Дългото чакане след трансфер-тема 99

  • 43 017
  • 747
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 231
Момичета, току що излезе и моят резултат на 9ден на едно 6 дневно ембрионче - 177.24mIU/ml!!!! Не мога да повярвам!! Вчера направих уринарен, който излезе с втора бледа черта, но стойността смятам, че е супер! Преди няколко дни бях писала за кафяво зацапване, явно наистина е било, имплантационно. Разбира се, ще повторя след 2 дни, дано всичко е наред и да се удвоява.
Пуснах и прогестерон на своя глава-26.9ng/ml, мислите ли че е добре?

# 466
  • Мнения: 590
Момичета, току що излезе и моят резултат на 9ден на едно 6 дневно ембрионче - 177.24mIU/ml!!!! Не мога да повярвам!! Вчера направих уринарен, който излезе с втора бледа черта, но стойността смятам, че е супер! Преди няколко дни бях писала за кафяво зацапване, явно наистина е било, имплантационно. Разбира се, ще повторя след 2 дни, дано всичко е наред и да се удвоява.
Пуснах и прогестерон на своя глава-26.9ng/ml, мислите ли че е добре?
Много добре са и двете стойности! Честито! Пускайте ги заедно двата хормона и занапред. Успех! 😊

# 467
  • Мнения: 234
Момичета, току що излезе и моят резултат на 9ден на едно 6 дневно ембрионче - 177.24mIU/ml!!!! Не мога да повярвам!! Вчера направих уринарен, който излезе с втора бледа черта, но стойността смятам, че е супер! Преди няколко дни бях писала за кафяво зацапване, явно наистина е било, имплантационно. Разбира се, ще повторя след 2 дни, дано всичко е наред и да се удвоява.
Пуснах и прогестерон на своя глава-26.9ng/ml, мислите ли че е добре?
Честито.
Чхг е супер,  но от прогестерона има какво да се иска. На каква терапия си? Моя е 43 ng ( циклогест  2×1)
П.П. ебати яката тема . Умирам от кеф като видя поредния положителен тест !

# 468
  • Мнения: 6 037
Момичета, тези от вас, които имат изписано Но-Шпа, бихте ли споделили 3х1 или 2х1 е дозата? През нощта имах болка идваща от матката + ме болеше яйчника, който не работи и е опериран от ендометриоза. С познатата за мен типична болка за ендометриозата. Той никога не ме боли извън цикъл. Притесних се, дано матката ми да не е правила някакви контракции. Станах и пих Но-Шпа, но понеже в момента са точно дните на евентуална имплантация, ако въобще има такава, ми се иска поне няколко дни да го пийна профилактично. Благодаря предварително. Hug

# 469
  • Мнения: 231
Момичета, току що излезе и моят резултат на 9ден на едно 6 дневно ембрионче - 177.24mIU/ml!!!! Не мога да повярвам!! Вчера направих уринарен, който излезе с втора бледа черта, но стойността смятам, че е супер! Преди няколко дни бях писала за кафяво зацапване, явно наистина е било, имплантационно. Разбира се, ще повторя след 2 дни, дано всичко е наред и да се удвоява.
Пуснах и прогестерон на своя глава-26.9ng/ml, мислите ли че е добре?
Честито.
Чхг е супер,  но от прогестерона има какво да се иска. На каква терапия си? Моя е 43 ng ( циклогест  2×1)
П.П. ебати яката тема . Умирам от кеф като видя поредния положителен тест !
И на мен ми се стори, че може и да е повече, но трудно намирам инфо за оптимални стойности. Аз съм на Лутинус ваг. таблетки 2х1 и инжекции ПРОГЕСТАН декс х1. Чела съм, че вагиналния прием не се отразява в кръвните, но не знам до колко в вярно. Понеделник пак ще пусна, за сега ми казаха, че е добре.
П.С.Дааа, много късметлийска тема, дано до края има още много положителни тестове и най-важното-положителен финал👶
Bobby, аз пия но шпа 3х1,но са ми казали при по-силни болки може дори до 3х2 да се стигне. Аз също имам леки болки и напрежение ниско долу.

# 470
  • Мнения: 178
Момичета, тези от вас, които имат изписано Но-Шпа, бихте ли споделили 3х1 или 2х1 е дозата? През нощта имах болка идваща от матката + ме болеше яйчника, който не работи и е опериран от ендометриоза. С познатата за мен типична болка за ендометриозата. Той никога не ме боли извън цикъл. Притесних се, дано матката ми да не е правила някакви контракции. Станах и пих Но-Шпа, но понеже в момента са точно дните на евентуална имплантация, ако въобще има такава, ми се иска поне няколко дни да го пийна профилактично. Благодаря предварително. Hug
На мен винаги ми го изписват 3х1 🍀

# 471
  • Мнения: 6 037
Благодаря. Понеже си знам, че на мен Но-Шпа ми е слабо, през нощта изпих направо 2 хапчета. Днес ще пробвам с 2х1, а от утре 3х1. Дано не се повтори болката и дано не е сигнал, че нищо не е станало. Pensive

# 472
  • Мнения: 231
Благодаря. Понеже си знам, че на мен Но-Шпа ми е слабо, през нощта изпих направо 2 хапчета. Днес ще пробвам с 2х1, а от утре 3х1. Дано не се повтори болката и дано не е сигнал, че нищо не е станало. Pensive
Не мисля, че е знак за това. Аз на 7ден освен кафявото зацапване, през нощта усетих много силна болка и парене ниско долу. Сега продължават леки болки, различното от пмс ми е, че не ме болят яйчниците, а точно матката. При неуспешните ми трансфери пак ме приболяваше, но по-леко.

# 473
  • Мнения: 590
Благодаря. Понеже си знам, че на мен Но-Шпа ми е слабо, през нощта изпих направо 2 хапчета. Днес ще пробвам с 2х1, а от утре 3х1. Дано не се повтори болката и дано не е сигнал, че нищо не е станало. Pensive
За първите седмици ми изписваха Но-Шпа даже 3х2. След това може и 3х1, както и при необходимост. Важното е матката да е спокойна.

# 474
  • Мнения: 1 845
Боби,като бях бременна 2019г (до 17 гс) Перса ми беше изписала 3х1 но шпа. Точно на 3-5 ден след трансфера няколко поредни нощи имах за 1ви път розови сънища (от високия прогестерон-над 60 нг/мл) и доста силни контракции,заради тях-чак ми се схващаше матката все едно… (после пак получавах,но по-рядко). Мн се бях изплашила и аз-да не изхвърля ембрионите,но и др момичета ми писаха,че и те са имали подобни изживявания със контракции точно в тези дни и бяха бременни или родили.. е,аз наистина забременях с 2 ембриончета.
При теб болката дай Боже да е от имплантацията 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼Но изобщо не си и помисляй,че може да изпаднат бебоците 😘
Стискам ти палчета и на краката,че да повличаш крак вече 🍀🤞

# 475
  • Мнения: 6 037
Розови сънища и болка след тях и аз съм имала. Blush Сега обаче не беше такава болката. Сякаш нещо ме дълбаеше в средата на матката. Дай Боже ембрионите да копаят. Grinning Но понеже и яйчника се обади се притесних. Днес пък вече не ме боли и започнах да си мисля: “Щом не ме боли вече, значи всичко е приключило." Угодия няма. Stuck Out Tongue Winking Eye
Иначе за други след мен, които ще изпитат силна болка ниско долу, мога да споделя и една хубава история. Дано им вдъхне кураж ако попаднат на коментара ми впоследствие.
2017-та година, когато забременях при първия си трансфер, на 10ти ден след трансфера започна една може би поне 2-часова силна болка ниско долу. Ама толкова силна, че се наложи да изпия 4 хапчета Но-шпа, че да отшуми. Бях убедена, че това е знак, че всичко приключва и ще ми дойде цикъл. Случи се през нощта, а на следващия ден направих тест и ЧХГ беше 176. Най-щастливият ми ден в живота. Дай Боже и сегашната болка да доведе да хубаво ЧХГ. Но вече ме е страх дори да съм позитивна. След толкова мъки и неуспехи, не смея да се надявам и да вярвам така, както вярвах в началото.
П.С. Ето, даже си намерих тогавашния коментар. Blush
https://bg-mam.ma/p/970969/34783927

Последна редакция: сб, 13 авг 2022, 17:07 от *Bobby*

# 476
  • Мнения: 1 845
Ми май с болки са били само бременните 🤞🤞🤞 разказвали са ми за режеща болка при имплантация,но аз не съм я изпитвала,зада я опиша по-точно.
Бобиии,според мен е мн добър знак!

# 477
  • София
  • Мнения: 1 358
И аз след успешния трансфер(до 17г.с.) имах точно такава болка... копаеща Hug имах чувството, че нещо човърка вътре.
Успех!

# 478
  • Мнения: 746
Bobby, но шпа дават 3 по 2 таблетки, така че имаш мегдан. Успех и приказна бременност!🙏🙏🙏

# 479
  • Мнения: 6 037
Благодаря ти, Danita. Hug Но знаеш моя случай. Нямам много надежди. Дано греша и най-накрая и моето чудо да се случи. Heart Eyes Все пак гори една лека надеждичка, де. Не съм се отчаяла съвсем. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт