Розово течение преди МЦ?

  • 504
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте момичета на 18.06.22 ми беше първия ден на последния МЦ. Искаме да си имаме бебе и затова правим опити,но днес от нищото ме заболя корема и имам розово течение 12 дни преди следващият МЦ. За първи път ми се случва такова нещо и реших да попитам тук. Дали може да има връзка със забременяване или имплантация или пък се вживявам?

# 1
  • Мнения: 5 187
Никой не може да ти каже Simple Smile ще разбереш след 11-12 дни Simple Smile
Зацапване може да има по много различни причини и нито една не е сигурна в момента Simple Smile
Успех! Дано е това, което желаеш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 10
Никой не може да ти каже Simple Smile ще разбереш след 11-12 дни Simple Smile
Зацапване може да има по много различни причини и нито една не е сигурна в момента Simple Smile
Успех! Дано е това, което желаеш Simple Smile

Благодаря ти за отговора.🙂

# 3
  • Мнения: 1 050
Дайте малко повече инфо. Следите ли овулация, колко е дълъг цикъла...

# 4
  • Мнения: 10
Дайте малко повече инфо. Следите ли овулация, колко е дълъг цикъла...

Здравейте да следя овулацията с лентички като на 04,05 имаше по една бледа и една тъмна (контролната), а на 06.07 имаше 2 сходни чертички,но самото мастило по лентичка беше размазано. На 07 вече имаше само 1 черта.  Полов акт имаше на 01,04,05,06 и предния месец след МЦ на 23,25,28. МЦ доколко следя не е много точен като разликата във всеки МЦ е +-2,3 дни, но сега 12 дни по-рано ми е прекалено странно, защото никога не ми се е случвало.

# 5
  • Мнения: 1 050
Възможно е от самата овулация да е. Когато започне бебеправене, нещата с цикъла се променят понякога..

# 6
  • Мнения: 10
Възможно е от самата овулация да е. Когато започне бебеправене, нещата с цикъла се променят понякога..


Благодаря за отговора. Да наистина усещам промяна в МЦ след като започнахме опитите не веднага,но има промяна .

# 7
  • Мнения: 147
Щом на 06.07 сте имала две черти, значи най-вероятно в момента сте в овулация (овулацията настъпва 24-72ч. след пика на лутеинизиращия хормон, който отчитат въпросните две чертички на тестоветe). Съмнява ме да е имплантационно кървене, освен ако не сте с 20-дневен МЦ например.

# 8
  • Мнения: 10
Явно нямам късмет, защото МЦ дойде със пълна сила тази сутрин.... 12 дни преди оригиналната дата за МЦ, много странно..

Общи условия

Активация на акаунт