Прахосмукачка робот - 23

  • 76 304
  • 1 087
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 242
Споделете, моля, отзиви след това за качеството и ако може, посочете цената, за която сте ги купили.

# 61
  • Мнения: 221
Аз съм много доволна. Взех s5max за 709лв от бросбг. Справя се отлично за сега,по-чисто вкъщи( с малко дете трошащо навсякъде и постоянно) не е било

# 62
  • София
  • Мнения: 723
За момента и аз съм доволна. Пускам я всеки ден. Дори и с мопа. Нямам база са сравнение, но мисля че се справя добре. Най-важното е, че си чисти, пък аз си правя нещо друго. Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 5 740
Здравейте!
Искам да закупя прахосмукачка робот. Имам 2 кучета. Предпочитам уредът да е по-мощен, за да събира боклуците от пода (косми, прах и т.н.). Без моп (мокър парцал). Бихте ли ми препоръчали уред, който ползвате и сте доволни? Насочила съм се към Румба, като бюджетът ми е до 1 500 лв. Просто не съм убедена, че за по-малко мога да намеря наистина добър продукт, който да ми върши работа. Иначе нямам нищо против да си взема Румба за 500 лв. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 1 920
Здравейте! Нахлувам в темата рязко и с много въпроси, моля за съдействие. Искам да купя прахосмукачка робот. Апартамента, който ще чисти е 70 кв., подовете са теракот и ламинат, килими и пътеки нямаме. За сметка на това имаме котка и бебе, но нямаме помощ и за да изчистим винаги трябва единият от нас да е навън с бебето, защото тя плаче от стандартната прахосмукачка. Та, писна ми и реших и аз да купя робот. Тук се надявам на помощ от вас - моля, препоръчайте ми такъв до около 700 лв. Искам да смуче и да мие, но и да мога да разделям тези функции. Нагледах се на Роборок, от това, което смогнах да прочета са в средния ценови клас ( не всички, де ). Ще се върна назад и ще прочета поне миналата тема, но ще се радвам, ако някой се отзове на питането ми. Последно - от кой български сайт поръчвате и е надежден? Не ми се взима от чужбина заради гаранцията. Благодаря предварително Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 154
Сладкодъвка , имам Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite, купувана преди 2 месеца. И ние нямаме килими, само теракот и ламинат. С 3 кучета съм Simple Smile Справя се перфектно - чисти и мие. Е, миенето не е като да го направиш ръчно със стирката и да полираш, но за не много притенциозни хора и за ежедневно почистване е ОК. Имах възможност да пробвам 2 пъти по-скъп модел на Xiaomi  у дома ( съседка ми го даде за проба). Е ми разлика не видях.
Моят е купуван от Ofisite.bg за 324 лв. (в момента е 369). Има го и в друг сайт, в момента на 339 лв. Иначе пристигна на другия ден. Нямам представа колко ще са коректни, ако има проблем или се налага гаранционно обслужване.

# 66
  • Мнения: 1 920
Благодаря, mimiza@b, ще го разгледам Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 5 740
Здравейте отново, попаднах на статия, която се оказа много полезна и описваше най-добрите прахосмукачки робот за 2022. Така се спрях на моята, тази на първо място - Roborock S7 Plus. Чакам я да пристигне в сряда, след което ще дам отзиви. Това, което прочетох за нея обаче, много ме зарадва - не видях негативни отзиви. Има над 4 к коментари и оценка 5 от 5. Ако някой тук я ползва, също моля да сподели впечатления. Това, с което ме спечели, е самоизпразващият се контейнер + новото поколение моп и четка, която се чисти много по-лесно. Нямам търпение да пристигне. Simple Smile

# 68
  • София
  • Мнения: 324
Здравейте,
влизам и аз в темата, тъй като искам да си закупя робот. Първоначално се насочих към най-евтините, тъй като нямам нито животни, нито килими, просто искам да ми събира прахоляка от пода, но колкото повече им гледам характеристиките толкова повече се чудя. Някой притежавал роботи със следните разлики или по-разбиращ може ли да направи сравнение между:
- това дали има съществена разлика между всмукателна сила от 2000(2100,2200)Pa и тези с 3000 Ра
- разликата между робот с лазерна навигация и такава с камера
Благодаря предварително!

# 69
  • София
  • Мнения: 98
Споделете, моля, отзиви след това за качеството и ако може, посочете цената, за която сте ги купили.

Здравейте! И аз като повечето тук не знам какъв робот да си избера. За сега съм се спряла на iRobot Roomba i3 + най-вече заради автоматичното изпразване на боклука. Не видях мнения за него, а може и да съм ги пропуснала. Моля да споделите впечатления от работата на този робот или да препоръчате друг. Имам килими тип шаги, но от прочетеното ще трябва да се разделя с тях ако искам прахосмукачка робот. Мисля да ги заменя с по-тънки, но все пак да имам някакви килими. Благодаря ви предварително.

# 70
  • Мнения: 1 920
Здравейте, пак съм тук с питане. Избрах този робот https://brosbg.com/xiaomi-dreame-bot-l10-pro-robot-vacuum-cleane … 0pa-product-20396. Моля за мнения. Ще се радвам на всякакви коментари.

# 71
  • София
  • Мнения: 723
По-нагоре на страницата съм писала точно за този робот. Имам го от сравнително скоро и нямам база за сравнение, но съм доволна. Не изключва пускането на другата прахосмукачка, но за ежедневно почистване ми е перфектен. Пускам и с мопа.

# 72
  • Мнения: 1 920
По-нагоре на страницата съм писала точно за този робот. Имам го от сравнително скоро и нямам база за сравнение, но съм доволна. Не изключва пускането на другата прахосмукачка, но за ежедневно почистване ми е перфектен. Пускам и с мопа.
Благодаря Ви! Буквално от часове чета и избирам и съм пропуснала или забравила вече кой какво е писал Stuck Out Tongue Winking Eye Станах разногледа, наистина. Избрах този робот и още 2-3 модела, ще поръчам вече, пък каквото сабя покаже! Дано направя правилен избор Blush

# 73
  • Мнения: 10 630
Търся само робот моп! Робот! Не аз да го държа. Някой има ли такова чудо?
Бях се спряла на Еврибот, ама не чисти засъхнали петна от кетчуп. Дайте линк за нещо друго, моля! Да върши работа!

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
iRobot имат такива модели.
Не съм сигурна, че има робот, който да се справи с засъхнали петна от кетчуп, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт