MCU Fandom - тема за филми и сериали от Вселената на Марвел

  • 21 934
  • 396
  •   2
Отговори
# 330
  • Мнения: 29 915
Точно тримата ми най-любими персонажи.... Дано се спазарят и да ги върнат.

# 331
  • Мнения: 10 933
Марвел ли им прекрати договорите на Робърт Дауни Дж и Крис Евънс?
Аз бях останала с впечатление,  че те не искат повече.

# 332
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951
Железният човек ми е любимия герой от  Марвел. Колкото и да искам да се върне той получи тъжен, но хубав финал.

# 333
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
E, как се връща така? Нали единият умря, а другият… забравих какво беше точно, но и там имаше край.

# 334
  • Мнения: 10 933
А, връщането е лесно с толкова мултивселени. Но аз се съмнявам, че актьорите искат.

# 335
  • Мнения: 29 915
Плюс това в момента Локи е в TWA, където така може да се променят нещата, че нищо от случилото се да не се сбъдне. Той се пренесе след битката в Ню Йорк, когато го арестуваха и щяха да го водят в Асгард и когато Старк и Роджърс се върнаха за тесаракта, който пък попадна в Локи и чрез който се пренесе някъде си. От там го хванаха стражите на TWA и го отведоха. Показаха му бъдещето, което трябва да се случи, вкл. и смъртта на майка му. Нещо, което , предполагам, ще се опита да предотврати, дори може и цялото "бъдеще" да разбърка, да не се случи Танос и всичко около блипването, т.е. Старк и Наташа да са живи в "новото бъдеще".

# 336
  • Мнения: 327
Честно казано и връщането на старите и мъртви герои ми се струва тъпа идея. Имаха си добри финали, защо трябва да ги правят безсмъртни?! За какво човек да следи поредица, в която смъртта практически не е заплаха?! Съвсем ще стане като Весели мелодии. И напълно ще се обесмислят Infinity War и Endgame.

# 337
  • Мнения: 1 408
Да върнат старите герои, ок, няма да лъжа , че искам да ги видя, но със старите актьори, нямам как да стане. На всички договорите приключиха , всичко е по взаимно съгласие (без Скарлет) и някой отдавна вече искат да се разграничат от тези си роли (Хемсуърт особено напоследък).
Дисни просто допуснаха една и съща грешка във всичките си франчайзи , аз поне се чувствам залята от сериали и филми, които трябва да гледам. И дисни се чудели защо филмите им флопват - ами марвел са филм след сериал, star wars също, то не беше римейк на принцеси. Аудиторията им порасна, хората имат семейства, работа и путъват, има инфлация не може да се ходи през ден в киното и да не говорим, че много хора се разглезиха след ковида и въобще и не искат да стъщят в кино и предпочитат удобството вкъщи.

# 338
  • София
  • Мнения: 1 665
Хемсуърт снима в момента Secret Wars. Този филм се чака адски много. Но има бая вода да изтече до тогава. Доста се спекулира, че ще видим X-Men и Върколака там срещу Канг и Доктор Дуум. Би трябвало да е в пъти по-епичен от Endgame.

# 339
  • Мнения: 2 902
Абсолютно не мисля, че имат идея Дауни и Крис Евънс да се върнат, според мен рекастването си значи буквално рекастване - нови актьори в тези роли. Крис Евънс по принцип мрънка колко е обвързващ договора с Марвел още откакто го е подписал, а Дауни е на съвсем друго ниво в момента. В последните години снима малко филми, но доста на различно ниво от Марвел. Все пак беше и в Опенхаймер.

# 340
  • София
  • Мнения: 1 665
Последният трейлър. Този уикенд излиза по кината.

# 341
  • Мнения: 327
Ревютата са плачевни засега. Няколко човека, които гледам в тубата казват, че филма де факто няма сюжет.

# 342
  • Мнения: 2 902
Това е първият филм на Марвел, който не мисля да гледам нито на кино, нито у нас.

# 343
  • София
  • Мнения: 728
Аз ще си  го гледам  с удоволствие. Първият филм ми хареса, а и Бри ми  е любимка.

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 271
Не съм сигурна дали/кога ще гледам Марвелите, но Локи определено е от хубавите неща, които са се случвали в Марвел вселената напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт