Камъни в бъбреците и по канала, доктор?

  • 782
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте, съпругът ми е настанен в болница Иван Рилски гр. Пловдив,като има 2 камъка в бъбрека и нещо,запушващо канаала му,но не могат да видят на ехографа какво е. Той получи бъбречни кризи,ако така се наричат ужасните болки. На системата е от 3 дни.. като вчера го заболя и запари докато уринираше, според вас дали е излезнало нещо е първият ми въпрос, а вторият е да ми препоръчате добър доктор,които да го прегледа и да каже точно кво има в канала

# 1
  • София
  • Мнения: 35 143
На ехография какво се вижда, колко са големи камъните?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 259
Аз доколкото знам с ехограф не се вижда, ако вече камъка е тръгнал по канала и с рентген повечето пъти не се вижда, мен ме бяха пратили на скенер за да се види.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 143
Всичко се вижда, питам авторката.
Щом е в болница какво казват, системи хубаво, ама докога?
Щото това не е решение.
Уролог ви трябва, добър.
В София доктор Семерджиев Доверие.
Въпросът трябва да се реши кардинално.

# 4
  • Мнения: 1 493
Като че ли само в София са добрите лекари!!
Доволна съм от уролозите в Уромедикс,бившата Транспортна болница!
За сведение на питащия,още преди 20 години, на цветна рентгенова снимка,се видяха и камъните,и запушения уретер,и камъчето в уретера,та последва операция по спешност!

# 5
  • Мнения: 72
Виждат се 2 камъка в бъбрека и нещо което имало в канала,но не виждат какво

# 6
  • Мнения: 12 164
Точно Св. Иван Рилски в Пловдив не е най-доброто място за решаване на каквито и да е здравословни проблеми. От както установих, че през 2015 са дръпнали от НЗОК суми за мои прегледи по диагноза, която не съм имала тогава, ми стана ясно, че са мошеници. До 2019, когато го установих, не ги бях и чувала даже. За града, от Уромедикс в Транспортна болница съм наистина доволна. Добри специалисти, добра апаратура.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 143
Доверие София, д- р Семерджиев.
Уролог ви трябва, добър.

Общи условия

Активация на акаунт