Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 43 032
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 96
Леле, колко сладък “резултат”! 😍😍😍Пожелавам го на всички ни тук! 🙏🙏🙏
Тихичко Честито и на двете!
При мен също имаше напрежение, все едно ще ми дойде, кръста ме стягаше. Резултатът току-що се събуди и иска да яде 👶 Успех до финала!



Боби, стискам палци всичко да е наред! Аз се включвам с една чуденка. Трансфера беше на 17ти, кръвен не съм пускала, мислех да изчакам понеделник, но за сметка на това направих два домашни теста в четвъртък вечер и тази сутрин. Притеснението ми е, че имах сега съвсем леко кафеникаво зацапване. Днес трябва да ми е деня на менструацията, боли ме кръста все едно всеки момент ще ми дойде.

# 706
  • Мнения: 90
Здравей! И аз съм с трансфер на 17, с положителни три домашни теста и от снощи с кафяво зацапване, като начало на цикъл...След 12 ч. ще звънна в болницата за да питам може ли да се направи нещо. Какви медикаменти имаш? Аз съм на 2 инжекции Пролутекс, 1 Фраксипарин, 2 циклогест, 3 естрофема, 3 Нош па, 2 медрол. Притеснява ме да не е заради някой от тях. Мисля да отида да пусна и един кръвен, няма да издържа до понеделник...
Боби, стискам палци всичко да е наред! Аз се включвам с една чуденка. Трансфера беше на 17ти, кръвен не съм пускала, мислех да изчакам понеделник, но за сметка на това направих два домашни теста в четвъртък вечер и тази сутрин. Притеснението ми е, че имах сега съвсем леко кафеникаво зацапване. Днес трябва да ми е деня на менструацията, боли ме кръста все едно всеки момент ще ми дойде.

# 707
  • Мнения: 143
Аз приемам 3х2 утрогестан, 2х1 естрофем и слагам Кринон гел. Моето зацапване за сега беше еднократно и изглежда доста бледо и безобидно. Мъжът ми чете, че може да е от кринона, но знам ли. Дано при вас всичко е наред! Не знам дали може да е имплантационно кървене толкова късно?
Здравей! И аз съм с трансфер на 17, с положителни три домашни теста и от снощи с кафяво зацапване, като начало на цикъл...След 12 ч. ще звънна в болницата за да питам може ли да се направи нещо. Какви медикаменти имаш? Аз съм на 2 инжекции Пролутекс, 1 Фраксипарин, 2 циклогест, 3 естрофема, 3 Нош па, 2 медрол. Притеснява ме да не е заради някой от тях. Мисля да отида да пусна и един кръвен, няма да издържа до понеделник...
Боби, стискам палци всичко да е наред! Аз се включвам с една чуденка. Трансфера беше на 17ти, кръвен не съм пускала, мислех да изчакам понеделник, но за сметка на това направих два домашни теста в четвъртък вечер и тази сутрин. Притеснението ми е, че имах сега съвсем леко кафеникаво зацапване. Днес трябва да ми е деня на менструацията, боли ме кръста все едно всеки момент ще ми дойде.

# 708
  • Мнения: 96
На мен ми се случи и преди 1 седмица и лекарката ми каза да спря Фраскито, сега се чудя пак ли да ѝ звъня… според мен е от него пак при мен…
Здравей! И аз съм с трансфер на 17, с положителни три домашни теста и от снощи с кафяво зацапване, като начало на цикъл...След 12 ч. ще звънна в болницата за да питам може ли да се направи нещо. Какви медикаменти имаш? Аз съм на 2 инжекции Пролутекс, 1 Фраксипарин, 2 циклогест, 3 естрофема, 3 Нош па, 2 медрол. Притеснява ме да не е заради някой от тях. Мисля да отида да пусна и един кръвен, няма да издържа до понеделник...
Боби, стискам палци всичко да е наред! Аз се включвам с една чуденка. Трансфера беше на 17ти, кръвен не съм пускала, мислех да изчакам понеделник, но за сметка на това направих два домашни теста в четвъртък вечер и тази сутрин. Притеснението ми е, че имах сега съвсем леко кафеникаво зацапване. Днес трябва да ми е деня на менструацията, боли ме кръста все едно всеки момент ще ми дойде.

# 709
  • Мнения: 90
Звънни и, дано да е от Фраксито. Аз съм в Надежда и чакам да стане 11 часа и после ще пиша какво са ми казали.

# 710
  • Мнения: 96
Не ми вдига, днес е събота, може и да не работи. На мен и от манипулационната така ми бяха казали, да го спра, ако има зацапване. Миналият път ходих до спешното, сега просто ще го спра до понеделник и пак ще ѝ звъня. Кажи после и на теб какво са ти казали. 🤞🤞🤞
Звънни и, дано да е от Фраксито. Аз съм в Надежда и чакам да стане 11 часа и после ще пиша какво са ми казали.

