Всичко за всички марки гел лакове - тема 41

  • 24 458
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 632
Украински са.

# 721
  • Мнения: 641
Не ме разбирайте погрешно, не омаловажавам труда на никого. Но при положение, че съм свикнала от години сама да ги правя и толкова пари давам за материали за доста дълъд период, не бих отишла. Мога да си го позволя, но на маникюр бих отишла само за сватбата си.
Иначе със сигурност не е никак лесно и доста пари са инвестирани за да стигнеш до ниво на наистина добър професионалист. Лошото е, че напоследък станаха прекалено много и дори такива без никакъв опит и знания вдигат цените прекалено. А не предлагат нищо необичайно.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Момичета я една бърза справка.....Някой може ли на две на три да ми обясни как стои въпроса с цената на доставката от nailmastershop.com. На сайта чета едно а се опитват да ми обяснят друго

# 723
  • София
  • Мнения: 10 355
Момичета я една бърза справка.....Някой може ли на две на три да ми обясни как стои въпроса с цената на доставката от nailmastershop.com. На сайта чета едно а се опитват да ми обяснят друго
Това пише:
Free shipping for order amount over 100 $. Hurry up!!!

ATTENTION:

Approximately delivery time 35-75 days according information from Ukrainian post.

According our statistics from March 2022 the delivery time :

USA 25-35 days

Israel 35-45 days

France 20 days

Other EU countries 35-50 days.

Also we provide payable shipping service by dpd.com from Poland. Approximately delivery time by DPD 15-25 days.

For customers from Bulgaria we provide shipping service by speedy.bg 15-25 days

SPECIAL OFFER FOR EU CUSTOMERS FOR ORDERS WEIGHT MORE 2 KG:

No limits for weight of parcel. No customs clearance. No customs tax.

Delivery directly from EU company to your address

Shipping from EU company payable

Products NIKA NAGEL not allow send to France, Bulgaria, Lativa, Spain

# 724
  • Мнения: 7 632
Има 2 възможности за доставка - едната по пощата (безплатна за поръчки над 100$) и другата платена по Спиди (при нея не се плаща ДДС, защото изпращат стоките от Румъния, идея нямам как). Аз съм поръчвала само със Спиди, защото така се избягва цялата хамалогия с митници и излиза по-евтино, защото не се плаща ДДС. Два пъти поръчвах тази години, и двата пъти общи поръчки по около 200 долара - първият път таксата за доставка беше 15$, вторият път - 25$. Добре, че бяхме повече хора, та не ме заболя много душата. Но аз лично съм се отказала повече да поръчвам от Украйна, не ми излиза сметката, предпочитам да чакам да заредят украински продукти в Мейкъп.

# 725
  • Мнения: 1 814
Момичета, дали някоя от вас има този гел на Клареса? Интересува ме цвета, ако може и снимка ще е супер, също така , как е като гъстота? Самоизравнява ли се добре?Благодаря Blush

# 726
  • Мнения: 759

А впредвид ситуацията, има ли проблем с вносовете на тези лакове?!?

# 727
  • Мнения: 2 186
За мен 120 лв. са висока цена за маникюр и ако не можех да се правя сама вероятно щях да си ходя без маникюр като цяло. Уважавам труда и стойността на материалите и обученията, но при средна заплата за града 800-900 до 1000 …
Мигли косъм по косъм 3/4/5/100Д в София са 150-200+ лв - тук последно бяха 50-60лв.

# 728
  • Мнения: 13 977
Не знам кой каза, че ако има желание няма невъзможни неща, ами не е вярно... не всички сме еднакво прецизни и умеещи 😀

# 729
  • Мнения: 1 823
Ти може да не си. Аз не се отказвам докато не стане. Практика и такаЗ

# 730
  • Сливен
  • Мнения: 4 087
Имам малко странично питане.В момента в кухнята сме с халогенни лунички,ММ иска са ги смени с лед,а аз се лакирвам там ще ми се прецакват ли лаковете?Извинявам се ако е тъпо да питам.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Не няма. Дължината на вълната на лед осветлението е друга. Не влияе на лаковете.

# 732
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Момичета, дали някоя от вас има този гел на Клареса? Интересува ме цвета,
Скрит текст:
ако може и снимка ще е супер, също така , как е като гъстота? Самоизравнява ли се добре?Благодаря Blush
Този гел е бял,използва се за така обсъждания вграден френски Simple Smile
Иначе гелвете на Клареса са самоизравняващи.
Krasivost доставят от Украина,да.
esmeralda23 защо да не е изгодно от Украина.Аз лично си правя поръчките с безплатната доставка,пак идват със Спиди и винаги за около 3 седмици.Това от Найлмастер.А и в Мейкъп сте изкупили всичко.От един месец няма никаква читава база или топ лак налични Simple Smile

# 733
  • Мнения: 759
Момичета, дали някоя от вас има този гел на Клареса? Интересува ме цвета,
Скрит текст:
ако може и снимка ще е супер, също така , как е като гъстота? Самоизравнява ли се добре?Благодаря Blush
Този гел е бял,използва се за така обсъждания вграден френски Simple Smile
Иначе гелвете на Клареса са самоизравняващи.
Krasivost доставят от Украина,да.
esmeralda23 защо да не е изгодно от Украина.Аз лично си правя поръчките с безплатната доставка,пак идват със Спиди и винаги за около 3 седмици.Това от Найлмастер.А и в Мейкъп сте изкупили всичко.От един месец няма никаква читава база или топ лак налични Simple Smile
Има 2 възможности за доставка - едната по пощата (безплатна за поръчки над 100$) и другата платена по Спиди (при нея не се плаща ДДС, защото изпращат стоките от Румъния, идея нямам как). Аз съм поръчвала само със Спиди, защото така се избягва цялата хамалогия с митници и излиза по-евтино, защото не се плаща ДДС. Два пъти поръчвах тази години, и двата пъти общи поръчки по около 200 долара - първият път таксата за доставка беше 15$, вторият път - 25$. Добре, че бяхме повече хора, та не ме заболя много душата. Но аз лично съм се отказала повече да поръчвам от Украйна, не ми излиза сметката, предпочитам да чакам да заредят украински продукти в Мейкъп.
Предвид положението в Украйна дали се произвеждат, това мислех.

# 734
  • Мнения: 7 632
Доставят, да. Те са в Киев.

Дани, защото няколко пъти писах на customer service на Nailmastershop и ми казаха да пускам с платената доставка, и че ако са пратили на някого до България с безплатна доставка по Спиди, е било поради грешка. На мен лично не ми се рискува, а и не работя като маникюрист, за да ми трябват постоянно нови материали, съответно мога да изчакам да заредят в мейкъп.

Общи условия

Активация на акаунт