Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 11

  • 64 010
  • 752
  •   1
Отговори
# 585
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
Вертикално в моливници или непотребни пластмасови чашки.

# 586
  • Мнения: 1 406
Барбалена, ние ги съхраняваме в консервни кутии, които съм украсила с декупаж. Предимно от царевица - по-широки. Някои от моите фулмастри/тънкописци държа в продълговати несесери с цип и децата знаят да не ми ги пипат. Като бях малка бях срязала кутии от сокове и в тях ги организирах. Още пазя две такива кутии.

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
У нас са подредени в чекмедже в органайзер за кухненско чекмедже от ИКЕА (такъв за прибори).

# 588
  • София
  • Мнения: 2 446
Може в подобен органайзер, ако размерът позволява

# 589
  • София
  • Мнения: 10 579
Дайте идея как да съхранявам тези пастели, моливи, флумастери. Не ми харесва, че са смесени и ако искаме да рисуваме само с моливи, голямо ровене пада. Пробвах да ги комплектовам с ластици, но не ми се видя практично

Нашите са в кенче от консерви.
Има флумастери, които са в кофичка от сладолед (кръгла).

# 590
  • Мнения: 1 911
Според мен вземи една кръгла ппдаръчна кутия има ги в пепко и ги нареди така, че цветовете да се виждат на флумастерите. Те са по големи и ще можеш да нареди всичко. Или вземи по малки, но високи, да сортираш, моливи, пастели и др. Хем ще е красиво.

# 591
  • Мнения: 10 384
Ще е подредено и красиво, ако детето е поне на 7-8. Преди това каквото и да правиш ще е хаос.
Ще го подредиш веднъж, но малкото дете този ред няма да спазва .. и пак ще стане същото.
Аз ги слагах в отделни несесери с цип. И след много кратко всичко пак ставаше миш маш.
Не само за моливи, за всичко.
Като започна сама да си ги подрежда и да ги ползва осъзнато, вече е друго.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 714
В органайзер в плитко чекмедже - купувала съм го от Пепко. В малките
панерчета стоят гуми, острилки, а в големите химикали, моливи, пастели. Вземаш само панерчето, което ти трябва. Пускала съм снимки преди време.

# 593
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Поръчах няколко от тези от алиекспрес. Стоят вертикално едно до друго. https://www.aliexpress.com/item/1005002349991204.html?pdp_npi=2% … 01045995606.pic_0 Наредила съм ги по близки цветове и видове - моливи, химикали и т.н.Най-отдолу са гумички.

# 594
  • Мнения: 705
Някой ползвал ли е органайзерите за хладилник от Джъмбо? Дали са хубави?

# 595
  • Мнения: 1 558
Дайте идея как да съхранявам тези пастели, моливи, флумастери. Не ми харесва, че са смесени и ако искаме да рисуваме само с моливи, голямо ровене пада. Пробвах да ги комплектовам с ластици, но не ми се видя практично

Аз съм ги сложила в подобна кошница

# 596
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Някой ползвал ли е органайзерите за хладилник от Джъмбо? Дали са хубави?
Ние ползваме прозрачни от Лидл, но и тези в Джъмбо са подобни. Удобно е, да. Когато разтоварваме покупките, вадим само съответния органайзер, местим напред нещата с по-близък срок на годност и слагаме тези с по-далечен отзад. В тях държим различните сирена, кисело мляко, масло, колбаси, течни сметанки. За плодника също имаме две кутии - за авокадо и за чери домати.

# 597
  • Мнения: 4 498
gargamela, може ли снимки на органайзера? Стана ми любопитно. Не съм ги виждала нито в Джъмбо, нито в Лидъл.

# 598
  • Мнения: 68 644
Кутии са, прозрачни...
Органайзер звучи сложно Simple Smile

# 599
  • Мнения: 10 384
Хладилникът ми е почти винаги така след пазар в неделя. Място за допълнителни кутии абсурд.
Горе прозрачното е пълно с колбаси и сирена.
Ако сложа други органайзърчета само ще стане още по-трудно с мястото.
**Не знам защо се самозавърта снимката

Общи условия

Активация на акаунт