Помощ! Жега! - или 234-та лятна немска тема.

  • 22 642
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Germany
  • Мнения: 7 878
Джей, успехи и сбъдване на мечтите на дъщеря ти!

# 31
  • Мнения: X
ДжейДжей, сигурно е било много вълнуващо. Simple Smile Честито на девойката и попътен вятър занапред в живота!

# 32
  • Мнения: 6 914
Благодаря за новата тема и аз, дано само се разминем с големите жеги, че хич не ми действат добре.
Криси, страхотна си! Де го набара тоя Джак? Heart Eyes
За кила и концерти лафите, чета.
С килата до менопаузата ядове нямах, никога не съм била с наднормено тегло, ядях си каквото си искам. Но и не съм чак толкова ящна,  в интерес на истината.  Като ме друсна критиката, наддадох 7- 8 кила, от които неусетно и без зор се отървах в последните две години. Сега бих искала да съм 2 кила надолу, но и да не ги сваля, бива.
За концертите - long live rock and roll
и най- любимите ми  AC/DC и най- вече Брайън Джонсън Heart Eyes
Рамщайн са ми мечта, но дебна без резултат за сега. Надявам се да се сдобия някой хубав ден с билети за техен концерт. Някой беше споменал по- горе Хелене Фишър. Мъка, мъка! Ходих насила, с едни приятели eдва издържах до края!!!
Ася, какви бяха симптомите ти при тая корона, че съм с някакви стомашни неразположения тези дни?
Хубава неделя на всички!
Джей, жива и здрава да е щерка ти, късмет и успешни начинания!
,

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 11:19 от Pipi_

# 33
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Джей, много вълнуващо, благодаря за споделените емоции.  Късмет и успехи на момичето ти!

# 34
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Пипи, мен ме “порази” много бързо, усетих студени тръпки по гърба, слабост и ми беше ясно, че съм болна - всичко за половин час. После имах висока Т и болки в ставите (това беше гадното, болеше ме да лежа).

Мъжът ми се разболя по-бавно: беше уморен един ден, после се разкашля, текна му носа, кихаше. Каза, че е имал Т и също не можеше да лежи. При него почна по-бавно и по-бавно премина, но пък той си имаше апетит и ядеше и не беше после отслабен като мен.

Стомашно-чревно симптоми не сме имали.

# 35
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Мерси за новата тема!
Джей, благодарности за споделеното! На добър час на детето!
Рамщайн ми идваха на крака в България, можех да ги гледам, ама щерката беше малка и не ме пусна да ида Sad Майка не можа да се справи с нея.Още съжалявам. Другата си мечта я осъществих, да ида на концерт на Роби Уилямс.

# 36
  • Немция
  • Мнения: 6 813
ДжейДжей, благодаря за споделеното!
Дъщеря ти е чудесна в тази хубава рокля с нежен цвят!
Знам , че преди 89та доста балове в България са били с присъствието на родителите, имало е танц с родител.

Криси, супер си! Джони Деп много ти отива! Grinning

# 37
  • Germany
  • Мнения: 2 003
Ама Джони Деп на младини, защото вече малко, като чичо ще и е на Крисито😎 А, този Джак Спароу просто така ли се е барнал или е нещо част от шоу?

# 38
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Джей, честита абитуриентка! Попътен вятър и да сбъдва мечтите си. 😃

Мерси за милите думи, момичета. Използваме времето за парти докато животът и обстоятелствата позволяват. Някой ден ще се съобразяваме и ние с други неща, но засега така.

Джак не е от шоуто, така просто се е облякъл. 😃 Имаше един еднорог, ма явно в рога много алкохол влиза, че все не мога да го хвана поне полу-трезвен за снимка. Joy

# 39
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Хайде да не останем назад с материала, и на нас ни щорнираха полета на връщане. Rage Поне имаше опция да се направи Umbuchung, та ще летим от София сега, ще ставаме посреднощ, което всъщност искахме да избегнем.

# 40
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Бибит, с луфтханза ли?

# 41
  • Немция
  • Мнения: 6 813
Не, с Wizzair.

Вчера наши приятели имаха щорниран полет с Луфтханза.

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 23:00 от Бибит

# 42
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 586
Уф, неприятно Sad

# 43
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Бибит, поне при сутрешен полет има надежда да се излети и кацне навреме.

# 44
  • Мнения: X
Хваща ме страхоза дето вика една потребителка. Има време до моя полет за обратно, от сф и е рано сутрин.
ДжейДжей честита абитуриентка! Сигурно е много вълнуващо. Аз изпадам в носталгии, че детето приключи с грундшуле.

Общи условия

Активация на акаунт