Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 43 015
  • 747
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 590
Ох, момичета, аз дето все си мисля, че съм от спокойните почнах с паниката. Нямам симптоми на бременност и това е. Около имплантацията имах малко по-болезнени гърди и толкоз. Сега все едно нищо. Няма гадене, няма болка в гърдите, не ми се спи повече, нямам апетит повече от преди и почнах да се филмирам, че работата се е разминала. Иначе имам един положителен пиклив тест и два кръвни през два дни със супер стойности на чхг-то. Обаче като нямам симптоми никакви и се почна филма. Вие как сте със симптомите (тези с положителните тестчета). Ня 30ти ми беше трансфера на 3дневна точица. Първия преглед при докито е чак другата седмица, а до тогава ще вляза в лудница.
С подобни "симптоми" сме почти всички тук - ако нищо не усещаме - "Край, нищо не усещам!", ако нещо ни боли или дърпа - "Край, нещата приключват!" Grinning
Аз си потушавах шизофренията с ЧХГ тестове през 2 дни, докато ми дойде прегледът.. То и ЧХГ-то докато излезе, минавах през микро-инфаркти всеки път, но това е положението.. Съвети от сорта на "успокойте се и се разсейте с нещо" не работят при мен... Flowers Four Leaf Clover

# 496
  • Мнения: 1 506
Валентина, спокойно. И аз нямах симптоми. Само леки менструални болки на моменти. Нямах зацапване или гадене, те дойдоха в седмиците след първите чхг-та.

# 497
  • Мнения: 37
Ох, дано! Че прочетох тук там разни глупости, че като изчезне болката в гърдите и едва ли не вече е спрял да се развива ембрионът и край. Направо пощурях. Пък и никакви други симптоми…

Валентина, спокойно. И аз нямах симптоми. Само леки менструални болки на моменти. Нямах зацапване или гадене, те дойдоха в седмиците след първите чхг-та.

# 498
  • Мнения: 1 976
Момичета, тези "симптоми" започват да се усещат доста след положителния тест. Не мислете лоши неща и пък дано и до край да ги нямате тези симптоми, че е лошо положението като се почне с гаденето Sweat Smile

# 499
  • Мнения: 37
А кога ти беше първия преглед?

Ох, момичета, аз дето все си мисля, че съм от спокойните почнах с паниката. Нямам симптоми на бременност и това е. Около имплантацията имах малко по-болезнени гърди и толкоз. Сега все едно нищо. Няма гадене, няма болка в гърдите, не ми се спи повече, нямам апетит повече от преди и почнах да се филмирам, че работата се е разминала. Иначе имам един положителен пиклив тест и два кръвни през два дни със супер стойности на чхг-то. Обаче като нямам симптоми никакви и се почна филма. Вие как сте със симптомите (тези с положителните тестчета). Ня 30ти ми беше трансфера на 3дневна точица. Първия преглед при докито е чак другата седмица, а до тогава ще вляза в лудница.
С подобни "симптоми" сме почти всички тук - ако нищо не усещаме - "Край, нищо не усещам!", ако нещо ни боли или дърпа - "Край, нещата приключват!" Grinning
Аз си потушавах шизофренията с ЧХГ тестове през 2 дни, докато ми дойде прегледът.. То и ЧХГ-то докато излезе, минавах през микро-инфаркти всеки път, но това е положението.. Съвети от сорта на "успокойте се и се разсейте с нещо" не работят при мен... Flowers Four Leaf Clover

# 500
  • Мнения: 129
Споко, всичко е наред Hug Може би наистина да си гледаш ЧХГ през 2 дни за успокоение, и аз така бих направила. Аз останах с впечатление от всички коментари, че май най- добре е като няма много симптоми. Макар че пак, всичко си е до организъм и внушения може би.. Аз много се вълнувах преди първия тест, имах всички симптоми - гърди, придърпване, зацапване, гладна като мечка, спеше ми се супер много особено следобяда.. и накрая един голям тлъст ➖️ Confused В крайна сметка истинските симтоми започват след втора-трета седмица, и при всички е индивидуално. Аз имам една извънматочна и един аборт(по желание преди 10г). И в двата слуачая нямах нито един симптом, само след закъснение на цикъл разбрах и то с 5-6 дена...значи може би без симтоми 3-4 седмици.
Стискам палци и да се хвалиш през два дена ! Stuck Out Tongue Winking Eye


Ох, момичета, аз дето все си мисля, че съм от спокойните почнах с паниката. Нямам симптоми на бременност и това е. Около имплантацията имах малко по-болезнени гърди и толкоз. Сега все едно нищо. Няма гадене, няма болка в гърдите, не ми се спи повече, нямам апетит повече от преди и почнах да се филмирам, че работата се е разминала. Иначе имам един положителен пиклив тест и два кръвни през два дни със супер стойности на чхг-то. Обаче като нямам симптоми никакви и се почна филма. Вие как сте със симптомите (тези с положителните тестчета). Ня 30ти ми беше трансфера на 3дневна точица. Първия преглед при докито е чак другата седмица, а до тогава ще вляза в лудница.

# 501
  • Мнения: 590
А кога ти беше първия преглед?

Ох, момичета, аз дето все си мисля, че съм от спокойните почнах с паниката. Нямам симптоми на бременност и това е. Около имплантацията имах малко по-болезнени гърди и толкоз. Сега все едно нищо. Няма гадене, няма болка в гърдите, не ми се спи повече, нямам апетит повече от преди и почнах да се филмирам, че работата се е разминала. Иначе имам един положителен пиклив тест и два кръвни през два дни със супер стойности на чхг-то. Обаче като нямам симптоми никакви и се почна филма. Вие как сте със симптомите (тези с положителните тестчета). Ня 30ти ми беше трансфера на 3дневна точица. Първия преглед при докито е чак другата седмица, а до тогава ще вляза в лудница.
С подобни "симптоми" сме почти всички тук - ако нищо не усещаме - "Край, нищо не усещам!", ако нещо ни боли или дърпа - "Край, нещата приключват!" Grinning
Аз си потушавах шизофренията с ЧХГ тестове през 2 дни, докато ми дойде прегледът.. То и ЧХГ-то докато излезе, минавах през микро-инфаркти всеки път, но това е положението.. Съвети от сорта на "успокойте се и се разсейте с нещо" не работят при мен... Flowers Four Leaf Clover
В 5 г.с. + 3 дни.

# 502
  • Мнения: 15
Аз съм без симптоми, а съм вече 7г.с и 6д. Леко болезнени зърна, ден с ден няма еднакъв. От време на време тежест в корема, и от жегата ако ми се завие свят, но нищо друго. Успокой се и се занимавай с нещо, филми, книги и прочие.

# 503
  • Мнения: 231
Момичета и аз да се отчета с днешния мирезултат на 12 ден на 6 дневен-1217mIu/ml. Добре че знам, че е едно, че тази стойност... 😀
Иначе относно симптомите, при мен са леко болезнени гърдите, имам леко гадене и основното, по което познавам и при естествената ми бременност преди 12 години е, че започва да ми пречи ластика на панталоните на корема, дискомфортно ми става. При БХ ми бременност след първия трансфер имах същите симптоми и два дни преди теста спряха, тогава усетих, че нещо не е Ок. Но когато не са ти се появили никакви, не мисля че е проблем, това просто наистина е много относително.
Относно психическото състояние и как да запазим самообладание, аз лично сега вече, след два неуспешни трансфера, се опитам да гледам на нещата стъпка по стъпка и да мисля само за следващата. Наясно съм, че много неща могат да се объркат, затова се опитвам да не се пренавивам и да се радвам на всяка малка победа.

# 504
  • Мнения: 6 037
Страхотен резултат. Hug И тази стойност наистина е УАУ. От все сърце ти желая всяка следваща стъпка/преглед да носи само радости за теб. Flowers Four Leaf Clover
Аз не знам защо съм такава, но винаги първата седмица след трансфер съм спокойна и заредена с оптимизъм, и колкото повече наближава теста, толкова повече оптимизма ми се изпарява. Отсега ми се е свило сърцето.
Нямам никакви усещания в гърдите, чувствам се леко подута и вече 2 нощи имам странно усещане в матката. Но си мисля, че може да е от лекарствата. В неделя за около 1-2 часа ми се появи някакво сърцебиене. И това е всичко. Даже до тоалетна вече не ходя често.

# 505
  • Мнения: 358
Ох, момичета, аз дето все си мисля, че съм от спокойните почнах с паниката. Нямам симптоми на бременност и това е. Около имплантацията имах малко по-болезнени гърди и толкоз. Сега все едно нищо. Няма гадене, няма болка в гърдите, не ми се спи повече, нямам апетит повече от преди и почнах да се филмирам, че работата се е разминала. Иначе имам един положителен пиклив тест и два кръвни през два дни със супер стойности на чхг-то. Обаче като нямам симптоми никакви и се почна филма. Вие как сте със симптомите (тези с положителните тестчета). Ня 30ти ми беше трансфера на 3дневна точица. Първия преглед при докито е чак другата седмица, а до тогава ще вляза в лудница.

Не се заглеждайте постоянно за симптоми. Много пъти аз и други бъдещи мами сме го писали това тука. Радвай се ,че нямаш такива . Бременноста ти е лека . Аз също нямам ,но бебчо си е много добре , расте и отговаря на седмиците . Никак не е приятно да повръщаш постоянно, да нямаш апетит или да ти се спи постоянно. Всяка бременност е различна , твоята е без симптоми, а при някои е ужасно . Етърва ми е в 7-ия месец и още повръща.

# 506
  • Мнения: 20
Здравейте, и аз да дам ъпдейт. На 16.07 направихме трансфер на един пет дневен ембрион. Днес бях на преглед и с изумление установих ме,  че има 2 бебета едното отговаря 6 г.с. 6 дни и има ясен пулс, а другото в 6 г.с. и 2 дни и мернахме някакъв пулс но не е много ясен. На някой случвало ли му се е подобно нещо за да сподели опит. Чудя се какво ме учаква, има ли шанс да навакса или по скоро не?

# 507
  • Мнения: 1 845
Здравейте, и аз да дам ъпдейт. На 16.07 направихме трансфер на един пет дневен ембрион. Днес бях на преглед и с изумление установих ме,  че има 2 бебета едното отговаря 6 г.с. 6 дни и има ясен пулс, а другото в 6 г.с. и 2 дни и мернахме някакъв пулс но не е много ясен. На някой случвало ли му се е подобно нещо за да сподели опит. Чудя се какво ме учаква, има ли шанс да навакса или по скоро не?
Честита двойна радост 🍀🍀
До колкото знам 4-6 дни не са толкова от значение. Момичета по принцип са по-бавнички като ембриончета(статистически говоря и от малко опит).
От все сърце ти желая да се наслаждаваш на една лека и спокойна двойна бременност, до щастлив ревлив финал🙏🏼

# 508
  • Мнения: 16
Здравейте, дами. Петък беше моя трансфер като приемам Кринон гел и Дуфастон. Чувствам се добре, имам лек придърпвания, но нищо повече. Вече 10дни слагам Кринон и от вчера усещам едно раздразнение и от време на време ме сърби, някоя имала ли е подобна реакция от Кринона и според вас дали е това?

# 509
  • Мнения: 157
Да, аз имах в началото след трансфера.  Казах на лекаря и ми изписаха противогъбични глобули за 3 дни, циклигест анално и един крем за мазане. Дискомфорта премина и продължих с кринона още почти два месеца след това и не ми се е появявало повече. Лекарят ми обясни, че с вагиналния прием на прогестеронови препарати се случва да се измени флората във влагалището, което да доведе до такова раздразнение. Така че не се притеснявай, но моята препоръка е да кажеш на лекаря си и той ще ти каже какво да предприемеш. Няма да мине от самосебе си, само ще се увеличава дискомфорта, така че не чакай.  Колкото по-рано предприемеш нещо, толкова по-бързо ще отшуми.
 
Здравейте, дами. Петък беше моя трансфер като приемам Кринон гел и Дуфастон. Чувствам се добре, имам лек придърпвания, но нищо повече. Вече 10дни слагам Кринон и от вчера усещам едно раздразнение и от време на време ме сърби, някоя имала ли е подобна реакция от Кринона и според вас дали е това?

Общи условия

Активация на акаунт