Къде ходите на разходка в този месец?

  • 1 166
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 439
Досега от раждането на детето ми сигурно съм изпуснала само 2-3 дни без разходка. В този сезон излизаме вече само един път на ден - седя около 2-3 часа навън, независимо колко е студено. Ще видим как ще е като дойде зимата Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 461
Всеки ден сме на вън.Може за малко ,но излизаме.

# 17
  • Мнения: 11 818
И аз гледам да сме все на вън, а и вие така отговаряте.. но ми е странно защо тогава гардинките са опустяли и вече цяла седмица виждам само по 1 количка на ден. А като беше хубаво времето не можех да ги преброя!  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 630
И аз гледам да сме все на вън, а и вие така отговаряте.. но ми е странно защо тогава гардинките са опустяли и вече цяла седмица виждам само по 1 количка на ден. А като беше хубаво времето не можех да ги преброя!  Rolling Eyes

 Може да е  защото е по-студено и малко трудно се стои на едно място ( бебка не ходи още и седи в количка или слинг, затова предпочитам да се разхождам).

# 19
  • Мнения: 3 500
Разхождаме се из квартала, обикновено около пазара.Някои дни пропускам, защото е мъгливо.

# 20
  • Мнения: 5 401
Ако няма мъгла, по цял ден сме навън. Кърмя и сменям папмите в мола или пък се прибираме за 30-тина минутки и после пак, хоп в количката.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт