Възмутена съм !

  • 3 811
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 113
И аз те разбрах. Затова писах, че може би, ако не сте дали пари за консумативи когато сте започнали яслата, искат само от вас (и такива като вас - започнали по-късно).

# 16
  • Мнения: 2 099
Виж миленка,явно не ме разбра,затова ще обясня пак.Аз също нямам нищо против да дам пари за нещо в яслата,но когато това нещо са материали като блокчета,лепило,тиксо ножички или нещо което можеш да имаш останало ти от по голямото дете точно както в случая който описах невиждам защо да не дадеш материалите и да не даваш 20 лв които ти очевидно нямаш.
Няма нужда да ме цитираш само отчасти,просто описах конкретен случай и какво ме е подразнило в отказа на персонала да вземе материалите!

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И като купя това лепило къде да го занеса ?
Нали ви казвам, че не я познавам, не ми се представи коя е, къде да я търся...

Ако непозната в коридора на яслата ви каже, вместо добро утро, купете ми лепило, какво ще направите ? Ако беше някоя леля от нашата си група, изобщо нямаше да го правя на проблем, повярвайте ми !

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
донибони - веднага й обещавам лепилото за утре. Нека да дойде да ме чака и да ме познае утре пак Wink

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз те разбрах. Затова писах, че може би, ако не сте дали пари за консумативи когато сте започнали яслата, искат само от вас (и такива като вас - започнали по-късно).


Няма такова нещо  Simple Smile, сигурна съм. Ако е така, лелите от групата на сина ми щяха да ми кажат какво да донеса или колко пари да дам  Simple Smile

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
донибони - веднага й обещавам лепилото за утре. Нека да дойде да ме чака и да ме познае утре пак Wink

Това не го разбрах, Шани  Crazy

# 21
  • Мнения: 126
Какви са тия глупости,не придавайте такова значение на цялата тази ситуация.Бъдете над тези неща и нека само щастието на децата ви е най-важно.

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Какви са тия глупости,не придавайте такова значение на цялата тази ситуация.Бъдете над тези неща и нека само щастието на децата ви е най-важно.


дрън-дрън

Това са неща от ежедневието с които човек се сблъсква постоянно, над тези неща ще бъда като умра  Crazy

# 23
  • Мнения: 1 645
донибони - веднага й обещавам лепилото за утре. Нека да дойде да ме чака и да ме познае утре пак Wink

Шани , ти ме утрепа Peace
Това е супер решение.............Чесно ти казвам изобщо нямаше да ми дойде на акъла.......

Дони , не се ядосвай за такива неща,защото целият ден ще ти се развали ........заради една лелка.
Купи на жената лепило, но постапи така както Шани е писала по нагоре.

# 24
  • Мнения: 7 723
И като купя това лепило къде да го занеса ?
Нали ви казвам, че не я познавам, не ми се представи коя е, къде да я търся...

Ако непозната в коридора на яслата ви каже, вместо добро утро, купете ми лепило, какво ще направите ?  

Бих я попитала къде точно да я намеря, за  да й го донеса.
 
А да не би да е домакинка?или леля от кухнята, която иска да залепи менюто ?

Хайде, doniboni , не впрягай толкова за такива неща!
Ако се хабим за толкова маломерни проблеми, то какво ще остане от нас, когато наистина се сблъсаме с ГОЛЯМ.?
 Зареди се с оптимизъм, защото след малко като идеш да вземеш сина си от яслата, той ще има нужда от ТЕБ Peace

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 14:40 от mylenka

# 25
  • Мнения: 6 206
Малко нравоучително, но в случая бих направила така
питам какви са тези неща, които лепят, запознавам се, дори може и акъл да й дам как да ги лепи  Laughing, и не само лепило, ами и блокчета и други работи ще занеса...
Без да се изтъквам Sunglasses, много нося в яслата на малкия, без нищо никой да ми иска, харесам коронки хубави за моя център, купя 10 и за тях. Сега им търся хубави и здрави дайренца. Блокчета чакам от едни познати и така...
В крайна сметка учат детето ми, песнички знае, танци няколко, пък какви хубави апликации прави на мама малкия Пикасо.
И ги виждам буквално правят от нищо нещо. Как да не им нося.
Един касетофон нямат да пускат песни, всичко на акордеона, то хубаво, хубаво, но пък е и хубаво с касетофон от време навреме, нали гледам как се радват на новите песни.
Така че, за мен проблем няма.

# 26
  • Мнения: 2 070
Споко Дони, говори с някоя от лелките или с директорката, кажи си какво те е притеснило, запознай се със самата жена. Изрази си възмущението и си изяснете нещата. Ясно е, че отношението и куца нещо, вероятно си е помислила и че се познавате и сте общували, нищо чудно педагожката да е това. Недей така с рогата напред.  Hug

# 27
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
донибони - веднага й обещавам лепилото за утре. Нека да дойде да ме чака и да ме познае утре пак Wink

Шани , ти ме утрепа Peace
Това е супер решение.............Чесно ти казвам изобщо нямаше да ми дойде на акъла.......

Дони , не се ядосвай за такива неща,защото целият ден ще ти се развали ........заради една лелка.
Купи на жената лепило, но постапи така както Шани е писала по нагоре.


Не се сетих да й предложа варианта на Шани, чесно  hahaha



И като купя това лепило къде да го занеса ?
Нали ви казвам, че не я познавам, не ми се представи коя е, къде да я търся...

Ако непозната в коридора на яслата ви каже, вместо добро утро, купете ми лепило, какво ще направите ? 

Бих я попитала къде точно да я намеря, за  да й го донеса.
А да не би да е домакинка?или леля от кухнята, която иска да залепи менюто ?

 Зареди се с оптимизъм, защото след малко като идеш да вземеш дъщеря си от яслата, тя ще има нужда от ТЕБ Peace



Не е домакинката  Simple Smile, нито е готвачката  Simple Smile
Нямам дъщеря все още   Laughing, а син, казва се Иван  Simple Smile

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не е домакинката, нито педагожката. Леля е в някоя от групите, сигурна съм, другите ги познавам.

Та, лепило няма да купя. Днес бях шокирана и не можах да реагирам своевременно, но утре ще попитам нашите лели имат ли нужда от някакви материали. Ако те ми кажат, че имат нужда, проблеми никакви от моя страна няма  Hug

Но на тази леля, лепило няма да купя, точка

# 29
  • Мнения: 1 727
Аз също бих се издразнила при тази ситуация..Все още не сме на градина, но може би бих говорила с възпитателките на детето ми.

Общи условия

Активация на акаунт