Всичко за всички марки гел лакове - тема 41

  • 24 432
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 974
Е как така не лакират ако не даваш да ти режат кутикулите? Мен винаги са ме питали, но съм ходила при случайни, преди време, просто нямам възможност да си знам програмата със седмици напред. Също не са ме окепазили никога, ако не се харесам не го приемам за драма.

# 691
  • Мнения: 7 624
Благодаря ви, момичета, за милите коментари, радвам се, че ви е харесал маникюрът, аз също го харесах, а обикновено съм доста критична към себе си Heart Eyes И мама стоя мирно за цялото изграждане, почти 3 часа отне цялата процедура, направо да не повярва човек, това за мен е супер бързо Grinning

Над, ти ме гръмна с тази цена, изравняване на нокътната плочка с база или укрепване с гел ли има, че е толкова скъпо? Маникюрът е топ, но цената ми се вижда космическа. Пиши ми на лс кой е салонът, много ми е интересно да им видя и другите работи.

# 692
  • Мнения: 14 847
Момичета,за заглаждане на пети с ел. пила каква фреза се ползва? Аз не съм си правила,но приятелка си взе пила и иска да прави на мъжа си,обаче се чудя каква фреза да й препоръчам.

# 693
  • Мнения: 1 806
80 лв за френски е уау … При положение, че смянам на 7-10 дена, абсурд да отделям от бюджета. По-скоро ще си накупя снд и Кучио.

# 694
  • София
  • Мнения: 10 353
80 лв за френски е уау … При положение, че смянам на 7-10 дена, абсурд да отделям от бюджета. По-скоро ще си накупя снд и Кучио.

Тук е уловката, така го правят, че да не се налаган да сменяш 3-4 седмици. На 3 е перфектен, на 4 е израснал, но не си личи толкова.

# 695
  • Мнения: 7 624
И пак трябва да ти растат много бавно ноктите. Аз също лакирам себе си под кутикулата, на 2 седмици вече виждам отстояние и ме дразни, защото моите нокти растат бързо. Не е много, могат да изкарат 3 седмици със сигурност, ако не и 4, но мен ме сърби да го махам и да правя нов маникюр, най-вече защото след седмица заточват да растат птеригии по нокътната плочка, а са ми и много сухи и ме дразнят.

Anyyyone, нека приятелката ти погледне педикюрните дискове на Сталекс. Между другото, за апаратен педикюр трябва много мощна пила, обикновено препоръчват 65 вата.

# 696
  • Мнения: 1 806
Мен не ме дразнят толкова израстналите нокти, колкото това, че ми се струва много нехигиенично да седя 3, 4 седмици с един лак. А и обичам често да сменям цветовете 😃

# 697
  • Мнения: 261
Аз лакирам лявата ръка и под кутикул, на дясната не успявам съвсем. Когато израсте разликата е голяма, поне милиметър, виждам го най-ясно на показалец  и палец. На дъщеря ми две седмици изглежда като току що  направен маникюра.
Определено такъв маникюр изглежда много естетично. Но си иска техника и опит.

# 698
  • Мнения: 1 114
При използване на гел в бутилка като база лошо ли е да се слага и ултрабонд? Взех си този на Наис, отдавна си го бях набелязала.

Имам проблем с отлепване и от толкова опити и бази Коди линт + ултрабонд само ми се задържа повече време.

# 699
  • Мнения: 7 624
Повечето гелове в бутилка изискват тънък слой база отдолу. Не знам дали с този на Nai S е така, но можеш да провериш. Можеш да слагаш ултрабонд, разбира се, той служи именно за по-добро сцепление.

# 700
  • Мнения: 1 860
Повечето гелове в бутилка изискват тънък слой база отдолу. Не знам дали с този на Nai S е така, но можеш да провериш. Можеш да слагаш ултрабонд, разбира се, той служи именно за по-добро сцепление.
На nais определено препоръчвам да се слоги нънък слой база. В състава има hema или di hema(трябва да проверя, понеже се зачудих) и не бих го плеснала директно на гол нокът. Аз процедирам с ултрабонд, тънък слой база и укрепване с гела. Тънкият слой база реално отнема 3 мин. и не е авгажираща допълнителна стъпка, а спестява главоболия. По този начин ми държи по месец без поражения и надигане.
П. С. Есмералда, качествен и красив маникюр както винаги! Оплакнах си очите Heart Eyes

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 23:49 от karmilla

# 701
  • София
  • Мнения: 2 937
Относно цените...

# 702
  • Down south
  • Мнения: 7 864
Какво е "вграден френски"
За "топа на маникюра"няма и да питам.
Цената е висока. Вероятно издържа, поне 4 седмици, без видима промяна 😎

# 703
  • Мнения: 2 313
Предполатам, на това казват "вграден френски":
https://www.instagram.com/p/Chy60LLqXq-/

# 704
  • Мнения: 1 860
Здравейте, пиленца! Предлагаме топ гъзария за 120 лв. 😂
Сори, не се въздържах като прочетох топа на маникюра. Знам, че е пипкава работа този вграден френски, ама за 120 лв - не мерси,ще си го вграждам при желание у дома.

Общи условия

Активация на акаунт