# 711
  • Мнения: 16
Здравейте, дами! Имах трансфер на 12ти, положителен пиклив от 22ри и вчера трябваше да ми е кръвния (14ти ден), но аз пуснах сряда и вчера, резултата е повече от задоволяващ, но доктора ми назначи час чак за 9ти. Не е ли малко късно? Не знам как ще издържа 2 седмици. Чета че над 1000-2000 единици се вижда сакче, а моя е около 3500. Според вас да звънна ли да поискам по-ранна дата или да си чакам мирно.😳

# 712
  • Мнения: 590
Здравейте, дами! Имах трансфер на 12ти, положителен пиклив от 22ри и вчера трябваше да ми е кръвния (14ти ден), но аз пуснах сряда и вчера, резултата е повече от задоволяващ, но доктора ми назначи час чак за 9ти. Не е ли малко късно? Не знам как ще издържа 2 седмици. Чета че над 1000-2000 единици се вижда сакче, а моя е около 3500. Според вас да звънна ли да поискам по-ранна дата или да си чакам мирно.😳
Странно е, че чак за след 2 седмици почти са ви дали час, освен ако не е имало свободни часове за по-рано. Аз бих отишла при друг АГ междувременно и да си изчакам вече по-спокойно часа за 9 Септ. Успех! Simple Smile

# 713
  • Мнения: 891
Според мен с този резултат докторът изключва ИБ и на прегледа ще видите директно ембрион и сърчице. Поне според мен заради това ви е дал чак толкова късна дата, но ви разбирам, и аз въпреки високо ЧХГ си чаках с нетърпение първи преглед за установяване на вътрематочно сакче.

# 714
  • Мнения: 793
На мен ми казаха след 10 дни на преглед при първото ЧХГ,но доки беше отпуск и изчаках да се върне,понеже и ние бяхме на море,та отидох след 15 дни и се видя ембрионче и пулс.Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 1 358
Тази тема наистина е късметлийска Heart
Честито момичета и до финал Heart

# 716
  • Мнения: 109
Здравейте отново мили дами днес отново се нареждам при вас с дай Боже последен 5-ти трансфер на 2 снежинки
Желая късмет на всички вас и още повече + резултати

# 717
  • Мнения: 53
Момичета, два малко странични въпроса. Как се справяте с гаденето и също така може ли да кажете кои книги бихте препоръчали за бременни?

# 718
  • Мнения: 252
Пляс в късметлийската тема. Днес ми е 3ти ден след ЗЕТ на хечнато 5дневно.
@*Bobby*, започнах да чета онзи ден темата от 1ва страница, така се вълнувах, като четях твоите писания и премеждия емоционални. Помня преди година как на 8ми ден бях с 26, на 10ти с 50, на 12ти ден с 115, на 14ден с 170, на 16ти ден с 200 ЧХГ и така след седмица-две влязох по спешност за операция заради извънматочна. Ембриончето се беше захванало върху яйчника ми и още беше живо…оттам направих усложнение и 12 часа след първата операция, последва втора + кръвопреливане.
Докато те четях, треперех, но като прочетох резултата ти и супер хубавото удвояване, така се зарадвах за теб! Пу пу, леко и щастливо да ти е до края!
Темата наистина е пълна с + тестове, дано ме ориса и мен с хубав резултат. Искат ми тест на 07.09, но мисля да направя на 02.09 (8 дни след трансфер ще е), не знам дали ще имам смелост да го пусна или ще се изплаша и ще отлагам до 07.09, но дай Боже късметът и успехът са с мен този път и с всички чакащи своите + резултати тук!

Последна редакция: нд, 28 авг 2022, 13:34 от Shantii

# 719
  • Мнения: 590
Пляс в късметлийската тема. Днес ми е 3ти ден след ЗЕТ на хечнато 5дневно.
@*Bobby*, започнах да чета онзи ден темата от 1ва страница, така се вълнувах, като четях твоите писания и премеждия емоционални. Помня преди година как на 8ми ден бях с 26, на 10ти с 50, на 12ти ден с 115, на 14ден с 170, на 16ти ден с 200 ЧХГ и така след седмица-две влязох по спешност за операция заради извънматочна. Ембриончето се беше захванало върху яйчника ми и още беше живо…оттам направих усложнение и 12 часа след първата операция, последва втора + кръвопреливане.
Докато те четях, треперех, но като прочетох резултата ти и супер хубавото удвояване, така се зарадвах за теб! Пу пу, леко и щастливо да ти е до края!
Темата наистина е пълна с + тестове, дано ме ориса и мен с хубав резултат. Искат ми тест на 07.09, но мисля да направя на 02.09 (8 дни след трансфер ще е), не знам дали ще имам смелост да го пусна или ще се изплаша и ще отлагам до 07.09, но дай Боже късметът и успехът са с мен този път и с всички чакащи своите + резултати тук!
На 2 Септ. ЧХГ-то ще даде индикация вече Simple Smile Успех! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт