Отговори
# 45
  • Мнения: 134
Здрвейте от нас!

Отскоро започнах пак да ви препрочитам темичката и реших, че е крайно време да се включа  Simple Smile
За гърнето - вкъщи ги държа без памперс от доста време вече, но за навън и за сън им слагам памперс. Ходят на гърнето, но все още според мен не са напълно готови и затова смятам да изчакам с махането на памерса.
Вкъщи украсих отдавна, но елхата ни е изкуствена и е качена по нависочко, сами се досещате защо  Wink. Купихме им подаръка вече за Коледа - дървено влакче от 100 части. Вече нямам търпение да го подаряваме и да си играем, че всички играчки са ми вече до болка познати и омръзнали. Окачила съм и два чорапа (на шкафа, поради липса на камина  Laughing) и смятам да ги напълня с разни интерсни за ядене неща и това ще е от дядо Коледа.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Привет от мен!
Пия блажено кафенце сама, мъжоТ спи, а Влади е гостенин у баба си  Whistling
Ние вчера купихме на Влади батут- надуваем център и сега се опитвам да го надуя с електрическа помпа, ама хич не ми се отдава  Embarassed.Ще чакам татйо да се събуди и да го мята  Crazy
Нямам търпение следобед младежът да връхлети в/у него(батута)  Joy
Приготвихме и още няколко подаръка- (мозайка, автописта) които най-вероятно ще му дам днес, защотото...и на мен ми се играе  hahaha
И нов празничен ансамбъл (джинси, ризка и пуловер) съм му спретнала на Влади, така че е чисто нов  bowuu
Пожелавам празнично настроение на всички в предколедната седмица!

# 47
  • Мнения: 2 491
ЧРД Denat, да си жива и здрава, много обичана и винаги усмихната!

# 48
  • Мнения: 1 919
ЧРД Denat, много радост и щастие!

Ние бяхме малко в отпуск с татито и ходихме на Велинград.
Марти се сдоби с дългоочаквания Елмо - отначало беше уплашена от него и се криеше и плачеше.
На следващия ден вече плачеше като спре да пее. Сега даже сама успява да го пусне и танцуват заедно.
Вчера я водих на детско коледно парти организирано от работата ми и се наигра в Патиланци.
Аз всичко което и купя го по подарявам на момента нищо не пазя да стои за празника - тя така и така няма да свърже събитията.

# 49
  • Мнения: 366
Здравейте и от нас, че позабравих да пиша тук Simple Smile

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Denat, весело изкарване и много много щастие и усмивки!

Ivanichka, много са си хубави постингите ти. Ако искаш да видиш какво е голямо нещо, влез в темичката на Очакващи бебета април 2007 (където ми е второто детенце - направиха нова невероятна украса на темичката ни). Аз буквално се отчайвам и от няколко дни не смея да отида, че ми изяждат цялото свободно време, а то е много малко. Не стига, че повечето пишат дъъъъълги постинги, а и вече бройката на майките е над 100, при това редовно посещаващи форума - голям ентусиазъм ги е обхванал. Чудя се дали и ние сме били така преди Simple Smile. АЗ си признавам с малко срам, че с Руми всичко изживявах, а сега второто буквално го износвам между другото - милата ми душичка .......

За Румена взех сгъваема кошара за кукла - наълно имитира тази за истинско бебе в подробности, като чантата за носене Simple Smile. Естествено взех и други - един плюшен кон,разни дреболийки, килимчета с буквички-пъзел (че си имаме животни и плодове). Поръчала съм от нета и една люлка, но пласмасова, така и не намерих дървена........ За съжаление и аз като galia_mi повечето подарявам на момента, защото нямам търпение, но със сигурност кошарата ще я крия за под елхата, че сигурно ще сме с децата на брат ми и трябва и Руми да отваря подаръци в Коледната нощ Simple Smile.

Забравих да ви се похваля, че направихме огромна къща от кашон с розов покрив и зелена облицовка (от цветен картон)- стана страхотна и Руми е влюбена в нея. Много си играе, влиза и се показва от прозорчето - по-скоро капандура, че е на покрива и се отваря нагоре, постоянно прибира различни играчки вътре и най-важното не може да я обърне, че пробата за тези купешките беше отчайваща - умрях от срам, като започна да я разнася и да се опитва да я сгъне, разглоби и скъса. Слава Богу към картонената няма подобно отношение Simple Smile. Купих й и лапмичка от тези, коите се натискат целите и светят само с батерии....... Тези дни ще украсим и къщата Коледно и дано не забравя да я снимам, че съм много горда с произведението си Simple Smile

Време е да спирам, че запълних страничката .....
Приятна седмица и много весели усмивки Simple Smile)))

# 50
  • Мнения: 2 641
Style идеята ти е супер Simple Smile Трябва да накарам мъжа ми да ми купи нова печка, та да направя и аз къща на Ема от големия кашон  Joy
Мами как оправяте с чистенето и подреждането - всеки ден чистя и редя и вечерта е пак същата кочина и така и така..................

