Можем ли да свалим килца ако ядем беэ хляб???

  • 41 248
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 352
Да споделя личния си опит.Отслабнах с диетата на Байкова /Страхотна диета/ около 8 кг.След спирането и продължих да не ям хляб,тесто,сладко вкл.шоколад и това е така вече 3 месеца.Резултата е още 2-3 кг. надолу.Напоследък си позволявам малко тестени изкушения, но кантара веднага ме връща на земята.Но ям всичко останало!
Байкова не дава диети, а режими. Колко време се храни според нейните режими?

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Можеш да свалиш кг ако не ядеш хляб и тестени работи,аз така си върнах формата след раждането.Хапвам 2-3 бисквитки с кафето сутрин,обяда и вечерята без хляб,наблегни на салатите(не много калорични) и резултатите ще дойдат скоро.Успех!

# 17
  • София
  • Мнения: 11 710
Да споделя личния си опит.Отслабнах с диетата на Байкова /Страхотна диета/ около 8 кг.След спирането и продължих да не ям хляб,тесто,сладко вкл.шоколад и това е така вече 3 месеца.Резултата е още 2-3 кг. надолу.Напоследък си позволявам малко тестени изкушения, но кантара веднага ме връща на земята.Но ям всичко останало!
Байкова не дава диети, а режими. Колко време се храни според нейните режими?
Добре де,диета,режим за мен е все едно,нали се ограничавам и ми стърже стомаха /по време на режима/.
Спазвах го 4 седмици /първите две части на Страхотната диета-режим/,но седмица преди това спрях кърменето и предполагам,че и хормоните са се намесили в заслабването ми.Факт е че в момента съм по-слаба от преди забременяването!

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Значи хлябът си е чист въглехидрат. Въглехидратите съдържат 4 кал на грам, белтъчините- също 4, а мазнините- 9! Въглехидратите са необходими за организма, но когато приемът им е повече от разхода се натрупват под формата на мазнини. И когато липсва прием на въглехидрати, организма си ги преобразува от мазнините или белтъчините.
Т. е. не е достатъчно да спреш въглехидратите, а общият прием на храна. Със сладкото и тестеното просто не трябва да се прекалява.
И не забравяй движението- много е важно за отслабването (особено ако излишните ти килограми ти не са много)!

# 19
  • Мнения: 2 952
Шоколад  без хляб  не става за диета ..... Grinning   По скоро ....тестяно и сладко да кажем ...дава  ефект .....въпреки , че съм превърженичка на спорта ........Но .....с  двете  бременности една  след  друга  се откъснах малко.....временно обаче .

# 20
  • Мнения: 1 318
Може, но проблема не е само в хляба... Rolling Eyes Трябва да се ограничат разните там сладки неща, пастички, торти... Аз например не ям хляб. Има ефект, стига да не злоупотребявам с другите гореизброени неща Tired А, и трябва да внимаваш какви скрити захари употребяваш - т.е. в полуготовите продукти консервантите са си въглехидрати.

# 21
  • Мнения: 194
Аз от няколко дни не ям хляб и се чувствам много добре Simple Smile Сега ми остава да чакам резултатите... Wink

# 22
  • Мнения: 1 100
Аз напълнях 4-5 кг, понеже в училище се появиха едни банички, леле малеее. По-вкусно нещо през живота си не съм яла. Топят се в устата. Изяждах по 2 на ден...  Shocked
Сега обаче съм решила да ги спра, защото освен че съм надебеляла, не е и здравословно.
Вече не ям в училище, защото няма нищо, с което да се нахраня качествено. Всичкото са боклуци.
През деня изяждам по 1 филийка черен хляб със сирене / нещо, което не мога да спра/ по-късно 2-3 ябълки или грейпфурт или банан. И за вечеря ям нормално. Но без хляб.
Хлябът никога не ми е бил проблем, защото не ми е вкусен. Обаче тестените работи в училище  Twisted Evil Twisted Evil
Смятай, че от една седмица не ям в училище и съм свалила почти 3 кг. И сладко хапвам понякога. Но по половин вафла, примерно.

Смятайте колко голямо влияние при мен оказва хлябът. newsm78
Мисля да го спирам отвсякъде. Нито е вкусен, нито е полезен.

# 23
  • Мнения: 1 424
Да,но трябва да спреш тестенити изделия като цяло и сладкото  Peace

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 16
дааа - освен ограничаването на хляба изпитан метод е да не се вечеря след 18 часа. ефекта настъпва след месец-два, но е дълготраен.

# 25
  • Мнения: 10
за 3 седмици отслабнах 4 кг., но ям по малко да залъжа глада, без никакъв хляб и тестени изделия. Ли4ният ми лекар ми каза че не трябва даям и боб, леща, богати на въглехидрати храни.

# 26
  • Мнения: 3 360
Само без хляб не мисля ,че може да се слабее Rolling EyesМоже би като се ограничат всички храни ,богати на въглехидрати или се избере някакъв правилно балансиран режим на хранене....Тук има много теми по въпроса за отслабването-само воля да има човек!

Общи условия

Активация на акаунт