Фотошоп ІХ

  • 27 621
  • 384
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 189
I
Отдавна ви следя момичета и научих страшно много неща от вас, за което има едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен.
Ако приемате нови членове се записвам и аз в клуба, въпреки че съм все още начинаеща в тази област.


Цитирам, за да не повтарям и аз същото. Много сте добри!!!
По-късно ще покажа какво съм направила благодарение на вас  Laughing

# 31
  • София
  • Мнения: 2 026
А сега се включвам както обещах с надпис на първото ми произведение и благодарение на критиката Flutter малко промени, към по-добро.



Тъй като съм голям ентусиаст, утре се включвам с ново произведение. Grinning

# 32
  • Мнения: 433
sage, както винаги показваш висока класа. emi_jamie, много сладко.

# 33
  • Мнения: 4 406
записвам се

# 34
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз се чудя защо не ми излиза Фотошопската тема в " Нови отговори на моите публикации" и си мисля как всички мързелуват, а то имало нов тема  ooooh!
(Това да се чете като Запис и като самокритика, че си мисля, че никой няма нови неща за покаване- точно като мен)

# 35
  • Мнения: 286
много хубави неща сте направили всички!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз ще опитам да сътворя нещо коледно,приятен ден на всички!

# 36
  • София
  • Мнения: 2 374
I
Отдавна ви следя момичета и научих страшно много неща от вас, за което има едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен.
Ако приемате нови членове се записвам и аз в клуба, въпреки че съм все още начинаеща в тази област.

Цитирам, за да не повтарям и аз същото. Много сте добри!!!
По-късно ще покажа какво съм направила благодарение на вас  Laughing
Добре дошли! Hug
fun lovin, и от мен голямо благодаря за символите за пране,гладене и т.н.

# 37
  • Мнения: 929

Искам да питам  за тоя федър - къде да го търся и каква точно работа върши

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Отдавна ви следя момичета и научих страшно много неща от вас, за което има едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен.
Ако приемате нови членове се записвам и аз в клуба, въпреки че съм все още начинаеща в тази област.

Цитирам, за да не повтарям и аз същото. Много сте добри!!!
По-късно ще покажа какво съм направила благодарение на вас  Laughing

И аз съм от новаците. Едва онзи ден успях да сложа снимка в готова рамка.  Embarassed
Иначе си ви следя от първата тема още. И се наслаждавам на прекрасните ви творения!  Hug

# 39
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Запис

# 40
  • Мнения: 1 884
Отдавна ви следя момичета и научих страшно много неща от вас, за което има едно голямо БЛАГОДАРЯ от мен.
Ако приемате нови членове се записвам и аз в клуба, въпреки че съм все още начинаеща в тази област.

Цитирам, за да не повтарям и аз същото. Много сте добри!!!
По-късно ще покажа какво съм направила благодарение на вас  Laughing

И аз съм от новаците. Едва онзи ден успях да сложа снимка в готова рамка.  Embarassed
Иначе си ви следя от първата тема още. И се наслаждавам на прекрасните ви творения!  Hug


Добре дошли! Клубът се увеличава това е чудесно!

# 41
  • Мнения: 4 406

Искам да питам  за тоя федър - къде да го търся и каква точно работа върши

понеже и аз питах преди време- да си кажа урока-маркираш обекта, който ще изрязваш, от менюто : Select избираш  Feather. това служи да замазване на ръбовете- пробвай с различно число, аз ползвам 3-6 в зависимост колко размазано искам да стане ръбчето Hug

# 42
  • Мнения: 883
Затънала съм в работа, но за да ви следя...  Peace

# 43
  • Мнения: 1 884
emi_jamie много е сполучлива рамката и модела е много сладък. Ето един колаж от мен.

# 44
  • Мнения: 672
Добре си го направила ( технически) , но  тази гола жена до детето хич не ми връзва. Не може ли да се закрие с някоя нежна фея ( прото идея)?

Общи условия

Активация на акаунт