Отговори
# 15
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Честитя и на майка ми и на баща ми.На майка ми винаги и аз и сестра ми купуваме цветя, подарък или двете. Тази година на рождения ден на сестра ми 01.11. и подарих цветя. Сестра ми, която не е в момента в България по куриер беше изпратила цветя и бонбони.
Въобще мисля, че не е лошо от време на време да правим жестове на внимание към хората които обичаме и без причина.  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Винаги! Heart Eyes Peace
Благодарна съм й  ,че ме е родила ,отледала ,възпитала  Flutter /сам-самичка/ и много я обичам! Blush

# 17
  • Мнения: 27 524
Не.  Embarassed Не съм се замисляла, че би би било хубаво. Мога да започна с извинението, че съм го разбрала, след като и аз съм станала майка  Hug

На теб -   bouquet

# 18
  • Мнения: 5 622
Абсолютно. Много обичам майка ми. Не съм пропускала до сега нито един РД да и го отбележа, както съм могла! Най-често организирам целият и РД. Тя винаги се дърпа и накрая става прекрасно събиране и празнуване  Wink

Цветя- задължително. подарък също, според възможностите и идеите ми в момента  Heart Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз до колкото разбрах въпроса беше
дали подаряваме нещо на майките си
за нашите РД, а не за техните, или бъркам ?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не на майките ви, момичета - вашите, когато те са ви раждали.

# 21
  • Мнения: 2 212
Да, Джулс, правилно си ме разбрала Simple Smile Бубето се е объркала, но нищо може да се поправи Simple Smile
Именно на нашите рождени дни дали се сещаме за онези, които именно са ни дали възможността да се радваме и празнуваме на този ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт