Велико Търново-тема 47

  • 53 777
  • 764
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 003
Не успях да открия с търсачката тук в темата актуален телефонен номер на Ценка Симеонова, стоматолог. На 062 622 021 не отговаря никой два работни дни, а може би просто жената е в отпуск. Ще съм благодарна за повече информация, след добри отзиви тук в темата реших да заведа сина си на преглед при нея.

# 676
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Захарчо и Карамелка https://www.facebook.com/watch/?v=1035574621040187 
Предлагат доставка, иначе имат сладкарничка на пощата. Всичко, което съм пробвала е много вкусно, истинско. Продуктите са хубави, определено не ги пестят и не стават за броене на калории GrinningGrinning
От 24 ноември е публикацията

# 677
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 889
Захарчо и Карамелка https://www.facebook.com/watch/?v=1035574621040187 
Предлагат доставка, иначе имат сладкарничка на пощата. Всичко, което съм пробвала е много вкусно, истинско. Продуктите са хубави, определено не ги пестят и не стават за броене на калории GrinningGrinning
От 24 ноември е публикацията


Много тъжно, наистина си личеше че с мерак и вкус се готви при тях.

# 678
  • Мнения: 343
Здравейте!
Има ли тук родители на деца в ДГ Соня? Дъщеря ми догодина ще тръгва на ДГ и събирам мнения за споменатата градина, като една от възможните опции. Благодаря!

# 679
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 149
Здравейте.Скоро са отворили ИКЕА при вас.Някой посети ли я вече?Интересува ме дали предлагат храна(и в частност джинджифиловито им тесто за сладки-уникално вкусно е).

# 680
  • Мнения: 113
Здравейте!
Има ли някоя от вас ,която си е правила лазерна епилация в Търново ? Кой салон бихте препоръчали,  доволни ли сте ? Колебая се къде да отида .

# 681
  • Мнения: 14 401
Аз ходя в G point, днес ще ми е втората процедура. Правя интим и мишници. Чисто е, бързо и не боли. Честно казано, макар, че не очаквах, виждам резултат още след първата процедура... Ценово са доста по-добри и малко със скептицизъм отидох, но за момента съм доволна.

# 682
  • Мнения: 2 186
Здравейте.Скоро са отворили ИКЕА при вас.Някой посети ли я вече?Интересува ме дали предлагат храна(и в частност джинджифиловито им тесто за сладки-уникално вкусно е).
Имат сектор с хранителни продукти, видях джинджифилови къщички за украсяване, но за тесто не съм сигурна.

# 683
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 469
Здравейте!
Има ли някоя от вас ,която си е правила лазерна епилация в Търново ? Кой салон бихте препоръчали,  доволни ли сте ? Колебая се къде да отида .
В Енигма...Изключително доволна..още преди пандемията "приключих" с горна устна; преди половин година и с "брадичка".

# 684
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Някоя от вас посещавала ли е салон за масаж SDrevita (или подобно име) на пишмана? Моля за мнение. Благодаря предварително

# 685
  • Мнения: 31
Привет! В яслата искат да носим сурвачки за украсяване, някой знае ли къде в града мога да закупя?

# 686
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Привет! В яслата искат да носим сурвачки за украсяване, някой знае ли къде в града мога да закупя?
На пазара обикновено продават дрян.

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 186
Може да има и на коледния базар в парка

# 688
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Снощи минах през пазара - имаше дрян, който дори беше оформен като сурвачки на първата сергия вдясто след закуските като се влиза от светофарите.

# 689
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 939
Къде в Търново има кафене или заведение където може да се седне да се работи цял ден без да ти направят проблем, че само пиеш кафета и седиш много време и където има интернет и контакти за зареждане?

Общи условия

Активация на акаунт