преброяване на Коледните купонджии

  • 7 493
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 2 356
Дъщерята на кумата ми още на 4 години също говореше перфектно английски, с американски акцент, от Cartoon Network. Не можех да повярвам докато не я чух. Даже родителите ги питали дали детето не е родено в Америка.

# 196
  • Мнения: 1 193
Аз също не съм разбрала че е имало и кисели хора.На мен ми беше много приятно,всички изглеждаха така безгрижни и щастливи. Съжалявам само че си тръгнах бързо,че на малката и се приспа. Исках да се запозная с мама Иги,с Петя.За това ни трябва среща без щурчовците.

# 197
  • sofia
  • Мнения: 1 426
... трябва среща без щурчовците.

Здравейте, аз съм нова тук, но ако има такава среща ще се надявам да се класирам Peace.
Много ми се иска да се запозная със всички вас!      bouquet  bouquet  bouquet

# 198
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Кифла, просто следи темите и заповядай на следваща среща като се организира. На мен ми беше трета среща тази. Моя съседка съжалява, че не съм и казала и на нея. От моя опит разбирам, че това зависи най-вече от Бим-бам. Бим-бам чакаме те през януари пак в София.

# 199
  • София
  • Мнения: 4 412
От моя опит разбирам, че това зависи най-вече от Бим-бам. Бим-бам чакаме те през януари пак в София.
Е това ме развесели Simple Smile, ама изглежда вярно. Бим-бам очакваме включване за среща в началото на следващата година Hug

# 200
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151503.new#new


Ето тук още снимки

# 201
  • Мнения: 2 116
Е оказа се че и аз познавам няколко мами!  Flutter Голям купон сте си спретнали!   bouquet Малко ме е яд че ни нямаше...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт