Търся си килимче -пъзел-някой да знае къде има?

  • 4 604
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
Всички подобни в София прес са по 6-7лв.
това са цени на едро

# 16
  • Мнения: 992
а на дребно знаете ли цената, и дали работят днес

# 17
  • Мнения: 240
Извинете ме за глупавия въпрос , но къде се намира София прес?

# 18
  • Мнения: 984
по Цариградско шосе до Бриколаж
пъзелите са от 8 квадрата единия вид с принцеси, другия е с немо и за мечо пух не съм сигурна

# 19
  • Мнения: 1 520
В софия прес това са цените и на дребно. Онзи ден взех за 7 лв. Иначе предния път купих 3 пакета и ми ги дадоха по 4.90 лв.

Сега бяха заредили и има много, тази седмица бях там.

# 20
  • Мнения: 984
 #Cussing out ах какви са гадове на мен тази седмица ми дадоха за 8 лв на принцеси  Twisted Evil

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс имаше с цифти и букви, бяхме ги взели по 5 лв. от Метро, но преди две години.

А някой може ли някак да ми купи с Мечо Пух и да ми го прати по пощата примерно?

И целия пъзел ли е с картинки с Пух-чото? Колко са частите?

# 22
  • Мнения: 6 164
пъзелите са от 8 квадрата

#Crazy

Страхотно!!! Лелеее, добре че видях темата! Златни сте! Мерси, мерси, мерси!!!

Аз видях само един в една книжарница за 14 лв. и май само цифри и букви беше и представляваше 6 парчета 40/60, което прави килимче 120/120  Confused ...
Сега вече ще ходим в София Прес! Hug
...
А дали работятв събота? newsm78


# 23
  • Мнения: 6 164
Ох сега зацепих...  Blush под 8 квадрата си имала предвид 8 елементи, аз си помислих 8 кв. м. и си викам баааси килима!  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 168
Дали ги има още в София прес ?И ме интересува там някъкъв магазин ли е или борса?

# 25
  • Мнения: 641
Дали ги има още в София прес ?И ме интересува там някъкъв магазин ли е или борса?

По-скоро борса.
Би трябвало да ги има, аз купувах преди месец и повече Grinning.
В събота работят от 10.00, но точно до колко ще излъжа, май до 14.00...

# 26
  • Мнения: 108
До 14.00 работят обаче как са вдигнали цените. Мани Shocked

# 27
  • Мнения: 467
Само една препоръка за София прес - разгледайте първо възможно най-много магазинчета, щото аз така се намятах в началото на първия магазин и после взех и точно тия дето ми трябваха... абе с две думи изръсих се непредвидено. Мисля в дясно от главния вход има няколко магазинчета там в едното има голямо разнообразие.

# 28
  • Мнения: 2 616
Килимът е страхотен и какъв е шарен Simple Smile Знаете ли къде може да си намерим такъв във Варна?

# 29
  • София
  • Мнения: 3 061
аз само да кажа, че има и доста дребни парченца, а и изпадат доста лесно. Ако стои постелен на земята - става, но на нашата опаковка беше показано да се сглоби нещо като къщичка - е това е Мисията Невъзможна  Naughty валят части, особено от тези по-облите и, разбира се, от най-дребните.
А малкият разбра, че това е нещо като пъзел и сега е абсурд да го постеля на земята -  за секунди го разглобява на съставните му части  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт