Спят ли бебетата ви през цялата нощ?

  • 2 086
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
Спи да,от 21.ч до 8 ч. сутринта,но това го прави от два-три месеца  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 103
Буди се по 4-5 пъти на нощ Shocked

# 17
  • Мнения: 549
Като се събуди се кърмим, самообслужва се вече. Това не ми тежи тъй като почти не се събуждам - отдавна вече не настоявам да го връщам в леглото му. Освен това смятам, че така е по-добре за него. Мисля, че така ще е поне още 1 година

# 18
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Малката от седмия месец е на АМ и пак се буди.Колкото и да е запълнено стомахчето,тя си става за вода и за ядене посред нощ.Ставам и давам,не ми тежи.Така че не само кърмачетата стават посред нощ. Wink

# 19
  • Мнения: 1 455
Нямам нощ,в която да не стана поне 2 пъти Sad. Биба и вода и пак заспива. ДОКОГАААААААА? Sick
  Аз бих спряла водата.Има деца които като свикнат с течностите през ноща се будят по навик.Давай само бибата.

# 20
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Синът ми от 2месечен спи по цяла нощ,случва се разбира се понякога да се събуди инцидентно,давам вода ако иска и пак заспива.

# 21
  • София
  • Мнения: 480
Даването на АМ вечер няма да ти реши проблема със събуждането посред нощ. По тази логика всички кърмачета все недохранени си стоят. И аз като harry съм намерила решение детето ми да спи при нас и да си се самообслужва. Някъде от около 2 месеца се буди все по-рядко, а понякога и въобще. Лягане към 22, ставане към 6-7.

# 22
  • Мнения: 262
Димана до 5я месец спеше без да се събужда. Оттогава до сега се буди всяка нощ, по няколко пъти. Купих от чая на Хип. Засега няма ефект.

# 23
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
От първият месец Рони спи сравнително добре Wink...имаше периоди на неспокоен сън, но за това си имаше причини....

# 24
  • Мнения: 3 089
никога не е спала спокойно. и сега се буди по мин. 5-6 п/нощ

# 25
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Откакто бебка стана на 1 месец, спря да се буди.
Сега заспива след ядене в 22,00ч. и се буди сутринта в 7,00ч.- пак за папкане.

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Спеше по цяла нощ между третия и шестия месец. Като започнаха да го тормозят зъбките му се развали съня.
И аз като harry съм намерила решение детето ми да спи при нас и да си се самообслужва.
И ние сме така. Заспива към 10 ч. и става в 8ч.

# 27
  • Мнения: 1 272
Моята бебка не се будеше и спеше от 21 до 7-8 от двумесечна възраст. За съжаление това щастие си отиде, когато стана на 6 месеца. От тогава се буди по 1-2-3 та дори и 4 пъти на нощ. Изходът при на с е кърмене, нищо друго не помага

# 28
  • Мнения: 6 164
Да, винаги е промрънквал за нещо, я биба падне, или просто не му е спокоен съня, понякога веднъж на нощ, друг път 10 пъти. Сега покрай зъбите последните е по-неспокоен, като тази нощ дори започна да реве насън, ставам, успокоява се, тъкмо лягам пак почва да плаче. Дори не успява да се разсъни, насън плаче - взех го в 2 ч. нощес в моето легло /мъжа ми е командировка/ и така спахме до 10 сутринта. Предполагам, че е неспокоен заради зъбите /чакаме горни резци/ и е фаза, която ще отмине, защото по принцип не е такъв.

# 29
  • Мнения: 232
ООО миличка вие сте добре - ние се будим по пет шест пъти на нощ от както се е родил моя красавец.Не знам дали ще го израсте,но какво да се прави-да са ни живи и здрави - аз ЛЕК не зная и не намирам  newsm62 newsm53 smile3506  love001Важното е да са живи и здрави-ще трябва да се справим. newsm10 smile3521 newsm47

Общи условия

Активация на акаунт