Всичко за всички марки гел лакове - тема 41

  • 24 435
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 498
Аз не харесвам френски на мен, никога не съм си правила. На други - харесвам. Но дълъг френски не харесвам и на други.

# 706
  • Мнения: 2 185
Цената е абсурдна,но вградения френски ми е несбъдната мечта…там няма изтъркване на свободен край и прочие. Винаги ще сте “като нови”

# 707
  • Мнения: 7 624
Вграденият френски е страхотен и на мен ми е несбъдната мечта - прави се трудно и бавно, доста по-бавно от обикновено изграждане, което струва 80-90 лв. Та заради това и разбирам цената. Не че някога бих я платила Grinning

# 708
  • Мнения: 1 806
Труда трябва да се цени, съгласна съм. Но е за заможни дами, които не искат или не могат да се правят сами. Макар че за мен няма не мога, искаш ли - всичко може.

# 709
  • Мнения: 1 114
В описанието дават, че може да се ползва като база и е разтворим. Още не знам дали се сваля лесно всъщност.

Повечето гелове в бутилка изискват тънък слой база отдолу. Не знам дали с този на Nai S е така, но можеш да провериш. Можеш да слагаш ултрабонд, разбира се, той служи именно за по-добро сцепление.

# 710
  • Мнения: 1 814
Вграден френски в дом.условия Joy отваряте на ваша отговорност Joy
Скрит текст:

# 711
  • Мнения: 261
Вградения френски си е изкуство, отнема много време, да не говорим, че докато се усвои иска часове практика. За мен цената е нормална. Дали ще ги дам е отделен въпрос.

# 712
  • Мнения: 641
Малко повече от 120лв. ми излизат продуктите за цяла година. Това е цена за пиленцата от Монако. Joy

# 713
  • Мнения: 968
Аз също съм на мнение, че 120лв за изграден френски е нормална цена. Да, не е за всеки. Както впрочем всяко нещо - пазарът е широк и за всеки влак си има пътници.
Дебело подчертавам, че не говоря за високи цени без никакво покритие, а наистина качествена работа.
Дано не обидя някого, но за мен са грозни коментари от типа - "тая луда ли е да иска 120лв за някакъв си маникюр??" И не е само при маникюра. Майстора как можел да иска 5000лв за 10 дни за една баня, същата работа...
Не знам защо не можем да ценим чуждия труд. За да изградиш име в индустрията с козметични услуги трябва да вложиш десетки хиляди левове. По мое време, разбирайте преди десетина години, нямаше лампи от алиекспрес за 30лв. Една качествена лампа на известен бранд беше от порядъка на 6-700лв. Ел. пила - около 400. Прахоуловител - 200. Стерелизатор и той толкова. Приличен брой разнообразие от цветни гел лакове, да кажем между 150 и 200 броя, на марки като CND или Gelish, които са по 30+лв бройката, можете да сметнете колко е. Още милион общи консумативи - няколко вида бази и топове, течности, инструменти... да, надали даваш всичките тези пари на веднъж, но да кажем в рамките на първите няколко месеца се оборудваш. Отделно са обученията. Всеки, който иска да се развива и да е конкурентоспособен знае, че трябва да влага в себе си. Тук не включвам текущите разходи за наем, сметки, осигуровки.
И накрая излиза, че за да си на печалба трябва да вземеш 120лв за вградения френски.
Знам, че сега конкуренцията е много по-голяма, безброй салони, безброй марки, цените далеч не са такива откак всичко се поръчва по сайтовете, но и качеството на 90% от салоните, правени евтино си личи, че не заслужават въпросните 120лв...

# 714
  • София
  • Мнения: 10 353
Аз също съм преценила, че 60лв. за маникюр ми е ок, качеството ме задоволява, а то повярвайте ми е голяма рядкост сред маникюристките…. ако собственичката не беше с толкова голямо самочуствие и не се отнасяше така арогантно с клиентите с кеф щях да и рекламирам салона.

# 715
  • Мнения: 4 143
Здравейте!
Нахлувам в темата с въпроси на начинаеща, защото до сега никога не съм имала гел лак маникюр.
Бих искала да се лакирам с такъв, заради издръжливостта и защото изглежда много "солидно" ако мога така да се изразя.
Питането ми е възможно ли е без да изграждам нокти, просто да си взема каквото е нужно (лампа, база, лак, тн.) и просто да се лакирам с тях вкъщи? С моята си форма на нокътя каквато и да е тя?
Обикновените лакове постоянно ми е размазват и не се лакирам, защото или на сутринта ще е за триене, или още същия ден ще е унищожен, а искам да имам красив маникюр за дълго време. Прочетох първа страница и няколко от първите и последните страници, но не съм сигурна че разбрах нещо от тях.
Много ще се радвам ако имате възможност да ми разясните как стоят нещата. Нямам против да инвестирам в лампа и гел лакове, стига да мога да имам хубав маникюр поне 2 седмици.

# 716
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Лаленце вземаш Коди системата,база ,топ,фрешер и ултрабонд. Хубаво е течност за сваляне да вземеш тяхна,но и с дрогериен лакочистител става.Цветни лакове каквито си харесаш. Лампа всяка с 30+ диода е ок.
Ако обикновен лак ти държи с тия продукти ще имаш 2 седмици приличен маникюр
лак.

# 717
  • Мнения: 4 143
Мерси, Принцеса!
Само това за обикновенния лак не го разбрах, извинявай че съм така незапозната. Може ли да поясниш още малко?

# 718
  • Мнения: 1 860
Определено не подзенявам труда на професионалистите л, но на мен ми стана смешно представятето. Определено съм нясно, че специфични услуги и в моникюра, и в козметичната индустрия и фризьорството изискват време, коннсумативи, труд и съответно са на друга цена. Дали вече някой ще даде 120 лв. за вграден маникюр е въпрос на възвожност и приоритет. Някоя ще вложи 1000 лева за лазерна епилация, друга 200 лева за прическа и трета 120 за маникюр. Аз даже се изненадвам, че още има места с читав маникюр по 30-40лв. предвид всички нови техники,  похвати, изисквания. Няма как да очаквам един маникюр да е 20 лв, а мацката да се гърби 3 часа са речем, за ми прави апаратен маникюр, укрепване/изравняване, лакиране под кутикула и евентуално декорация + всичко да е стерилно. Да не говорим, че се сблъскват с всякакъв тип клиенти, които не всички са разбрани. Ако нещо много ми е дор да си го направя и ве мога сама - плащам, ако не ме кефи - скипвам, ако ще и 20 лв. да струва. Иначе те ми пречи още да ми е смешен израза "топа на моникюра", защото си правя мои си асоциации.

# 719
  • Мнения: 755
Здравейте,
Виждам, че сте доволни от Kodi, наскоро разбрах за тях те в същност американски ли са или украински?

Общи условия

Активация на акаунт