Идея за удобна, модерна и нестандартна холна секция

  • 872
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 889
Момичета, помагайте!

В момента вкъщи тече ремонт и трябва да измисля каква секция за хола да направят мебелистите.

Гледам готовите модели в сайтовете, но не мога да намеря най-моята секция.

Знам, че тук сте много креативна сила, затова моля ви да ми предложите вариант и снимки на практична, модерна и нестандартна холна секция.

Значи- ако може да има повече място за багажерии- шкафове, рафтчета, защото ще се ползва и като място за бельо и дрехи. Но вероятно трябва да е на отделни модули, за да изглежда модерно и красиво.

Имам цяла една стена за нея. Трябва да има и големичък ТВ в нея.

Моля ви да ми дадете идеи как трябва да изглежда.

# 1
  • Мнения: 42 146


Може би нещо такова - има много шкафове (можеш да добавиш и още ако искаш) има място и за много голям телевизор, има рафтове... Може да сменяш шкафовете с чекмеджета или обратното, да си поискаш размера както ти пасва...

# 2
  • София
  • Мнения: 4 889


Може би нещо такова - има много шкафове (можеш да добавиш и още ако искаш) има място и за много голям телевизор, има рафтове... Може да сменяш шкафовете с чекмеджета или обратното, да си поискаш размера както ти пасва...

Страхотна идея, благодаря!

Точно такива идеи търся! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 9 042
търси по интернет, колкото хора, толкова вкусове.
Скрит текст:



# 4
  • Мнения: 810
Бих си направила всичко да е затворено. Наистина е красиво с различните му етажерки и рафтове, но вече се опитвам да си облекчавам чистенето с всички възможни средства. Преди няколко години си правих секция по поръчка , и половината е с отворени пространства. Сега бих си го спестила.
Каквото и да решиш, важното е на теб да ти хареса.
Между  другото секцията показана в първия пост ми хареса много.

# 5
  • Мнения: 42 146

Според мен тук има потенциал, доразвий го по свой вкус, но се води от функционалността -  желаните параметри и функции най-напред, после красотите.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 889
Бих си направила всичко да е затворено. Наистина е красиво с различните му етажерки и рафтове, но вече се опитвам да си облекчавам чистенето с всички възможни средства. Преди няколко години си правих секция по поръчка , и половината е с отворени пространства. Сега бих си го спестила.
Каквото и да решиш, важното е на теб да ти хареса.
Между  другото секцията показана в първия пост ми хареса много.

Може ли да покажеш твоята секция по поръчка?

И аз искам максимално затворени пространства по същата причина.

Хем да е красиво, хем функционално и удобно.

Благодаря за всички идеи, страхотни са!

Някой ако има вкъщи идеалната холна секция, може да се похвали и да ни я покаже също.. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 810
Габи, не мога да качвам снимки тук. Бях видяла снимката в нета и я показах на майстора , който ми прави мебелите . Тогава ми я направи за същата цена , като сглобяването,транспорта и качването ми излезе безплатно. Но това е модел отпреди 6-7 години. Сега има доста по-красиви неща Simple Smile Поставям ти линк на нещо подобно , не точно същото ,  разпределение на рафтовете е малко по-различно.
https://orhideamebel.com/sekcii/holni-sekcii/holna-sekciya-sirius
Много държах да има гардероб. Един съвет , допълнително си поръчах един скрин , който ми събира много дрехи и бельо. За мен трябваше да е функционално, защото обзавеждах една стая , която трябваше да е и спалня и да има тв кът с диван.Ето ти един модел с много място за багаж , почти затворен https://nanihome.bg/sekcii/sekcia-laura

Последна редакция: вт, 12 юли 2022, 09:31 от brillante

# 8
  • Мнения: 11 915
Може и нещо такова, но например чекмеджета от долу да са две, отворените рафтове да затворени, да се добави гардеробче...

https://mebelisto.bg/%D1%85%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B5 … D1%86%D0%B8%D1%82

# 9
  • Мнения: X











Последните две предполагат достатъчно място за съхранение (на вещи) в други части на дома.

# 10
  • Мнения: 9 042
да, вече не е модерно цяла стена в шкафове

# 11
  • София
  • Мнения: 4 889
Страхотни идеи, момичета!

И аз не харесвам старомодните секции, които заемат цялата стена, но в моя случай секцията ще се ползва приоритетно като място за съхранение на дрехи, бельо, козметика и други лични вещи, затова трябва да има опция да ги събере.
Иначе семплите и изчистени модули са ми фаворит, но ако сложа такава секция, няма да има къде да си държа гащите. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт