1 към мнението на лейди Рамкин
Макар да не смятам, че става въпрос само за единия гол секс в случая, ако изобщо се е стигнало до там.

# 8
  • Мнения: 17
Имай предвид, че сексът си е брачен стожер и ако си забравил брачното ложе "за няколко месеца", трябва да се извиняваш на жена ти, вместо да я обвиняваш. Да приемеш някого за даденост е съсипало не една връзка.
Имай предвид, че сексът си е брачен стожер и ако си забравил брачното ложе "за няколко месеца", трябва да се извиняваш на жена ти, вместо да я обвиняваш. Да приемеш някого за даденост е съсипало не една връзка.

Нямам за цел да я обвинявам, искам само искреност. Колкото до забравата - по скоро беше от нейна страна.

# 9
  • Мнения: X
Искреност може да получиш само от нея. Ние тук не можем да ти кажем искрено какво става в главата на жена ти.
И първо трябва да си отговориш сам на  някои въпроси - какво ако е правила секс с колегата си? Ще я зарежеш ли, или ще си запилиш рогата и ще продължите?

И да ти кажа, тарикат мъж не писка.

Личното ми мнение е, че до секс още не се е стигнало, и именно желанието към колегата си тя трансформира към теб. Но е въпрос на време/място/ситуация да си легнат. Ако и колегата й я желае.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 609
Според мен пише книга и сега събира информация в Гугъл как да направи героите убедителни.
За автора на темата говориш, нали? Wink

# 11
  • Мнения: 7 472
Като за начало, с какво право й пипаш телефона? И да е влюбена и да ти е изневерила какво? По- добре спри да се ровиш, защото това което можеш да откриеш , да не можеш да понесеш. А на нея ще й мине, Просто жената явно има нужда от нова емоция, което не означава че непременно ти изневерява.

# 12
  • Мнения: 18 330
Е, вие ако се разделите, ще плащаш издръжка за двете деца, споко, ще се оправи някак.
Имам субективно усещане за пързалка, интуитивно само, ще видим нататък как ще развиеш темата. Relaxed

# 13
  • Мнения: 4 744
И мен последното изречение най - много ме впечатли 🤔
Какво ти пука тя как ще се справя, ако сложите край  ?
Или защо , ако ти пука и знаеш , че няма да се справи не обмисляш варианта ти да отглеждаш децата?
 Значи имаш притеснения, съмнения , дебнеш и проверяваш, правиш секс , а най- лесното да си отвориш устата и да обсъдите ситуацията ти е последно в списъка с действия.Защо така?

# 14
  • Мнения: X
Мен пък ме втрещи това, че след като са се любили страстно, и авторът заспал блажено, на жена му й дошло на ум да си рови в телефона...
Извинете, ама, или авторът не го бива в леглото, или жена му наистина е влюбена. За сега изключвам вариант темата да е пързалка, защото човекът си е влязъл с името.

Може пък авторът да разчита  на това, че при следващото ровене в Гугъл, жена му ще попадне на темата тук и ще се стресне и осъзнае, или ще си признае сама.

Общи условия

Активация на акаунт