Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 42 435
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 143
Пожелавам при всяка една от вас да дойде щастието! 🥰 Благодаря момичета и ще пиша какво е положението в сряда.

# 736
  • Мнения: 90
    Ох, момичета!!! ЧХГ на 10 ден 250, днес на 12 ден 516, не съм на себе си!!! Не мога да повярвам, осем години борба за първи път виждам положителен тест!

# 737
  • Мнения: 351
Честито, момичета, направо не искам да се местим в нова тема! Тази счупи рекордите 😊

# 738
  • Мнения: 1 444
Честито момичета,  все така да се пълни темата с положителни резултати! Flowers Four Leaf Clover
Лека бременност и прекрасни здрави бебчета на финала!  People Baby Symbol Heart

# 739
  • Мнения: 231
Честито на новите щастливки, страхотна положителна тема е тази, дано за всички да е и с щастлив финал! Simple Smile Heart

Последна редакция: пн, 29 авг 2022, 13:08 от Archi_S

# 740
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета и аз съм с положителен резултат.
4 ден- 5,67
5 ден - 18
7 ден-57
8 ден -100.1

За сега си чакам утре 11 ден, тази тема е много късметлийска!

# 741
  • Мнения: 96
Бравооо! Точно смятах и моята “борба” от кога е, има-няма 8-9 години….Да живее тема 99! 😂😂😂😍😍😍
    Ох, момичета!!! ЧХГ на 10 ден 250, днес на 12 ден 516, не съм на себе си!!! Не мога да повярвам, осем години борба за първи път виждам положителен тест!

# 742
  • Мнения: 2 400
Браво, момичета! Толкова се радвам на преливащата от положителни резултати темичка 😍😍😍 Дано следващите да са още по-положителни! Нямам търпение пак да се присъединя към вас и най-накрая на видя положителен резултат! Успех на всички! ❤️🥰😍😘🍀

# 743
  • Мнения: 96
Чакаме те! 🙏❤
Браво, момичета! Толкова се радвам на преливащата от положителни резултати темичка 😍😍😍 Дано следващите да са още по-положителни! Нямам търпение пак да се присъединя към вас и най-накрая на видя положителен резултат! Успех на всички! ❤🥰😍😘🍀

# 744
  • Мнения: 17
Днес ми е 9-ти ден от ЗЕТ и имам нужда от кураж. Първите дни имах болки, които вчера изчезнаха. Днес се появиха отново. На кръвен съм в петък и нямам търпение. Някой като мен?

# 745
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Заповядайте в тема номер 100.И да я напълните с положителни тестове и тупкащи сърца-по едно,по две,кой колкото иска
https://www.bg-mamma.com/?topic=1477647.new#new

# 746
  • Мнения: 590
Днес ми е 9-ти ден от ЗЕТ и имам нужда от кураж. Първите дни имах болки, които вчера изчезнаха. Днес се появиха отново. На кръвен съм в петък и нямам търпение. Някой като мен?
Ако е/са 5-дневно/ни, ако пуснете ЧХГ, вече ще даде резултат. На 5-дневни ми искат ЧХГ на 7ми ден и винаги ми е показвало Simple Smile  Успех и марш към новата тема Simple Smile

# 747
  • Мнения: 252
Аааа, не, аз в тази тема ще си стоя. 😂

Общи условия

Активация на акаунт