Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 43 019
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 590
Ако се поставя уторгестан вагинално или други прогестерони вагинално приложение, няма да бъде адекватен резултата според моя репро. По-скоро пуснете ЧХГ след ден, ще стане ясно дали има имплантация.
Иначе в зависимост от лабораторията - има рефернтни стойности за всеки триместрър. Конретно за ден 7, моят лекар поне нищо не е споменавал.
Тогава защо във форума казват да се изследва прогестерона и как за разбера дали го усвоявам при положени , че ползвам утрогестан?  Имам два не успешни трансфера  с БХБ. Четейки из форума се съмнявам дали не проблема този хормон. Досега не са ми го изследвали
Поставен вагинално не навлиза в кръвта, затова изследвайте само, ако поставяте инжекции.
За да поставям инжекции  трябва да знам дали имам нужда от тях, за това си пускам кръвен тест. Нещо не мога да ви разбера. Как трябва да разбера дали имам нужда инжекции освен от таблетки?
Коментарите във форума касаят нивата Прогестерон в първите седмици след установяване на бременност. Не видях да сте уточнила при вас за какъв етап става въпрос, но ето референтните стойности по триместри на бременността (пак повтарям - след установена бременност):

 

Когато си пускате ЧХГ, си пуснете и Прогестерон и вижте референтните стойности за сравнение. Ако вашата е по-ниска или по-висока от референтните, звъннете на Доктора си, но НЕ започвайте инжекции на своя глава, преди консултация с него. Успех!

# 691
  • Мнения: 6 037
Момичета..  🙏

# 692
# 693
  • Мнения: 1 574
ех *Bobby*, възхително, браво! само така, кога ти е първият преглед? То с това растящо ЧХГ, след някой и друг ден ще може поне сакчето да се види Simple Smile

# 694
  • Мнения: 96
Bobby 🤞🙏🙏🙏

# 695
  • Мнения: 6 037
На 02.09. съм на преглед. Знам, че ми предстоят още много стъпки и няма да мога да отпусна душа скоро. Даже някак съм в очакване на лош развой, вероятно защото не потръгнаха добре нещата. Вече съм изживяла едно загуба и оттогава си знам, че при следваща бременност няма да мога истински да се зарадвам.
Дано това чудо, което чакам толкова много години да ми се случи вече. Изстрелях последните 3 ембриона, които имах. Един от тях ме чакаше 4.5 години, за да го върна. Мина през 3 клиники преди да му дойде реда. Не знам кой от трите се бори сега, може и той да е. Но няма значение, само се моля да е здрав, всичко друго ще преодолея. Blush
Благодаря на всички за палчетата и милите думи. Hug

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 22:24 от *Bobby*

# 696
  • Мнения: 2 505
Боби, честито! Пожелавам ти много лека бременност до пухкав финал! 🍀

# 697
  • Мнения: 3 213
Браво Боби, браво и на бебокчи/бебоците !!!! Hands FistHands Fist

# 698
  • Мнения: 793
Бобии, бравоо. Много успех и дано всичко е наред. Искрено те разбирам какво е да не можеш да се зарадваш напълно след загуба от страх да не се повтори, ноо каквото е писано ще стане. Явно в началото заради прогестерона не е имало как да расте повече че.беше много нисък. Стискам палци на 2ри да чуете поне 1 сърчице Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 845
Бобиии,не можеш да си представиш каква радост и надежда ми доставяш с тези резултати 🥰 дай Боже всичко от тук нататък да върви по мед и масло,и страховете ти да не се оправдаят,а след 8м да ни замяреаш с пълни памперси 🙏🏼🤞🍀
Ще се моля за вас с бебо и дано успееш да отпуснеш скоро душата си и отдъхнеш удовлетворена,с пълни ръце ❤

# 700
  • Мнения: 357
Ах, Боби, с нетърпение чаках да се включиш! Успех ти желая, страхотен резултат!

# 701
  • Мнения: 6 037
Мерси, момичета. Hug Дано само радостни новини да четем в тази тема. И всички да извървим пътя до нашата мечта да станем майки. Колкото се може по-кратък да е за повечето от пишещите тук. И по-малко /че даже и никакви/ветерани като мен. Joy
Какво ще стане при мен само бъдещето ще покаже, но ми се върна частичка от вярата, че я бях позагубила. И знам че дори и сега да не стигна до края, няма да се откажа. Heart
Devilche,  теб те чакам с огромно нетърпение съвсем скоро да се похвалиш. Щяхме да вървим почти еднакво с теб ако не бяха злополучните събития, които те спряха . Но всяко зло за добро и усещам хубав финал. Flowers Four Leaf Clover Kissing Heart

# 702
  • Мнения: 766
Мила, Боби 🙏🙏🙏 Всичко ще бъде наред, усещам го още от първото чхг. Ембриончето е силно и се бори! И ще е момче, помни ми думата, само те така ни шашкат с по-ниските стойности.

# 703
  • Мнения: 143
Боби, стискам палци всичко да е наред! Аз се включвам с една чуденка. Трансфера беше на 17ти, кръвен не съм пускала, мислех да изчакам понеделник, но за сметка на това направих два домашни теста в четвъртък вечер и тази сутрин. Притеснението ми е, че имах сега съвсем леко кафеникаво зацапване. Днес трябва да ми е деня на менструацията, боли ме кръста все едно всеки момент ще ми дойде.

# 704
  • Мнения: 150
Тихичко Честито и на двете!
При мен също имаше напрежение, все едно ще ми дойде, кръста ме стягаше. Резултатът току-що се събуди и иска да яде 👶 Успех до финала!



Боби, стискам палци всичко да е наред! Аз се включвам с една чуденка. Трансфера беше на 17ти, кръвен не съм пускала, мислех да изчакам понеделник, но за сметка на това направих два домашни теста в четвъртък вечер и тази сутрин. Притеснението ми е, че имах сега съвсем леко кафеникаво зацапване. Днес трябва да ми е деня на менструацията, боли ме кръста все едно всеки момент ще ми дойде.

Общи условия

Активация на акаунт