Пазаруване от Amazon - тема №102

  • 73 442
  • 815
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 359
То и по ЧП риска да закъснее за празниците се увеличава драстично..

# 421
  • Мнения: 5 036
Благодаря, дами, успокоихте ме, че дори и да се появят на по-ниска цена, няма да е с много. Платих ги и чакам с нетърпение да играем с тях Simple Smile

# 422
  • Мнения: 16 874
Да сте купували детски микроскоп или лаборатория от Амазон и да ми дадете препоръка?

Дайте идеи какво ще взимате като подаръци, че съм се изчерпала вече. Дори на децата, при този голям избор, не знам какво да взема...

# 423
  • Мнения: 5 036
Верче, от темата за кърменето съм запомнила, че имаш момчета. Срещнах чудесни намалени дървени влакове brio и Bigjigs, но сигурно си имат вече? Не е в Амазон и затова не оставям линк.

И “момичешки” видях на супер цена, може би не са особено популярни.

# 424
  • Мнения: 5 602
Пуснете линка за влакчетата тук,моля !

# 425
  • Мнения: 4 727
Верче, от темата за кърменето съм запомнила, че имаш момчета. Срещнах чудесни намалени дървени влакове brio и Bigjigs, но сигурно си имат вече? Не е в Амазон и затова не оставям линк.

И “момичешки” видях на супер цена, може би не са особено популярни.
и аз ще помоля за момичешките Simple Smile

# 426
  • Мнения: 5 036
https://www.pramworld.co.uk/bigjigs-fairy-town-train-set

Има, или поне имаше миналата седмица, други големи комплекти с около 20-30-40% намаление от цената във фирмения магазин и с норушена опаковка на около 50%. Марката Bigjigs я хвалят много като аналогична по качество на Brio (в смисъл боята не се изтрива, дървото е устойчиво на удряне и хвърляне, детайлите са красиви) и съвместима с техните релси. Brio също имаше, на понеже розовото е като магнит за дъщеря ми, ги подминах и взех тоя комплект плюс локомотивче с батерии. Изглеждат много атрактивно и казват, че са трайна играчка, която се ползва с години. Дано е така Simple Smile

# 427
  • Мнения: 2 563
13 UK Child, маратонки Пума за 12.70 евро: https://www.amazon.co.uk/dp/B08MQYJJW4?psc=1

Джапанки Скоч&Сода, различни номера по 20-30 лв: https://www.amazon.co.uk/dp/B098NXTR6Z?psc=1&th=1

12 UK Child, Kangaroos, 8.70 евро: https://www.amazon.co.uk/dp/B08T5YDNMV?psc=1

# 428
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да направя предварителна поръчка на новият киндъл, но ми дава грешка за адреса -
Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order.

Иначе като избера локацията ми дава, че пращат до България и доставката е 10 евро.
В какъв формат сте си добавили адреса и налатиница ли го попълвате с БГ версията като - etaj или с на Английски floor са ви детайлите?

# 429
  • Мнения: 6 359
не ви е проблема адреса.
Вероятно избирате киндъла с "по-ниската цена" от съответната оферта, който се продава само за германия.

# 430
  • Мнения: 5 036
Scuttlebug beetle 15 паунда, редовна цена 30 паунда - много леко баланс колело с три колела за едногодишни.

# 431
  • Мнения: 282
Scuttlebug beetle 15 паунда, редовна цена 30 паунда - много леко баланс колело с три колела за едногодишни.

Виждам, че имат няколко намалени модела. Имате ли някакво  впечатление от конкретен модел?

За да съм по темата след последния разочароващ прайм дей, въобще не чакам намаленията октомври.

# 432
  • Мнения: 471
На моето момче взехме пчелата в жълто. На мен ми харесва, лека е и се сгъва много лесно, за да се пренася. Ако детето обича да кара подобни колички и тротинетки,  я препоръчвам. Нашия не я ползва по предназначение, но все пак зависи от детето. Ние я купувахме за около 20паунда, 15 е добра сделка според мен.

# 433
  • Мнения: 5 036
Имаме пеперудата, доволна съм, защото е лека, сгъва се компактно и се побира спокойно в багажника на лятна количка. Моята госпожица е пословично тромава, късно проходи, но се справи с триколката веднага. Колелата не са големи, по-малко проходима е от истинско баланс колело, но за алеите в Южния става.  За по-малки деца е според мен, на 2.5-3 годишни ще им е твърде бебешка. Поне за мен това е триколка за малки, скоро проходили деца, които още ползват основно количка и не могат да стигнат от точка А до точка Б карайки самостоятелно по-голяма триколка.

Падала е и повече цената, но не с много, 1-2 паунда примерно, сега получих известие, че е изгодна и се сетих да споделя в темата.

Последна редакция: пт, 07 окт 2022, 16:55 от Макарон

# 434
  • София
  • Мнения: 2 007
Откривате ли нещо интересно на прайм сделките? Всичко от списъка ми с любими е на старите цени, а от новите оферти забелязвам предимно китайски джунджурии като от алито.

Общи условия

Активация на акаунт