Нормално раждане или секцио? И защо, ако е секцио?

  • 2 256
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 844
Секцио защото единия ми беше напречно и въпреки това шефката на отделението реши да раждам нормално. Но лекаря който ми следеше бремеността почти ме спаси от сигурни мъки както за мен така и за бебчетата.Наистина това раждане си има предимства а и една акушерка ми каза 4е той е виртуоз на секциото и така и не разбрах че съм оперирана е болеше си но шева и след това всичко останало си беше наред. Даже вече е почти незабележим! Това е от мен.

# 16
 часаС изключение на наистина наложителните случаи секциото за мен е осъкатяване на повече от половината български жени.Как пък всички са с тесни тазове или огромни бебета.Просто лекарите бягат от отговорност.Със сина ми се мъчих като грешен дявол 9часа и забравих всичко още на втория час след раждането.Три години по късно забременях отново-близнаци.Докторите ревнаха-секцио задължително.Ама аз не.И така от лекар на лекар докато го намерих.Моя лекар,на когото ще съм вечно благодарна.Ако не беше той щяха да ме отрежат.Родих момичетата за час и половина.Знаехме че пъпната връв е до главата на втората,но тук вече вещината и опита на моя лекар си казаха думата.Педиатърката каза че е гледала раждане на близнаци като по учебник.
Хиляди благодарности на доц.Цветков АГ-Варна

# 17
  • Мнения: 134
часаС изключение на наистина наложителните случаи секциото за мен е осъкатяване на повече от половината български жени.Как пък всички са с тесни тазове или огромни бебета.Просто лекарите бягат от отговорност.Със сина ми се мъчих като грешен дявол 9часа и забравих всичко още на втория час след раждането.Три години по късно забременях отново-близнаци.Докторите ревнаха-секцио задължително.Ама аз не.И така от лекар на лекар докато го намерих.Моя лекар,на когото ще съм вечно благодарна.Ако не беше той щяха да ме отрежат.Родих момичетата за час и половина.Знаехме че пъпната връв е до главата на втората,но тук вече вещината и опита на моя лекар си казаха думата.Педиатърката каза че е гледала раждане на близнаци като по учебник.
Хиляди благодарности на доц.Цветков АГ-Варна

Евала на твоя доктор - дай Боже повече такива в България  newsm10

# 18
  • България-София
  • Мнения: 573
Къде ми отиде мнението по темата??? Shocked
А и не само моето липсва.....  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 134
Нали писаха ,че всички мнения и теми от 4 до 8 декември  май беше са изтрити по погрешка  Sad

# 20
  • България-София
  • Мнения: 573
Нали писаха ,че всички мнения и теми от 4 до 8 декември  май беше са изтрити по погрешка  Sad

ok Peace
Тогава пак да си напиша, че за мен секциото е вариант за раждане само ако има медицински показания за такова... А лекари да твърдят, че то е по-добро и за бебето и за майката...ми просто думи нямам - бягане от отговорност ли...., "цицане" на пари ли /защото като слушам приятелки едва ли не е престижно така да се ражда в БГ/....дивотия.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 10:23 от unik

Общи условия

Активация на акаунт