# 51
  • Мнения: 1 919
Анайс какво до довечера след час е все едно никога не е чистено - като ми омръзне да чистя си го оставям така докато ми дойде музата. Само забърсвам ако разлее някъде нещо.
Играчките и ги прибирам в един надуваем басей малко преди да си легне, а през останалото време са навсякъде.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 688
Style нямам търпение да видя произведението ти!
И при нас лудницата от играчки е навсякъде,все още не сме спретнали детска стая и играчките ги сладирамкъдето намеря...

# 53
  • Мнения: 455
Denat,честит рожден ден!!!

Anise и при нас е така-само чистя и подреждам

galia_mi като ходите до Патиланци, обаждайте се да се видим.

В събота ходихме в НДК-купих много книжки,една от които е Трите прасенца.Елена много се кефи, че на вълка му изгоряло дупето и на всички разказва-ха-ха-ха

 

# 54
  • Мнения: 2 491
Style, наистина страхотна идея е това с кашона и ми идва точно навреме защото татито ми е обещал нова печка с керамичен плот за Коледа, така че кашона изобщо няма да го изхвърляме, ами ще правим къща. Ох незнам къде вече да побирам всички играчки палатки и камиони, изобщо неможем да се разминем вкъщи от играчки, добре че има много стаи Grinning
Аз за Коледа купих на Виктор един камион/бъги с кормило и като го подкара из къщи, ела и гледай кво става Grinning, много му се радва и аз му го дадох преди празника. Ама още неща съм замислила да му купувам, харесах и един автопаркинг и един конструктор, та това ще е май за Коледа...

# 55
  • Мнения: 43
Честит рожден ден Denat!!!  bouquet
И при нас е същата работа с играчките имам от сгъваемите кошари за спане която съм я превърнала в кош за игра ,само че е обернат на една страна за да може Алекс да влиза когато иска и всички играчки са там и изцялата стая.То това чистене край няма затова зарязвам всичко и си пия спокойно кафето. Laughing

# 56
  • Мнения: 2 641
мами къде изчезна линка за йониките? някоя мама го беше дала ама не го намирам....

# 57
  • Мнения: 166
Здравейте отново:)
Денат,ЧРД!Желаем ти много здраве,щастие и сбъднати мечти!  bouquet

Днес  ни беше първият учебен ден на яслата.Малкия не е плакал,малко само бил мрънкал.Дано свикне бързо и не боледува много Praynig Grinning
И ние вече украсихме елхата.Малкия  много и се радва.Има и един малък дядо Коледа,който пее и танцува и много му се кефи.Иначе подаръка за под елхата още не сме го взели.Ще изчакаме до последно.Решихме да му вземем мотор на акомулаторна батерия:)че по цял ден ходи и бръмчи из нас:)Иначе му куихме едно бебе в количка(нали ще е татко някой ден:))и на него много му се радва и само го вози из стаите Joy

# 58
  • Мнения: 384
Здравейте,момичета!Благодаря за отговорите и пожеланията!Аз да се похваля,че водих в неделя Надина на театър,много и хареса.Мисля да повторя,аз обожавам театъра и ми се иска да предам тази си любов и на нея.Моята щерка е луда на тема Пипи Дългото Чорапче,гледа филмчето по Диема,само за нея говори и представлението беше за Пипи.За чистенето,най-голям проблем са ми играчките,които бавно,но сигурно изнасяме на балкона и шкафовете-всичко набутвам набързо,дрехите да прибера набързо,абе спец съм по замазването. EmbarassedАйде утре ще продължа,че малката нещо изкривя.

# 59
  • Мнения: 2 641
Мами след дълго чудене и липса на време да ходим по магазините поръчах е тва вчера за Ема:

дървен пъзел с животни
дървено домино с животни
дървен ксилофон
блуза
жилетка
една книга с много приказки
балони

Сега си чакаме подаръците да видим кои ще дойдат Simple Smile Добре че има и-нет магазини Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт