Магазин Sinsay - тема 5

  • 40 087
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 144
Аха-ааа! Разбрах го вече. Много благодаря! Simple Smile

# 721
  • Мнения: 315
Дойде ми поръчката с байкър  якето /изкуствена кожа/ със сребърни ципове. С кода за 40% отстъпка ми излезе 20.90лв.
Доволна съм, доста добре изглежда. Стои ми добре, доколкото е възможно, тъй като съм бременна в 9ти месец и не мога да го закопчея, но мисля, че ще е ок. Малко по-късичко е от колкото се надявах, но нищо. Стига до над дупето.

# 722
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Такова чудо бях гледала миналата година в Али,беше дори повече пари,но не посмях да поръчам.

# 723
  • Мнения: 36 953
Рекламата с чантата е била за днес. Поръчах я, заедно с едно овърсайз яке.

# 724
  • Мнения: 15 306
Разписах с широк бежов панталон, котешка играчка и лъжица за сладолед.
Явно съм нова и не му разбирам, ще ме светнете ли - като цъкна на банера с отстъпката, отваря продукти и аз мислех, че всички показани продукти могат да се поръчат с отстъпка и напълних количката. После се оказа, че за три от продуктите не важи. Това така ли е по принцип (да показва под отстъпка продукти, за които тя не важи)?

# 725
  • Мнения: 36 953
Би трябвало всички да са с отстъпка, сигурно е тяхна грешка, но не може да се направи нищо.

# 726
  • INFJ
  • Мнения: 9 733
Има артикули с повече от един цвят, и един цвят е намален, друг не. Да не е такъв случая?

Някой престрашил ли се е да пробва козметиката им? :Д

# 727
  • Мнения: 36 953
Аз имам глинената маска, също и гъбички за грим и четки. Но сенки, червила и подобни не съм взимала до сега (не от предразсъдъци, не са ми трябвали).
Имаха готини душ гелове (с интересни аромати), но докато се наканя да поръчам, те свършиха.

# 728
  • Мнения: 35 200
Пуснах една поръчка с панталони за малкото. Отдавна ги бях сложила в кощницата, сега ги грабнах Simple Smile

# 729
  • Мнения: 15 306
Не е от цветовете, гледах ги. Нямаха намаление тези точно и толкоз. Малко яд ме хвана, че ми трябват дънки и се бях наточила, ама карай. То снощи какво умуване му умувах с другата промоция, слагах, махах от количка, накрая рвших, че няма да купувам. Явно ще чакам следваща промоция.

Едит - оказа се, че аз съм в грешка. Наистина точно моите цветове не са в промоция, сега проверих.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2022, 19:37 от Нарцùса

# 730
  • Мнения: 4 144
Имам гъба за нанасяне на грим. На първото ползване се цепна. Чудя се дали да не им я върна направо, макар че е взимана преди 2-3 месеца.

# 731
  • Мнения: 4 313
Дойде ми поръчката с байкър  якето /изкуствена кожа/ със сребърни ципове. С кода за 40% отстъпка ми излезе 20.90лв.
Доволна съм, доста добре изглежда. Стои ми добре, доколкото е възможно, тъй като съм бременна в 9ти месец и не мога да го закопчея, но мисля, че ще е ок. Малко по-късичко е от колкото се надявах, но нищо. Стига до над дупето.
Може ли линк към това яке ?

# 732
  • Мнения: 315
Да, това е
https://www.sinsay.com/bg/bg/yake-baykar-6570j-slv

Дойде ми поръчката с байкър  якето /изкуствена кожа/ със сребърни ципове. С кода за 40% отстъпка ми излезе 20.90лв.
Доволна съм, доста добре изглежда. Стои ми добре, доколкото е възможно, тъй като съм бременна в 9ти месец и не мога да го закопчея, но мисля, че ще е ок. Малко по-късичко е от колкото се надявах, но нищо. Стига до над дупето.
Може ли линк към това яке ?

# 733
  • Мнения: 1 898
Някой да си спомня кога пуснаха коледните неща миналата година?

# 734
  • Мнения: 35 200
И аз ти чакам. Виждам , че има в секция " очаквайте скоро" ама не са много

Общи условия

Активация на акаунт